Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "hotel"

 • Apartamentowiec hotelowy w Juracie wybuduje Mostostal Warszawa

  Na Mierzei Helskiej powstanie ekskluzywny apartamentowiec hotelowy

  To inwestycja spółki Medical Investment Trust. Nowoczesny, kameralny obiekt zostanie wzniesiony tuż przy molo w Juracie, a wybuduje go Mostostal Warszawa. Wartość kontraktu to blisko 18 mln zł brutto.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-13

 • Hotel powstanie w zrewitalizowanym 5-kondygnacyjnym budynku dawnej destylarni położonej w Centrum Praskim Koneser

  Hotel w Centrum Praskim Koneser

  Przy ul. Ząbkowskiej w Warszawie zostanie otwarty pierwszy w Polsce hotel marki Moxy. Inwestor – Grupa Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A. podpisał umowę franczyzową z Global Hospitality Licencing. Hotel ma przyjąć gości już w 2017 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-09

 • Erbud wybuduje hotel w Świnoujściu

  Czterogwiazdkowy hotel Dobosz Hotel Blue będzie gotowy z końcem czerwca 2018. Wartość kontraktu podpisanego ze spółką Erbud wynosi 83 mln zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-28

 • Nową inwestycja spółki Von der Heyden Group – Długi Targ Hotel Project w Gdańsku

  Kamień węgielny pod Długi Targ Hotel Project wmurowany

  Długi Targ Hotel Project w Gdańsku to nowa inwestycja spółki Von der Heyden Group. Generalnym wykonawcą realizacji została firma budowlana Allcon Budownictwo, natomiast projekt architektoniczny powstanie w biurze projektów Architectonica Michał Skwarło. Otwarcie nowego hotelu zaplanowane jest na koniec lata 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-05

 • fotogaleria
  Tak wygląda szklany tunel jaki powstał pomiędzy dwoma budynkami hotelu Mikołajki

  Szklany tunel w Mikołajkach – fotorelacja

  Hotel w Mikołajkach zakończył budowę i otworzył zadaszone przejście pomiędzy dwoma odrębnymi budynkami. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Inpro z Gdańska, a projekt architektoniczny wykonała pracownia P.K. Studio Projektowe z Sopotu.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-04

 • Budynek handlowo-biurowy Piotrkowska 155 – widok od skrzyżowania ul. Piotrkowskiej i Mickiewicza

  Pozwolenie na budowę kompleksu Piotrkowska 155

  Budynek handlowo-biurowy Piotrkowska 155 połączony z hotelem Hampton by Hilton powstanie w centrum Łodzi. Obiekt będzie miał 76 m wysokości, dziewiętnaście pięter i ponad 25 000 m² powierzchni biurowej i usługowej. Deweloperem, zarządcą i agentem inwestycji jest Master Management Group.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-27

 • fotogaleria

  Hotel na Wyspie Spichrzów

  Granaria Development Gdańsk podpisała umowę na budowę hotelu Holiday Inn na północnym cyplu Wyspy Spichrzów. Deweloperem inwestycji będzie firma UBM Polska. Budowa ruszy pod koniec 2016 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-14

 • Tak będzie wyglądał 4-gwiazdkowy Forest Ski Hotel & Resort w Szklarskiej Porębie. Inwestorem jest spółka Zdrojowa Invest

  Zdrojowa Invest buduje ekskluzywny hotel za 150 mln

  Ruszyła nowa inwestycja spółki Zdrojowa Invest – 4-gwiazdkowy Forest Ski Hotel & Resort w Szklarskiej Porębie. Na ośmiu  hektarach powstanie hotel o wysokim standardzie, centrum konferencyjne oraz miejsce do organizowania wyciągów narciarskich

  Ostatnia aktualizacja: 2015-03-18

 • Nowa inwestycja realizowana w Krakowie to bezpłatny hotel, w którym będą mogli zatrzymać się bliscy dzieci leczonych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym

  Nowa inwestycja w Krakowie: bezpłatny hotel dla rodzin chorych dzieci

  Trwa budowa Domu Ronalda McDonalda. Nowa inwestycja w Krakowie powstaje dzięki współpracy Fundacji Ronalda McDonalda i partnerów. W bezpłatnym hotelu będą mogły się zatrzymać rodziny dzieci leczonych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-11-21

 • Biurowiec dla firmy Ferguson w Poznaniu - wizualizacja

  Biurowiec i hotel z elementami zabytkowego bunkra. Skanska buduje w Poznaniu

  Główną atrakcją obiektu, który będzie się składał z biurowca i hotelu, mają być fragmenty zabytkowego XIX-wiecznego bunkra. Inwestycja zostanie oddana do użytku w połowie2013 roku.Generalnym wykonawcą jest Skanska.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-11-15

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: