Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "impregnat do drewna"

 • Express Ogród Drewnochron

  Impregnat Express Ogród Drewnochron

  Impregnat Express Ogród Drewnochron przeznaczony jest do ochrony i dekoracyjnego malowania drewna. Kompozytowa powłoka impregnatu do drewna tworzy powłokę hydrofobową chroniącą drewno przed wodą.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-12

 • Impregnat do drewna. Skuteczne zabezpieczenie drewna mokrego

  Altax oferuje do impregnat do drewna konstrukcyjnego – Boramon C30. Preparat zapewnia ochronę drewna nawet o podwyższonej wilgotności.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-09-13

 • Impregnaty do drewna z 5-letnią gwarancją

  Impregnaty do drewna marki Drewnochron zostały przez producenta wzbogacone o nowy produkt. Od marca 2009 roku w sprzedaży dostępny jest Imregnat Drewnochron Extra, który chroni przed działaniem czynników atmosferycznych i zapobiega rozwojowi drobnoustrojów w elementach drewnianych, użytkowanych na zewnątrz.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-04-15

 • Impregnat do więźby dachowej

  Firma Selena poszerzyła ofertę marki Drewno system o impregnat do drewnianej więźby dachowej.Produkt jest przeznaczony do zabezpieczania więźby dachowej przed grzybami domowymi oraz owadami.

  Ostatnia aktualizacja: 2008-12-02

 • Ochrona i dekoracja drewna

  Ochrona i dekoracja drewna

  Impregnat Drewkorn Forte to środek przeznaczony do ochrony i dekoracji drewna zawiera on Teflon® surface protector. Składnik ten chroni drewno przed: wnikaniem wilgoci pochodzącej z opadów atmosferycznych i powietrza, zabezpiecza przed wypłukiwaniem substancji ochronnych, powoduje szybkie spływanie wody z powierzchni oraz zabezpiecza włókna drewna przed rozpadem pod wpływem promieniowania UV.

  Ostatnia aktualizacja: 2008-04-28

 • KONSTRUKTOR - chroni drewno

  Impregnat do drewna firmy DYRUP nie tylko chroni ale również likwiduje insekty.

  Ostatnia aktualizacja: 2007-07-03

 • Impregnat do powierzchni drewnianych

  Od maja 2006 roku impregnat JEDYNKA DO DREWNA oferowany jest w nowym opakowaniu - puszkach w kolorze brązowym, z widocznym rysunkiem drewna. Dzięki temu nie ma wątpliwości co do przeznaczenia. Zmieniono opis produktu, skrócono go do najpotrzebniejszych, praktycznych informacji i czytelnych piktogramów.

  Ostatnia aktualizacja: 2007-06-05

 • Impregnat do drewna

  Selena wprowadza na rynek impregnat ognioochronny do drewna, TYTAN linia Drewno System. Preparat zabezpiecza przed ogniem, grzybami i owadami.

  Ostatnia aktualizacja: 2006-07-05

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: