Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "certyfikat"

 • CEDIA – nowa organizacja na polskiej mapie stowarzyszeń branżowych

  CEDIA (Custom Electronic Design & Installation Association) to międzynarodowy stowarzyszenie zrzeszające firmy zajmujące się automatyką budynku i wyposażaniem wnętrz w technologie. CEDIA reprezentuje 3500 firm oraz 22 000 specjalistów z całego świata, którzy projektują, produkują i integrują systemy dla inteligentnych budynków.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-09-11

 • Mokotów Nova, Warszawa, projekt: Jaspers & Eyers Partners, deweloper Ghelamco Poland

  Innowacyjny według certyfikatu BREEAM

  Innowacyjny według systemu certyfikacji BREEAM - co to znaczy? Co naprawdę kryje się za tym określeniem? Jakie rozwiązania uznaje się za innowacyjne w systemie oceny oddziaływania na środowisko? Mówi się, że zdobycie punktów za innowacje w systemie certyfikacji BREEAM jest bardzo trudne, czy na pewno? Co zrobić, by zachęcić projektantów i deweloperów do częstszego sięgania po innowacyjne rozwiązania?

  Ostatnia aktualizacja: 2013-01-22

 • Odpowiedzialny biznes Atlasa

  Certyfikat poświadczający społecznie odpowiedzialny biznes, czyli potwierdzający działania CSR uzyskała firma Atlas. Obecnie w Polsce tym certyfikatem pochwalić się może tylko kilka firm.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-09-05

 • Domy są oceniane w cyklu życia. Zakładana długość życia budynku to 50 lat. Ile energii w tym czasie zużyje?

  Dom ekologiczny z certyfikatem DGNB to zrównoważony rozwój i oszczędność energii

  DGNB, czyli Niemiecki Certyfikat dla Budynku Zrównoważonego jest systemem oceny współczesnych budynków zgodnym z zasadami zrównoważonego rozwoju. Certyfikat DGNB zaświadcza, że dom jest zdrowy, ekologiczny, trwały i ma na celu oszczędność energii.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-04

 • System fasadowy Schüco FW 50+. SI, przekrój przez fasadę

  Systemy fasadowe Schüco z certyfikatem ift Rosenheim - ciepłe fasady dla domów pasywnych

  Fasady aluminiowe Schüco FW 50+.SI i Schüco FW 60+.SI mają już certyfikat Domów Pasywnych w Darmstadt. Doskonałe parametry konstrukcji fasadowych potwierdzono po raz kolejny w serii badań przeprowadzonych przez znany z najwyższych wymagań Instytut ift Rosenheim.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-06-13

 • Od lewej: Ryszard Kowalski - ZPPMB, Janusz Żbik - podsekretarz stanu w MTBiGM, Paweł Ziemski - GUNB i Grzegorz Lang - radca prawny PKPP Lewiatan 

  Znak "V" dla rzetelnych producentów materiałów budowlanych?

  Jest propozycja nowelizacji ustawy o wyrobach budowlanych, by producenci dobrowolnie certyfikowali się dodatkowym, obok obligatoryjnych znaków B i CE, znakiem "V" – symbolicznie oznaczającym "Victoria!, dobre zwycięża"…

  Ostatnia aktualizacja: 2012-06-05

 • Certyfikat "Zielone biuro" dla Lafarge

  Firma Lafarge specjalizująca się w produkcji materiałów budowlanych została odznaczona certyfikatem "Zielone biuro". Wyróżnienie przyznawane jest przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska i potwierdza zaangażowanie nagrodzonej firmy w zrównoważony rozwój.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-12-14

 • Biurowiec City Gate w Bukareszcie

  GTC: centrum handlowe i budynki biurowe nagrodzone w kategorii "Certyfikacja LEED w toku"

  Spółkę deweloperską Global Trade Center (GTC) wyróżniono za realizowanie inwestycji komercyjnych zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Wyróżnienie jest dowodem na to, że inwestor w swoich projektach budowlanych dba o zrównoważony rozwój i proekologiczny charakter obiektów. Trzy realizacje - centrum handlowe oraz dwa budynki biurowe zostały wyróżnione w konkursie CEE Green Building Award, w kategorii "Certyfikacja LEED w toku".

  Ostatnia aktualizacja: 2011-12-09

 • Biurowiec Zebra Tower

  Warszawa: biurowiec Zebra Tower uzyskał certyfikat LEED Gold

  Warszawski biurowiec Zebra Tower, należący do spółki Union Investment uzyskał prestiżowy certyfikat LEED na poziomie Gold. Obiekt jest pierwszą w Polsce inwestycją z certyfikatem LEED Gold w kategorii "Shell and Core".

  Ostatnia aktualizacja: 2011-12-01

 • Wizualizacja kompleksu biurowego GPP Business Park w Katowicach

  Innowacyjne ogrzewanie i chłodzenie. Trigeneracja w biurowcu GPP BUSINESS PARK

  GPP BUSINESS PARK to kompleks obiektów, który powstaje w Katowicach na terenie Górnośląskiego Parku Przemysłowego. Budynek o powierzchni 8800 m2 jest pierwszą z czterech inwestycji budowanych w GPP zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa i certyfikatu BREEAM. Wykorzystanie energooszczędnych rozwiązań oraz nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych urządzeń, to elementy, które zwiększą komfort pracy w budynku i umożliwią faktyczne ograniczenie kosztów eksploatacyjnych, tak ważnych z punktu widzenia przyszłych najemców.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-12-01

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: