Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "hydroizolacja"

 • Uszelnienie DERNATON polecane jest do wykonywania stawów kapielowych i naturalizowanych zbiorników wodnych

  Hydroizolacja. Trwałe i pewne uszczelnienia naturalne - gotowe mieszanki mineralne

  Naturalne mieszanki mineralne DERNOTON mają wszechstronne zastosowanie w hydroizolacjach. Uszczelnienia poziome i pionowe budynków mieszkalnych, budowli wodnych, mostów, a nawet całych zespołów zabytkowych, oczka wodne w ogrodach, naprawa wałów powodziowych i rurociągów, izolacja fundamentów, budowa zbiorników wodnych i uszczelnianie oraz zabezpieczanie garaży podziemnych, powierzchni dróg, chodników i parkingów – to tylko niektóre miejsca, gdzie sprawdza się eko-technologia naturalnych uszczelnień.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-07-29

 • Ceresit: 20 lat w Polsce!

  Materiały chemii budowlanej Ceresit obecne są na polskim rynku od 1990 r., kiedy to 14 września została zarejestrowana firma Henkel Bautechnik Polska.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-09-13

 • Izolacja przeciwwodna tarasów i basenów

  Tytan Hydro 2K to odporna na ciśnienie wody zaprawa cementowa, do stosowania w środowisku mokrym i wilgotnym, wewnątrz i na zewnątrz budynku. Umożliwia ona montaż płytek już po 24 godzinach, a odporność na opady deszczu uzyskuje po zaledwie 12 godzinach.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-07-27

 • Wizualizacja: pierwsza w Polsce fabryka Sopremy, podwarszawskie Błonie

  Pierwsza w Polsce fabryka Sopremy

  Światowy lider w produkcji systemów hydroizolacyjnych dla budownictwa i inżynierii lądowej kupił 8 ha gruntu w podwarszawskich Błoniach. Na działce powstanie pierwsza w Polsce, a 15. na świecie, nowoczesna fabryka Grupy Soprema.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-12-08

 • Powłoka nylonowa na dachu

  Coraz więcej dachów nylonowych

  Rok po wprowadzeniu do sprzedaży, nylon dekarski pokrywa 200 tys. m2 polskich dachów i tarasów.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-09-23

 • Izolacja fundamentów - drenaż

  Pod pojęciem "drenaż" rozumie się podziemny system odwodnienia, odprowadzenia wody z obszaru ukończonego już lub znajdującego się w fazie budowy obiektu. Zasady projektowania drenażu znajdziecie Państwo w rozdziale 8.1, a przykłady drenażu w rozdziale 8.2.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-05-31

 • Hydroizolacja od fundamentu po dach

  O niezawodności zabezpieczenia przesądza właściwa aplikacja i rodzaj produktów użytych do hydroizolacji. Najczęściej wybieranym zabezpieczeniem ścian przed szkodliwym działaniem wodą są masy asfaltowe.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-05-05

 • Szczelny taras

  Firma Izohan wprowadziła do sprzedaży nowy, specjalistyczny produkt – IZOHAN szczelny taras – dwuskładnikową, mineralną mikrozaprawę uszczelniającą do hydroizolacji tarasów i balkonów.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-04-21

 • Hydroizolacja obiektów metra warszawskiego - odcinek B-20

  Hydroizolacja bezszwowa

  Dwuskładnikowy bitumiczno-lateksowy elastyczny materiał hydroizolacyjny, nanoszony jest na zabezpieczaną powierzchnię metodą natryskową na zimno, za pomocą specjalnego urządzenia rozpylającego.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-04-03

 • Nakładanie za pomocą pacy

  Izolowanie murów fundamentowych oraz piwnic

  W przeszłości piwnice budynków były użytkowane wyłącznie jako pomieszczenia magazynowe, dlatego nie stawiano im wysokich wymagań. Dla przechowywanych zapasów podwyższona wilgotność powietrza była wręcz pożądana. Obecnie pomieszczenia, których posadzka znajduje się poniżej poziomu terenu, eksploatuje się bardziej intensywnie.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-03-18

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: