Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "apartamenty"

 • OVO Wrocław. Biurowiec, apartamenty i hotel

  Wielofunkcyjny kompleks OVO Wrocław nazywany pierwszym polskim blobem został zaprojektowany przez pracownię GSArch, a generalnym wykonawcą inwestycji była firma Eiffage Budownictwo.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-24

 • Na osiedlu Grzybowska 85 powstaną  trzy budynki, w których będzie około 500 apartamentów

  Grzybowska 85 apartamenty na Woli

  Budowa osiedla mieszkaniowego Grzybowska 85 na warszawskiej Woli ruszy w lipcu 2016. Inwestorem jest firma Asbud. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia FS&P Arcus.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-09

 • Nowa Papiernia we Wrocławiu. Przed wejściem do apartamentowca przygotowano stojaki rowerowe. Nowa inwestycja to kompleks budynków położonych  na Przedmieściu Oławskim

  Nowa Papiernia – apartamenty we Wrocławiu

  Nowa Papiernia została ukończona. Jak wygląda teren nowej inwestycji we Wrocławiu, lofty i wnętrza apartamentów?

  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-27

 • Apartamentowiec Dune w Mielnie, widok z bulwaru. Pas ochronny jest wyjątkowo wąski, więc budynek znajduje siew  bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Fot. M. Czechowicz

  Apartamenty Dune w Mielnie projektu Mellon architekci

  Nowy budynek apartamentowy Dune w Mielnie jest łącznikiem między dawną tkanką miasta, przywołującą klimat eleganckich przedwojennych kurortów, a modernistycznymi ośrodkami wczasowymi z okresu PRL

  Ostatnia aktualizacja: 2013-12-06

 • Apartamenty na Podgórzu w Krakowie, projekt Biuro Projektów Lewicki Łatak, architekci Piotr Lewicki, Kazimierz Łatak. Elewacja od ul. Nadwiślańskiej - dominują piony lizen z trawertynu. Na dalszym planie widoczna zabytkowa zabudowa Podgórza. Fot. M. Czechowicz

  „Architektura-murator” 10/ 2013. Nowa inwestycja w Krakowie - apartamenty na Podgórzu

  Nowy apartamentowiec projektu Biura Projektów Lewicki Łatak stanął tuż nad brzegiem Wisły, obok powstającego Muzeum Kantora

  Ostatnia aktualizacja: 2013-10-23

 • fotogaleria

  Condohotel - apartamenty na Mazurach

  Inpro buduje apartamenty na Mazurach. W ramach przedsięwzięcia realizowany jest Condohotel. Inwestycję tworzą apartamenty na Wyspie Ptasiej jeziora Mikołajskiego. Dodatkowo przy obiekcie zostanie stworzona marina z 64 stanowiskami do cumowania. Hotel ma zostać oddany do użytku w 2013 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-26

 • Condohotel - apartamenty na wyspie. FILM i GALERIA!

  W 2013 roku zostanie wybudowany hotel w Mikołajkach. Generalny wykonawca - Inpro zakończył budowę stanu surowego inwestycji Condohotel, którą realizuje na Wyspie Ptasiej jeziora Mikołajskiego. Apartamenty na wyspie zaprojektowali FORT POLSKA i P.K Studio Projektowe.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-26

 • fotogaleria
  Każdy apartament będzie miał taras

  Dune - takie będą apartamenty nad morzem. GALERIA

  Dune to luksusowe apartamenty nad morzem, zlokalizowane tuż przy samej plaży w Mielnie. W inwestycji dostępne są apartamenty dwu i trzy-pokojowe w skandynawskim stylu. Ostatnią kondygnację obiektu zajmują luksusowe penthousy zaprojektowane przez włoskich architektów ze studia Matteo Nunziati. Do dyspozycji mieszkańców będzie salon Wellness & SPA oraz dwa baseny z pogrzewaną wodą i podświetlanym nocą dnem. W październiku 2012 roku ukończono stan surowy zamknięty. Zakończenie budowy planowane jest na początek 2013 r.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-19

 • Apartamenty Violino mają duże przeszklone okna

  Osiedle Violino. Apartamenty w Warszawie

  Deweloper Eko-Park wybudował apartamenty w Warszawie. Ciekawym elementem osiedla Violino są ogródki na dachach budynków. Kompleks zaprojektowała pracownia Kuryłowicz & Associates.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-09

 • Ośrodek wypoczynkowy Sun & Snow Resort - wizualizacja

  Sun & Snow Resort. Apartamenty i stok narciarski w jednym miejscu

  W Szklarskiej Porębie budowany jest ośrodek wypoczynkowy Sun & Snow Resort. W obiekcie znajdą się apartamenty, hotel i SPA. Kompleks będzie pierwszym w Polsce, na terenie którego zostanie wybudowany stok narciarski. Inwestycja o wartości 80 milionów przyjmie pierwszych gości już w drugiej połowie 2012 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-04

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: