Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "apartamentowiec"

 • Wizualizacja budynku apartamentowego na terenie Malmö Live Wieża Południowa i Północna. Realizacje zostaną wzniesione z elementów prefabrykowanych zaprojektowanych przez firmę Baumat. Projekt architektoniczny: Tegnestiken Vandkusten i Johan Celisng

  Baumat i prefabrykacja we współczesnej architekturze. Zespół budynków Malmö Live w Szwecji

  materiał płatny

  W ramach prestiżowej inwestycji Malmö Live w Szwecji powstają budynki apartamentowe z elementów prefabrykowanych Baumat. Firma od lat specjalizuje się w technikach nowoczesnej prefabrykacji na potrzeby dużych i indywidualnych inwestorów. Jak powstaje współczesna architektura z prefabrykatów?

  Ostatnia aktualizacja: 2014-08-21

 • Nowa inwestycja apartamentowa będzie nosiła nazwę Miami Place i powstanie w Warszawie

  Obok Galerii Mokotów powstanie apartamentowiec

  Nowa inwestycja będzie nosiła nazwę Miami Place i powstanie wzdłuż ulicy Obrzeżnej w Warszawie. Inwestorem jest 5th Avenue Holding, natomiast projekt powstał w pracowni MSquare. Budowa ma zakończyć się w 2018 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-23

 • Generalnym wykonawcą osiedla Grzybowska 85 jest Budimex

  Budimex wybuduje apartamentowce na Woli

  Deweloper Asbud Group rozpoczyna realizację inwestycji Grzybowska 85. Projekt architektoniczny budynku przygotowała pracownia FS&P Arcus. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec 2018 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-08

 • Pracownia architektoniczna BXB Studio Bogusław Barnaś - apartamentowce w Dżudda, Arabia Saudyjska. Polscy architekci przygotowali masterplan dla bliskowschodneigo inwestora

  Polacy projektują apartamentowce w Arabii Saudyjskiej

  Pracownia architektoniczna BXB Studio przygotowała masterplan nowej inwestycji w mieście Dżudda w Arabii Saudyjskiej

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-23

 • Spichlerz Bliźniaczy - rewitalizacja. Nowa inwestycja Sawa Apartments

  Mieszkania w renesansowym spichlerzu. Rewitalizacja

  Apartamentowiec z XVI wieku – tak inwestor reklamuje budynek spichlerza w Kazimierzu Dolnym. Nowa inwestycja to budynek o funkcji mieszkaniowo-usługowej. Projekt przygotowała polsko-belgijska pracownia architektoniczna Projekt PBPA.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-01

 • Finale Apartaments to inwestycja EKO-PARK, deweloperem jest firma Grazioso-PD

  Kameralne rezydencje w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego w Warszawie

  Finale Apartaments to inwestycja spółki z grupy EKO-PARK. Budowa ekskluzywnych apartamentowców ruszyła w marcu 2016, a do użytkowania zostanie oddana pod koniec 2017 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-24

 • Apartamenty na Woli

  Spółka STRABAG została generalnym wykonawcą kompleksu mieszkaniowego Art Deco – Apartamenty na Woli. Inwestycja powstanie na zlecenie firmy TC Forum Art Déco, której udziałowcem jest spółka Terra Casa. Wartość kontraktu to prawie 18 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-05

 • Inwestorem jest Afik Vitania Group Polska, a generalnym wykonawcą Allcon Budownictwo

  Apartamentowiec Waterlane Island

  W Gdańsku nad samym brzegiem Motławy trwa budowa ośmiopiętrowego budynku mieszkalnego. Inwestorem jest Afik Vitania Group Polska. Budowa zakończy się w IV kwartale 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-08

 • Cluster House, nowa inwestycja w Zurychu to ekspermentalne osiedle, którego projektanci zajeli się przede wszystkim przestrzeniami publicznymi 

  Apartamentowiec w Szwajcarii: wspólne kuchnie i samochody

  Nowa inwestycja w Zurychu to zespół budynków wielorodzinnych, których mieszkańcy żyją w małych mieszkaniach, wspólnie używając kuchni, szklarni i przestrzeni publicznych

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-03

 • fotogaleria
  Widok z apartamentowca Solec Residence

  Zawisła wiecha na apartamentowiecu Solec Residence

  Budynek osiagnął stan surowy otwarty. Pod koniec roku będą gotowe dwa niższe, sześciopiętrowe skrzydła. Oddanie inwestycji do użytkowania przewidziane jest na I kwartał 2017. Budowę rozpoczęto w maju 2015.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-13

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: