Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "ceny materiałów budowlanych"

 • Mirosław Lubarski z zarządu Grupy PSB

  Ceny materiałów budowlanych i ich sprzedaż rosną. Koniunkturę napędzają mieszkania i domy

  W 2016 r. podrożała większość materiałów budowlanych. Najbardziej, bo aż ponad 15 proc., wzrosły ceny farb, lakierów i tapet – poinformowała Grupa Polskie Składy Budowlane (PSB). To efekt poprawy koniunktury w budownictwie mieszkaniowym.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-02

 • W lipcu 2012 najbardziej podrożały farby, lakiery i tapety

  Jakie materiały dla budownictwa podrożały? Co jest tańsze?

  Od wielu miesięcy ceny materiałów dla budownictwa oferowanych w składach i hurtowniach PSB wykazują niewielkie wahania cen w górę lub w dół. Podwyżka cen około 5% to było niemal wydarzenie. Tym bardziej więc szokuje lipcowa podwyżka farb i lakierów o 11,5%...

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-24

 • System rynnowy Niagara Tytanium

  Ceny materiałów budowlanych prawie wszystkie w górę

  Wzmożony popyt najczęściej prowadzi do podwyżek. A zatem chyba sezon budowlany w pełni, bo w maju 2016 ceny większości materiałów budowlanych wzrosły, chociaż o niezbyt wiele. Ale są też i takie wyroby, które zrobiły się tańsze.     

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-17

 • Za farby i tapety płacimy mniej

  Ceny materiałów budowlanych w hurtowniach i składach PSB przez ostatnie miesiące wykazywały niewielkie wahania w górę lub w dół. W kwietniu jedna z grup wyrobów wyróżniła się spadkiem cen.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-16

 • Rusza sezon, rośnie sprzedaż materiałów budowlanych

  Ruchy cenowe materiałów budowlanych od wielu miesięcy nie przynoszą żadnych sensacji, zmiany większości z nich oscylowały wokół 1 procenta. Marzec 2016 przyniósł większe zmiany, ale przede wszystkim pokazał, że w składach i hurtowniach PSB (Polskich Składów Budowlanych) ruszyły zakupy i materiałów budowlanych i potrzebnego na budowie sprzętu...

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-12

 • Produkcja pustaków ceramicznych

  Małe wahania cen materiałów budowlanych w lutym 2016

  Zazwyczaj ruchy na rynku budowlanych wywołują zmiany cen materiałów dla budownictwa. W lutym chyba nie wydarzyło się nic ponad normę, bo chociaż ceny materiałów budowlanych spadły i wzrosły, to poziom tych zmian jest niewielki. 

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-29

 • W styczniu znacząco podrożały farby. Ceny materiałów budowlanych - raport

  Zazwyczaj od stycznia zaczyna rosnąć wskaźnik koniunktury w budownictwie. Czy również rosną ceny materiałów budowlanych? Jak wynika z comiesięcznego raportu PSB - jest różnie, w styczniu 2016 odnotowano tyle sam spadków co wzrostów, a do tych ostatnich mamy komentarz...

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-18

 • Jesienią staniały narzędzia i sprzęt budowlany

  Jak wynika z ostatnich analiz cenowych przeprowadzanych przez Polskie Składy Budowlane (PSB), w listopadzie 2015 najbardziej spadły ceny narzędzi i sprzętu budowlanego, największe wzrosty, choć procentowo niewielkie odnotowały materiały ścienne z betonu komórkowego. Ceny pozostałych materiałów budowlanych z niewielkimi zmianami.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-12-14

 • Ceny materiałów budowlanych w widełkach 20 procent

  Można powiedzieć, że w ostatnich miesiącach wahania cen większości materiałów budowlanych oscylowały wokół 1 procenta. We wrześniu dla dwóch grup wyrobów sprzedawanych w składach i hurtowniach PSB odnotowano zmiany około 10% w górę i w  dół. Nie zmieniły się tylko ceny drewna, wyrobów drewnopochodnych oraz bram i ogrodzeń.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-09

 • Folię wstępnego krycia przybija się do krokwi zszywkami przed zbudowaniem rusztu z kontrłat i łat

  Ceny materiałów budowlanych nieco w górę, nieco w dół

  Ostatni miesiąc wakacji nie przyniósł większych zmian w cenach materiałów budowlanych. W sierpniu 2015  najbardziej wzrosły ceny farb, lakierów oraz tapet, zaś spadły pokryć i folii dachowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-09-16

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: