Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "hale magazynowe"

 • BAUFLOOR - posadzka o wielu obliczach

  Posadzka przemysłowa w halach magazynowych. Specyfikacja dla projektanta, wykonawcy i dostawcy regałów

  materiał płatny

  Przy inwestycji w systemy składowania temat posadzki w halach magazynowych jest niestety często pomijany. Jednym z podstawowych aspektów bezpiecznego i komfortowego ich użytkowania jest zadbanie o to, aby posadzka bezawaryjnie przenosiła obciążenia od regałów magazynowych. Każdy inwestor musi być świadomy, że odpowiada za wyspecyfikowanie wymagań dla dostawców regałów i wózków magazynowych, jak również dla projektanta i wykonawcy posadzki przemysłowej. Pozwala to uchronić przed zbędnymi kosztami i zapewnia realizację udanej i bezpiecznej inwestycji.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-12

 • Stałe urządzenia gaśnicze - wymagania prawne, charakterystyka

  materiał płatny

  Urządzenia gaśnicze są przeznaczone do zwalczania pożarów w pierwszej fazie ich powstania, a także mają na celu zapobieganie przenoszeniu się płomieni i wysokiej temperatury z pomieszczeń ogarniętych pożarem do innych części budynku. Istnieje kilka typów stałych urządzeń gaśniczych, bazujących na różnych środkach – wodzie, gazie, proszkach, aerozolach.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-05

 • Bramy i kurtyny przemysłowe wewnętrzne

  materiał płatny

  W halach przemysłowych bardzo istotne jest zapewnienie bezpiecznego i optymalnego transportu wewnętrznego oraz odpowiednich warunków produkcji i/lub magazynowania. Realizację tych celów umożliwiają bramy i kurtyny przeznaczone do wydzielania różnorodnych pomieszczeń wewnątrz hal, np. mroźni lub chłodni.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-04

 • Ogrzewanie obiektów wielkopowierzchniowych - rodzaje systemów grzewczych

  materiał płatny

  Dobór odpowiedniego systemu ogrzewania do obiektów wielkopowierzchniowych, takich jak hale produkcyjne, hale magazynowe, warsztaty zależy od stawianych im wymagań oraz przeznaczenia.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-12

 • 
Nowe centrum dystrybucyjne Oriflame Hungary będzie zatrudniać 200 pracowników.

  Izolacyjność akustyczna ścian i stropów stosowanych w halach przemysłowych

  materiał płatny

  W dzisiejszych czasach hale przemysłowe budowane są najczęściej z wykorzystaniem konstrukcji stalowych, rzadziej jako obiekty żelbetowe lub murowane (w większych zakładach hala główna jest wykonana w konstrukcji stalowej, a jej wybrane fragmenty mają przegrody żelbetowe lub murowane).

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-07

 • Posadowienie hal przemysłowych - wskazówki projektowe i wykonawcze, konsekwencje błędów

  materiał płatny

  Przy projekcie hal przemysłowych ważne jest prawidłowe rozpoznanie podłoża gruntowego. Jego zakres powinien być odpowiednio dobrany do rodzaju obiektu oraz stopnia złożoności warunków gruntowo-wodnych, ocenionych na podstawie wstępnego rozpoznania geotechnicznego. Błędem jest zlecanie firmom geologicznym wykonanie kilku otworów do określonej arbitralnie głębokości, gdyż powinna być ona na bieżąco weryfikowana podczas samego procesu wykonywania badań insitu. Niedopuszczalne jest kończenie otworów geotechnicznych w gruntach słabonośnych bez określenia ich miąższości oraz poziomu zalegania gruntów o większej nośności.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-24

 • Obiekt przemysłowy, którego generalnym wykonawcą była firma Budrem

  Posadowienie hal przemysłowych – rozwiązania konstrukcyjne, wskazówki projektowe i wykonawcze

  materiał płatny

  Posadowienie hal przemysłowych o przeznaczeniu magazynowym lub produkcyjnym jest zagadnieniem bardzo złożonym, mimo że obiekty te charakteryzują się zazwyczaj prostą konstrukcją i „czystym” schematem statycznym.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-17

 • Nowe kontrakty firmy CoBouw

  Z początkiem roku 2016 firma CoBouw zawarła cztery umowy w ramach których powstanie pięć hal magazynowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-15

 • Płyty izolacyjne z wełny skalnej STALROCK MAX - dzięki swoim właściwościom oraz dwuwarstwowej budowie mogą być stosowane z każdym typem kaset stalowych, zarówno przy pionowym, jak i poziomym układzie blachy elewacyjnej

  ROCKWOOL STALROCK MAX - izolacja budynków przemysłowych i magazynowych

  STALROCK MAX to płyty izolacyjne z wełny skalnej przeznaczone do ocieplenia i izolacji akustycznej ścian osłonowych wykonanych z kaset stalowych. Płyty izolacyjne wyróżniają dobre parametry izolacyjne, niepalność oraz uniwersalna technika montażu. Płyty izolacyjne są produktem firmy Rockwool i przeznaczone są do izolacji hal magazynowych, przemysłowych, a także obiektów użyteczności publicznej.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-12-01

 • Centrum dystrybucji owoców dla Grupy Producentów Owoce Polskie w Górzynie (wizualizacja)

  Nowy kontrakt firmy CoBouw: centrum dystrybucji owoców

  Firma Cobouw pozyskała kolejny kontrakt. W miejscowości Górzyn wybuduje centrum dystrybucji owoców dla Grupy Producentów Owoce Polskie. W ramach inwestycji powstaną hale sortowni i chłodni owoców oraz hala magazynowa z budynkiem socjalno-biurowym o łącznej powierzchni 11 800 mkw.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-08-09

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: