Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "impregnat do drewna"

 • Jak zadbać o drewnianą elewację domu?

  Zauważyłeś na drewnianej elewacji skupisko grzybów? Aby zapobiec butwieniu drewna, należy jak najszybciej się ich pozbyć. Jeżeli zabrudzenia są niewielkie, wystarczy mycie np. myjką ciśnieniową lub czyszczenie drewnianą packą. Po wyschnięciu ścianę powinno się zabezpieczyć. Dobrym rozwiązaniem jest impregnat z Teflonem®.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-16

 • Express Ogród Drewnochron

  Impregnat Express Ogród Drewnochron

  Impregnat Express Ogród Drewnochron przeznaczony jest do ochrony i dekoracyjnego malowania drewna. Kompozytowa powłoka impregnatu do drewna tworzy powłokę hydrofobową chroniącą drewno przed wodą.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-12

 • Impregnat do drewna. Skuteczne zabezpieczenie drewna mokrego

  Altax oferuje do impregnat do drewna konstrukcyjnego – Boramon C30. Preparat zapewnia ochronę drewna nawet o podwyższonej wilgotności.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-09-13

 • Impregnaty do drewna z 5-letnią gwarancją

  Impregnaty do drewna marki Drewnochron zostały przez producenta wzbogacone o nowy produkt. Od marca 2009 roku w sprzedaży dostępny jest Imregnat Drewnochron Extra, który chroni przed działaniem czynników atmosferycznych i zapobiega rozwojowi drobnoustrojów w elementach drewnianych, użytkowanych na zewnątrz.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-04-15

 • Impregnat do więźby dachowej

  Firma Selena poszerzyła ofertę marki Drewno system o impregnat do drewnianej więźby dachowej.Produkt jest przeznaczony do zabezpieczania więźby dachowej przed grzybami domowymi oraz owadami.

  Ostatnia aktualizacja: 2008-12-02

 • Ochrona i dekoracja drewna

  Ochrona i dekoracja drewna

  Impregnat Drewkorn Forte to środek przeznaczony do ochrony i dekoracji drewna zawiera on Teflon® surface protector. Składnik ten chroni drewno przed: wnikaniem wilgoci pochodzącej z opadów atmosferycznych i powietrza, zabezpiecza przed wypłukiwaniem substancji ochronnych, powoduje szybkie spływanie wody z powierzchni oraz zabezpiecza włókna drewna przed rozpadem pod wpływem promieniowania UV.

  Ostatnia aktualizacja: 2008-04-28

 • KONSTRUKTOR - chroni drewno

  Impregnat do drewna firmy DYRUP nie tylko chroni ale również likwiduje insekty.

  Ostatnia aktualizacja: 2007-07-03

 • Impregnat do powierzchni drewnianych

  Od maja 2006 roku impregnat JEDYNKA DO DREWNA oferowany jest w nowym opakowaniu - puszkach w kolorze brązowym, z widocznym rysunkiem drewna. Dzięki temu nie ma wątpliwości co do przeznaczenia. Zmieniono opis produktu, skrócono go do najpotrzebniejszych, praktycznych informacji i czytelnych piktogramów.

  Ostatnia aktualizacja: 2007-06-05

 • Impregnat do drewna

  Selena wprowadza na rynek impregnat ognioochronny do drewna, TYTAN linia Drewno System. Preparat zabezpiecza przed ogniem, grzybami i owadami.

  Ostatnia aktualizacja: 2006-07-05

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: