Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "bramy garażowe"

 • Bramy RenoMatic 2016 i ThermoPlus 700A

  Jak zbudować funkcjonalny garaż?

  materiał płatny

  Garaż, aby móc z niego wygodnie korzystać, musi mieć odpowiednie wymiary, właściwe usytuowanie względem domu i funkcjonalną bramę.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-30

 • Brama segmentowa Hörmann LPU 67 Thermo

  Hörmann wprowadza garażową bramę segmentową LPU 67 Thermo. Bramę wyróżnia izolacja termiczna grubości 67 mm, która chroni garaż przed utratą ciepła.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-14

 • UOKiK wytropił w Internecie nierzetelnego przedsiębiorcę

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) zawiadomił Prokuraturę Rejonową w Sanoku o możliwości popełnienia przestępstwa przez spółkę Bramy Stabryła, która zajmuje się produkcją i montażem bram stalowych. Sprawa jest nietypowa, bo urząd sformułował wobec niej zarzuty na podstawie opinii zebranych w Internecie.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-04

 • Brama rolowana TGT z aluminiową kratą HGL

  Bramy rolowane TGT Hörmann do garaży podziemnych

  Bramy do garaży podziemnych muszą spełniać szczególne wymagania montażowe, jak i użytkowe. Bramy i kraty rolowane do garaży podziemnych budynków mieszkalnych, użytkowych czy biurowych zaprojektowała firma Hörmann.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-01

 • Brama garażowa firmy Hörmann

  Hörmann ogłasza jubileuszowy konkurs

  Producent bram garażowych, drzwi oraz napędów – firma Hörmann, obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. W programie obchodów tego jubileuszu znalazł się również konkurs dla klientów, który krótko można opisać jako 3 x 25 – 25 lat, 25% rabatu, 25 lauraetów.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-19

 • Siłownik do bramy JIM.3 ESA TURBO

  Siłownik do bramy JIM.3 ESA TURBO

  JIM.3 ESA TURBO to siłownik do bram garażowych - nowość firmy Beninca. Maksymalna prędkość napędu do bramy wynosi 15,5 m na minutę.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-02

 • Hörmann przejmuje amerykańską firmę Northwest Door Inc.

  Hörmann obrał kierunek zachód... w Ameryce

  Hörmann w Stanach Zjednoczonych jest obecny od roku 2002. Jednak do tej pory „obstawiony” był region wschodni. Teraz firma planuje ekspansję swoich wyrobów – bramy garażowe i przemysłowe – na zachód.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-11-06

 • Wzory bram segmentowych LPU 40 z potrójnymi przetłoczeniami T z opcjonalnymi intarsjami imitującymi stal nierdzewną lub drewno, umieszczonymi na całej szerokości bramy lub na jej brzegach

  Bramy segmentowe z nowymi wzorami przetłoczeń - propozycja Hörmann

  Firma Hörmann oferuje nowe wzory przetłoczeń segmentowych bram garażowych - podwójne przetłoczenia D oraz potrójne przetłoczenia T. Do bram garażowych w nowych wzorach można zamówić również odpowiadające stylistycznie stalowe i aluminiowe drzwi wejściowe.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-09-10

 • Brama garażowa ET 500 pracuje cicho, bezpiecznie i praktycznie nie wymaga konserwcji

  Brama uchylna ET 500 - brama do garażu o ograniczonej przestrzeni

  Brama uchylna ET 500 to rozwiązanie polecane do wszystkich garaży zbiorczych o ograniczonej przestrzeni. Uchylna brama garażowa charakteryzuje się niewielką głębokością zabudowy w części stropowej. Producentem jest Hörmann.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-01-22

 • Z dwukierunkowym systemem BiSecur jedno naciśnięcie przycisku wystarczy, aby upewnić się, że brama jest zamknięta

  Aplikacja BiSecur - sterowanie domem z dowolnego miejsca

  Opracowana przez firmę Hörmann aplikacja na smartfona i tablet pozwala sterować domem - bramami wjazdowymi, garażowymi, drzwiami zewnętrznymi czy oświetnieniem - nie tylko z wnętrza budynku, ale tak naprawdę z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy włączyć aplikację, aby sprawdzić, czy np. brama garażowa lub wjazdowa jest otwarta, a w razie konieczności jednym kliknięciem ją zamknąć.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-11-12

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: