adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Tag: "bramy garażowe"

 • Bramy RenoMatic 2016 i ThermoPlus 700A

  Jak zbudować funkcjonalny garaż?

  materiał płatny

  Garaż, aby móc z niego wygodnie korzystać, musi mieć odpowiednie wymiary, właściwe usytuowanie względem domu i funkcjonalną bramę.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-30

 • Hörmann przejmuje amerykańską firmę Northwest Door Inc.

  Hörmann obrał kierunek zachód... w Ameryce

  Hörmann w Stanach Zjednoczonych jest obecny od roku 2002. Jednak do tej pory „obstawiony” był region wschodni. Teraz firma planuje ekspansję swoich wyrobów – bramy garażowe i przemysłowe – na zachód.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-11-06

 • Wzory bram segmentowych LPU 40 z potrójnymi przetłoczeniami T z opcjonalnymi intarsjami imitującymi stal nierdzewną lub drewno, umieszczonymi na całej szerokości bramy lub na jej brzegach

  Bramy segmentowe z nowymi wzorami przetłoczeń - propozycja Hörmann

  Firma Hörmann oferuje nowe wzory przetłoczeń segmentowych bram garażowych - podwójne przetłoczenia D oraz potrójne przetłoczenia T. Do bram garażowych w nowych wzorach można zamówić również odpowiadające stylistycznie stalowe i aluminiowe drzwi wejściowe.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-09-10

 • Brama garażowa ET 500 pracuje cicho, bezpiecznie i praktycznie nie wymaga konserwcji

  Brama uchylna ET 500 - brama do garażu o ograniczonej przestrzeni

  Brama uchylna ET 500 to rozwiązanie polecane do wszystkich garaży zbiorczych o ograniczonej przestrzeni. Uchylna brama garażowa charakteryzuje się niewielką głębokością zabudowy w części stropowej. Producentem jest Hörmann.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-01-22

 • Symbole na wyświetlaczu aplikacji BiSecur ułatwiają odczyt położenia zarejestrowanych bram i drzwi oraz statusu oświetlenia

  Aplikacja BiSecur - sterowanie domem z dowolnego miejsca

  Opracowana przez firmę Hörmann aplikacja na smartfona i tablet pozwala sterować domem - bramami wjazdowymi, garażowymi, drzwiami zewnętrznymi czy oświetnieniem - nie tylko z wnętrza budynku, ale tak naprawdę z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy włączyć aplikację, aby sprawdzić, czy np. brama garażowa lub wjazdowa jest otwarta, a w razie konieczności jednym kliknięciem ją zamknąć.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-11-12

 • Kurtyna świetlna GridScan/Mini

  Kurtyna świetlna wykorzystująca przecinające się wiązki światła to sposób na bezpieczne użytkowanie automatycznych bram garażowych pracujących w pionie, szczególnie bram garażowych segmentowych. Kurtynę świetlną wprowadza do oferty firma Wiśniowski.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-04-07

 • Brama garażowa segmentowa w wykończeniu strukturalnym

  Bramy garażowe Wiśniowski w nowym wykończeniu

  Firma Wiśniowski proponuje nowy rodzaj wykończenia bram garażowych – malowanie strukturalne. Brama garażowa w wykończeniu strukturalnym zyskuje na wyglądzie, ale również jest odporniejsza na warunki atmosferyczne.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-02-04

 • Do każdej bramy producenci oferują idealnie dopasowane drzwi boczne. Wykorzystanie dachu garażu na montaż instalacji solarnej - rozwiązanie które już coraz cześciej można spotkać także w Polsce

  Najbardziej praktyczne funkcje napędów do bram

  Napędy do bram garażowych to wygoda, bezpieczeństwo i oszczędność czasu. Zobacz, jakie funkcje napędów są najczęściej wykorzystywane i jakie są najbardziej praktyczne.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-10-29

 • Bramy garażowe. Właściwa izolacyjność termiczna i zabezpieczenia antywłamaniowe

  Wybór bramy garażowej podobnie jak okien, drzwi, czy rolet wymaga uwzględnienia wielu istotnych zmiennych: konstrukcji, materiału, sposobu działania, izolacji, wzornictwa. Sposób, w jaki całość zgrana będzie ze sobą, wpływa bezpośrednio na funkcjonalność domu.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-10-15

 • KRISPOL oferuje duży wybór akcesoriów do bram, które zwiększają komfort użytkowania i zabezpieczają przed włamaniem

  Jak zabezpieczyć drzwi wejściowe i bramy garażowe przed włamaniem?

  Producenci drzwi wejściowych i bram garażowych mają własne opatentowane zabezpieczenia antywłamaniowe. Warto również rozważyć zakup drzwi i bramy u jednego producenta, ponieważ rozwiązania zabezpieczeń antywłamaniowych można wtedy zintegrować. Istnieje również możliwość podłączenia drzwi wejściowych, bramy garażowej i rolet zewnętrznych z instalacją alarmową.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-05-07

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: