Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "hydroizolacja dachu"

 • Badanie odporności membrany EPDM Resitrix SKW na przerastanie korzeniami roślin

  Antykorzenność izolacji wodochronnej na dachy i tarasy zielone

  Budowa dachu lub tarasu zielonego zaczyna się od izolacji wodochronnej. Bez szczelnej hydroizolacji, odpornej na przerastanie przez korzenie roślin nie zbudujemy trwałego dachu zielonego – z czasem korzenie roślin przebiją izolację wodochronną i dach będzie przeciekać, powodując straty i zniszczenia. Deklaracja producenta antykorzenności materiału izolacyjnego nie jest wystarczająca.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-20

 • Ogród na dachu z funkcją tarasu

  Ogród na dachu. Budowa ogrodu na dachu płaskim

  Dzięki ogrodom na dachu mieszkania na obszarach intensywnej zabudowy miejskiej oraz domy jednorodzinne na małych działkach stają się bardziej atrakcyjne. Lokale mieszkalne, które mają zadbany i funkcjonalny ogród na dachu mogą być nawet o 30% droższe niż podobne nieruchomości bez urządzonego ogrodu. Taki ogród można założyć zarówno na dachu płaskim klasycznie ocieplonym, jak i na dachu odwróconym.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-03-10

 • Hydroizolacja od fundamentu po dach

  O niezawodności zabezpieczenia przesądza właściwa aplikacja i rodzaj produktów użytych do hydroizolacji. Najczęściej wybieranym zabezpieczeniem ścian przed szkodliwym działaniem wodą są masy asfaltowe.

  Ostatnia aktualizacja: 2009-05-05

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: