Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "farby do ścian"

 • Samum - efekt pustynnego piasku. Technika wykonania dekoracji ściennej

  materiał płatny

  Samum - gorący, suchy wiatr afrykański - stał się inspiracją do opracowania ciekawej, połyskującej dekoracji ściennej, przywodzącej na myśl pustynny piasek. Jej efekt końcowy zależy od techniki aplikacji farby dekoracyjnej i zastosowanego narzędzia. Dekoracja ścienna Samum jest odporna zabrudzenia.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15

 • Stiuk wapienny - dekoracja ściany krok po kroku

  materiał płatny

  Stiuk wapienny wyglądem przypomina marmur, jego powierzchnia jest idealnie gładka, delikatnie połyskująca i daje efekt głębi. Do wykonania stiuku wapiennego na ścianie wykorzystuje się dekoracyjną farbę strukturalną. Dekorację ścienną można otrzymać w 16 różnych kolorach.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15

 • Nanoszenie na ścianę drugiej warstwy farby dekoracyjnej

  Stiuk perłowy na ścianie - sposób wykonania dekoracji ściennej

  materiał płatny

  Ściana z delikatnymi przetarciami, lekko połyskująca w zależności od kąta padania światła - do wykonania tej efektownej dekoracji ściennej przeznaczona jest specjalna cienkowarstwowa farba strukturalna Stiuk Perłowy MAGNAT Style. Farbę dekoracyjną do ścian można zabarwić na 10 stonowanych kolorów.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-11

 • Nanoszenie pędzlem Glinki Weneckiej MAGNAT Style

  Glinka wenecka na ścianie - technika malowania ściany farbą strukturalną

  materiał płatny

  Glinkę wenecką - efekt przetartego tynku - uzyskuje się akrylową, strukturalną farbą do ścian. Istnieje możliwość zabarwienia farby pigmentem na 16 różnych kolorów. Narzędziami potrzebnymi do wykonania tej dekoracji ściennej są pędzel oraz paca, przeznaczone specjalnie do glinki weneckiej.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-08

 • Farba MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA oczyszcza powietrze z formaldehydu

  Farba, która poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu

  Takie właściwości ma nowa farba do ścian MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA. Farba ma specjalnie opracowaną recepturę, dzięki której oczyszcza powietrze w pomieszczeniach z formaldechydu.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-09

 • Farba do wnętrz Akrylit W Plus - śnieżnobiała, lateksowa, odporna na szorowanie

  Akrylit W Plus - farba do wnętrz odporna na szorowanie

  Akrylit W Plus - nowość marki Dekoral - to śnieżnobiała farba lateksowa do dekoracyjnego malownania ścian i sufitów.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-13

 • Farba do ścian i sufitów Optiva Ceramic Super Matt [3]

  Optiva Ceramic Super Matt - matowa farba do wnętrz ze zdolnością regeneracji

  Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt [3] to lateksowa farba przeznaczona do malowania ścian i sufitów, opracowana na bazie nowoczesnej technologii ceramicznej. Technologia ta zapewnia wysoką odporność mechaniczną pomalowanej powierzchni, w tym na wybłyszczenia. Co ciekawe, ta lateksowa farba do wnętrz ma zdolność regeneracji powłoki.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-13

 • optiFarba - biała farba lateksowa bezpieczna dla alergików

  OptiFarba – farba do wnętrz dla alergików

  Lateksowa farba do wnętrz optiFarba firmy Atlas polecana jest alergikom z uwagi na znikomą zawartość lotnych związków organicznych. Właściwości farby potwierdziło Polskiego Towarzystwo Alergologicznego. Farba ma wszechstronne zastosowanie we wnętrzach.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-09-26

 • Farba Sealer marki Scala przeznaczona jest jako farba podkładowa do wnętrz. Można ją również stosować do finalnego wykończenia ścian i sufitów

  Farba podkładowa Sealer

  Szwedzka marka Scala wprowadziła na rynek farbę podkładową Sealer. To farba do wnętrz, która przeznaczona jest wykonywania warstwy izolującej malowanej powierzchni ścian i sufitów lub też do ostatecznego ich wykończenia. Farba podkładowa sprawdza się szczególnie przy odnawianiu wnętrz – dobrze kryje nawet silne zabrudzenia.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-06-16

 • Farby akrylowe. Nowe farby do wnętrz Ultra Spec 500

  Linia farb Ultra Spec 500 - lateksowych farb akrylowych - została opracowana przede wszystkim po to, aby malowanie ścian przebiegało szybciej i precyzyjniej. W pełni ekologiczne farby do wnętrz są nowością marki Benjamin Moore.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-11-21

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: