Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "deweloper"

 • Budowanie domu – samodzielnie czy z deweloperem?

  Polacy wciąż najchętniej budują domy w systemie gospodarczym – wynika z sondy przeprowadzonej przez Muratorplus. Jednocześnie coraz więcej osób korzysta z usług deweloperów budujących dom „pod klucz”.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-12

 • „Mieszkanie Plus” – dla każdego?

  Rząd ogłosił Program „Mieszkanie Plus”. To w zasadzie dopiero założenia, bo tzw. diabeł tkwi w szczegółach, ale to pierwszy od lat jakikolwiek program mieszkaniowy, który zauważa potrzebę uaktywnienia budownictwa społecznego, ma wspierać budowanie na wynajem, skoro Polaków nie stać na zakup mieszkania. Co ciekawe, program ma nie angażować środków budżetowych...

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-08

 • ERGO ARENA, targi mieszkaniowe, kwiecień 2016

  Udane targi mieszkaniowe w Gdańsku

  Wiosenna edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które w kwietniu gościły w trójmiejskiej ERGO ARENIE pobiła dotychczasowy rekord liczby wystawców i frekwencji. Organizatorem targów mieszkaniowych jest Murator EXPO. 

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-11

 • Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w Warszawie na Torwarze

  Kolejna wiosenna edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Murator EXPO odbędzie się 16 i 17 kwietnia na warszawskim Torwarze. To ostatnia przed wakacjami edycja Targów Mieszkaniowych, a swoją ofertę zaprezentuje blisko 150 wystawców, czyli deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki oraz pośrednicy kredytowi  i w obrocie nieruchomościami.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-18

 • Deweloperzy mają swoje 2% w różnicy powierzchni

  Pięć lat temu Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) zakwestionował w przyjętym przez Polski Związek Firm Deweloperskich (PZFD) Katalogu Zasad Umowy Deweloperskiej (KZUD) zapis dotyczący 2-procentowej różnicy w powierzchni projektowanej do wybudowanej, której klient nie będzie mógł zakwestionować w odniesieniu do ceny za umowną powierzchnię mieszkania. 

  Ostatnia aktualizacja: 2015-07-16

 • Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Narodowym

  Stadion Narodowy w Warszawie ponownie stanie się 11 i 12 kwietnia 2015 siedzibą targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, których organizatorem jest Murator EXPO.  Wejściówki można kupić na miejscu, można też skorzystać z nowego serwisu internetowego biletynatargi.pl

  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-01

 • Skanska szuka pracowników

  Kilka ostatnich lat przynosiły niezbyt optymistyczne wieści co do kondycji firm budowlanych w Polsce. Zaczynają się jednak pojawiać zielone światełka w tunelu. Co prawda nie dotyczy to jeszcze wszystkich firm, a tylko tych większych, ale być może jest to dobry prognostyk. Skanska poinformowała właśnie, że rok 2014 był dla firmy dobry, a zatrudnienie zwiększyło się o 1000 osób... 

  Ostatnia aktualizacja: 2015-03-18

 • Monika Czechowska, redaktor Muratorplus.pl

  W mieszkaniówce styczeń 2017 dobry dla deweloperów

  Nie ma się co ekscytować styczniowymi wynikami budownictwa mieszkaniowego, choć trzeba przyznać, że mogą napawać optymizmem. Widać, że wielu inwestorów indywidualnych przyspieszyło rozpoczęcie sezonu budowlanego. Być może obawiają się wzrostu cen materiałów budowlanych i robocizny.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-02-20

 • Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Stadionie Narodowym

  Kolejna edycja targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE już 7-8 lutego 2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwszą w tym roku ofertę zaprezentują deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, banki i pośrednicy kredytowi. Wśród ofert mieszkaniowych dużo ma być tych spełniających kryteria rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-02-03

 • Jakich mieszkań szukają Polacy? Deweloper czy rynek wtórny?

  Jeszcze kilka lat temu, inne były preferencje Polaków co do mieszkania, w jakim chcieliby zamieszkać. Jednak rynek owe preferencje zweryfikował i mniej jest dzisiaj istotne jakie mieszkania nam się podobają, niż to na jakie nas stać. Murator EXPO wspólnie z  firmą badawczą WYG PSDB przepytali gości targów mieszkaniowych, jakie są obecnie ich oczekiwania. 

  Ostatnia aktualizacja: 2014-07-08

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: