Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "drzwi"

 • Wystarczy obniżania współczynnika przenikania ciepła dla okien i drzwi

  Podczas ósmego Kongresu Stolarki Polskiej debatowano czy należy jeszcze bardziej obniżyć w warunkach technicznych współczynnik przenikania ciepła wymagany dla stolarki otworowej. Przeprowadzone wśród uczestników kongresu głosowanie oraz przeprowadzona wcześniej wśród przedsiębiorców ankieta wykazały, że środowisko jest za utrzymaniem status quo w tej kwestii

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-26

 • Kongres Stolarki Polskiej i akcja „Chcemy uczciwego budownictwa″

  Podczas tegorocznego, ósmego już Kongresu Stolarki Polskiej była również mowa o akcji „Chcemy uczciwego budownictwa″.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-25

 • VIII Kongres Stolarki Polskiej

  Tegoroczny, ósmy już, Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się 25-26 maja 2017 w Toruniu. To nie tylko największe, ale przede wszystkim najważniejsze spotkanie polskiej branży stolarki budowlanej. Organizatorem tego wydarzenia jest Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD).

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-28

 • Łukasz Luto, wiceprezes, dyrektor zarządzający PORTA KMI POLAND

  Dobry biznes, duża odpowiedzialność

  Gdy po 1989 roku Polska otworzyła się na gospodarkę rynkową zachłysnęliśmy się światowymi markami, które stały się od tego momentu dostępne i dla nas. Zaczęliśmy się też uczyć, na czym polega konkurencja. Ale był to również czas, gdy powstał wiele nowych firm rodzimych. Wiele z nich dzisiaj dołączyło do klubu światowych marek i jest przykładem dobrych standardów w prowadzeniu biznesu. Cudze – jak zasługuje – chwalimy, ale swoje znamy, bo jest w wielu przypadkach czym się chwalić... Rozmowa z Łukaszem Luto, wiceprezesem, dyrektorem zarządzającym PORTA KMI POLAND

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-11

 • Konkurs Drzwi Roku

  Konkurs CAL. Drzwi roku

  Konkurs na projekt nowego modelu drzwi ogłosiła spółka CAL z Suwałk.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-16

 • VII Kongres Stolarki Polskiej

  Organizatorem Kongresów Stolarki Polskiej jest Związek Polskie Okna i Drzwi (PoiD). Już wkrótce – 19 maja 2016 – odbędzie się już siódma edycja tego branżowego wydarzenia. W tym roku będzie miało ono szczególną oprawę, gdyż kongresowi będą towarzyszyć obchody 20-lecia organizacji branży stolarki budowlanej.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-15

 • Liderzy Rynku Stolarki 2015

  Już po raz ósmy opublikowano wyniki badania, które firmy osiągają najlepsze wyniki sprzedaży na rynku stolarki. Autorem zestawienia, na zlecenie miesięcznika „Forum Branżowe”, jest Centrum Analiz Branżowych. Tytuły Liderów Rynku Stolarki 2015 przyznano w 19 kategoriach. 

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-23

 • Okna i drzwi w kampanii DOBRY MONTAŻ

  Nie wystarczy kupić okno czy drzwi o znakomitych parametrach, bo pełny sukces takiej inwestycji zapewni dopiero ich poprawny montaż. Właśnie dlatego Związek Polskie Okna i Drzwi (Związek POiD) ogłosił, że będzie kontynuował kampanię edukacyjną DOBRY MONTAŻ.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-08

 • VI Kongres Stolarki Polskiej

  Kongres Stolarki Polskiej to największe wydarzenie w polskiej branży stolarki budowlanej. I chociaż Kongres – już szósty z kolei, który odbył się 21-22 maja 2015 – przeszedł do historii, nie sposób nie odnotować tego wydarzenia.   

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-26

 • Jacek Woźniak, szef sprzedaży w Porta KMI Poland

  Polska stolarka budowlana podbije świat?

  W ostatnich latach wzrosła w Polsce produkcja stolarki budowlanej. Wszystko byłoby dobrze, gdyby towarzyszył temu również wzrost budownictwa, szczególnie mieszkaniowego, ale tak nie jest. O tym, jaki jest dzisiaj rynek okien i drzwi, czy branża będzie się zwijać czy rozwijać, rozmawiamy z Jackiem Woźniakiem, szefem sprzedaży w Porta KMI Poland

  Ostatnia aktualizacja: 2013-04-12

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: