Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "dekoracje ścienne"

 • Industrialny styl wnętrz. Beton i tynk na ścianach

  materiał płatny

  Styl industrialny nawiązujący wyglądem do wnętrz dawnych fabryk charakteryzuje się dużymi przestrzeniami, ubogą kolorystyką, surowym charakterem wyposażenia oraz brakiem jakichkolwiek elementów dekoracyjnych.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-26

 • Nakładanie zabarwionego lakieru

  Efekt trawertynu na ścianie - technika wykonania tynku ozdobnego

  materiał płatny

  Trawertyn, kamień naturalny z charakterystycznymi przetarciami czy wżerami, może imitować mineralny tynk dekoracyjny i jego odpowiednia aplikacja. Dekoracja ścienna dostępna jest w 15 wersjach kolorystycznych.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-12

 • Nanoszenie pędzlem Glinki Weneckiej MAGNAT Style

  Glinka wenecka na ścianie - technika malowania ściany farbą strukturalną

  materiał płatny

  Glinkę wenecką - efekt przetartego tynku - uzyskuje się akrylową, strukturalną farbą do ścian. Istnieje możliwość zabarwienia farby pigmentem na 16 różnych kolorów. Narzędziami potrzebnymi do wykonania tej dekoracji ściennej są pędzel oraz paca, przeznaczone specjalnie do glinki weneckiej.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-08

 • Rozcieranie pacą gąbkową Lakieru Rustykalnego MAGNAT Style

  Jak uzyskać efekt marmuru na ścianie - polecane produkty i technika dekoracji ściany

  materiał płatny

  Marmurową dekorację ścienną można otrzymać, wykorzystując specjalną masę akrylową, pacę wenecką i pacę gąbkową. Wzór marmuru na ścianie jest niepowtarzalny i zależy od inwencji wykonawcy.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-08

 • Kolekcja paneli ściennych jest odporna na wodę, dzięki czemu można je układać w pomieszczeniach tzw. mokrych, jak kuchnia czy łazienka

  Pulano - panele dekoracyjne 3D

  Marka Pulano prezentuje kolekcję przestrzennych dekoracji ściennych, dostępnych w 7 wzorach. Trójwymiarowe panele ścienne mogą mieć także różne kolory i wykończenie powierzchni.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-04

 • Przykładowy wzór uzyskany masą dekoracyjną Colorado® Nano Concrete Effect. Masa nadaje się do wykańczania ścian w każdym pomieszczeniu, również w kuchni czy łazience

  Masa dekoracyjna z efektem betonu - Colorado® Nano Concrete Effect

  Colorado® Nano Concrete Effect to gotowa masa mineralno - akrylowa z nanotechnologią, dzięki której można uzyskać dekorację ścienną przypominającą beton architektoniczny. Dekoracyjną masę wykończeniową wprowadził Benjamin Moore.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-20

 • Efekt dekoracyjny denim effect

  Dżinsowa ściana - nowy pomysł na dekorację ścian

  Denim effect to najnowszy efekt dekoracyjny opracowany przez markę Benjamin Moore. Dekoracja ścienna nawiązuje do niebiekiego dżinsu. Ten pomysł na ścianę jest łatwy w realizacji. Do wykonania dżinsowej dekoracji ściennej potrzebne są dwie farby oraz specjalna bejca.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-01-22

 • Przykładowy wzór dekoracji ściennych 3D z płytek betonowycvh

  Betonowe płytki ścienne 3D

  Płytki betonowe 3D to propozycja przestrzennych dekoracji ściennych Kliniki Betonu. Kolekcja płytek ściennych wykonana jest z betonu architektonicznego barwionego w masie na różne kolory i o różnej fakturze. Kolekcji dekoracji ściennych 3D nadano nazwę Diament, ponieważ formą nawiązuje do tego właśnie minerału.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-07-14

 • Panele dekoracyjne 3D Craters

  Panele ścienne 3D

  Panele dekoracyjne 3D to sposób na oryginalną aranżację wnętrza. Dekoracje ścienne o nazwach Craters i Rectangles, tworzące na ścianie trójwymiarowe wzory geometryczne, wykonane są z gipsu wzmocnionego włóknem szklanym. Panele ścienne 3D to propozycja marki Dunes.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-07-09

 • Gładź szpachlowa Knauf Goldband Gładź

  Knauf Goldband Gładź to gładź szpachlowa przeznaczona do tworzenia idealnie gładkich i równych powierzchni, jak również dekoracji ściennych. Gładź szpachlową można używać wewnątrz budynku.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-01-08

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: