Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "instalacje grzewcze"

 • Porównanie kosztów ogrzewania: grzejniki vs ogrzewanie płaszczyznowe

  materiał płatny

  Inwestycja w ogrzewanie domu ma znaczący wpływ na większą część stałych wydatków związanych z utrzymaniem domu. Każdemu inwestorowi zależy na systemie energooszczędnym i jak najmniejszych rachunkach za ogrzewanie domu. Równie ważne są koszty samej inwestycji i czas jej zwrotu. Przedstawiamy porównanie kosztów ogrzewania domu. Czy bardziej opłacalne są grzejniki czy może ogrzewanie płaszczyznowe? Która instalacja grzewcza szybciej się zwróci?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-09

 • Jak dobierać zawory termostatyczne?

  materiał płatny

  Przy modernizacji lub remoncie instalacji sanitarnej inwestorzy często decydują się na montaż dodatkowej armatury, poprawiającej wydajność i komfort jej użytkowania. Są to zazwyczaj zawory termostatyczne - łatwe w instalacji, działające bez potrzeby montażu sterownika.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-03

 • Gwint wewnętrzny

  Zawory w instalacjach grzewczych i chłodniczych. Jak dobrać zawory mieszające?

  materiał płatny

  Zawory obrotowe, mieszające i przełączające, wraz z siłownikami znajdują zastosowanie w wielu typach instalacji grzewczych i chłodniczych. W celu właściwego doboru zaworu mieszającego dla danej instalacji, należy wziąć pod uwagę szereg czynników.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-11-24

 • Otuliny instalacji sanitarnych i grzewczych ThermaSmart PRO

  Izolacje techniczne ThermaSmart Pro

  Kompleksowy system izoalacji technicznych ThermaSmart PRO to nowość firmy Thermaflex. System przeznaczony jest do izolacji instalacji grzewczych oraz sanitarnych. Izolacja oferowana jest w formie mat i otulin.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-16

 • Pompa ciepła Supreco W marki Junkers wykorzystuje do podgrzewania wody ciepło z pomieszczeń lub ciepło powietrza z zewnątrz

  Rodzaje pomp ciepła i ich charakterystyka. Budowa i zasady działania pompy ciepla

  Pompy ciepła coraz częściej są wykorzystywane jako element instalacji grzewczej w mniejszych i większych budynkach. Instalatorzy także mogą się pochwalić coraz większym doświadczeniem. Jednak instalując pompy ciepła warto znać podstawowe elementy urządzenia oraz zasadę działania.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-05-30

 • Instalacje gazowe. Rozwiąż test

  Instalacje gazowe w budownictwie jedno- i wielorodzinnym podlegają szczegółowym przepisom. Jeśli jesteś instalatorem, sprawdź podstawową wiedzę na temat instalacji gazowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-08-30

 • Purmo PexPenta. 5-warstwowa rura do ogrzewania podłogowego

  Nowy produkt w ofercie firmy Purmo to 5-warstwowa rura z sieciowanego PE do ogrzewania podłogowego - Purmo PexPenta.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-05-13

 • Złączki do rur i rury wielowarstwowe do instalacji sanitarnych. Montaż instalacji sanitarnych i instalacji grzewczych

  Dostępny od pewnego czasu na rynku system montażu instalacji TECElogo - typu „push-fit” - to rury i złączki do rur o średnicach od 16 do 50 mm. Ich montaż jest prosty, nie wymaga zgrzewania i nie są do tego potrzebne żadne specjalne narzędzia.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-09-05

 • Grzejnik- barierka schodów

  Funkcjonalne grzejniki Jaga: grzejnik-ławka, grzejnik w formie kolumny lub zabudowy i grzejnik z funkcją chłodzenia

  Firma Jaga produkująca instalacje grzewcze wprowadziła na rynek nowe produkty, w tym grzejnik z funkcją chłodzenia, który idealnie zastapi klimatyzator. Zobacz jak można zaaranżować przestrzeń przy użyciu tych funkcjonalnych urządzeń: grzejnika ławki, grzejnika kolumny i grzejnika z funkcją zabudowy.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-04

 • Rury miedziane i rury stalowe w jednej instalacji grzewczej

  Miedź w kontakcie z innymi metalami przyspiesza ich korozję. Są jednak sposoby, dzięki którym rury miedziane i rury stalowe mogą być łączone w jednej instalacji grzewczej...

  Ostatnia aktualizacja: 2012-03-21

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: