Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Warszawa"

 • Przebudowa szkoły podstawowej nr 10 przy ulicy Pływackiej w Pruszkowie ma potrwać do końca czerwca 2020 roku

  STRABAG rozbuduje szkołę podstwową w Pruszkowie

  Inwestycja dotyczy szkoły podstawowej nr 10 przy ulicy Pływackiej w Pruszkowie. Obiekt zostanie rozbudowany, ponadto na terenie kompleksu powstaną nowoczesne obiekty oświatowo-sportowe. Budowa ma potrwać do końca czerwca 2020 roku. Koszt inwestycji to 38,7 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-09

 • Parking podziemny w warszawskim biurowcu Warsaw Spire

  Na warszawskiej Woli powstanie nowoczesny parking

  Program budowy warszawskich parkingów wkracza w kolejny etap. Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił przetarg na opracowanie studium wykonalności miejskiego parkingu na Woli. Gdzie powstanie?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-09

 • Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Torwar 4 i 5 marca 2017

  Murator EXPO rusza w roku 2017 z kolejnymi edycjami targów mieszkaniowych. Na warszawskim Torwarze najbliższe targi odbędą się 4 i 5 marca. Wśród atrakcji, oprócz najnowszych ofert nowych mieszkań i domów jednorodzinnych, konkursy z nagrodami.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-21

 • Generalnym wykonawcą kompleksu Manufaktura Stare Miasto jest Eiffage Polska Budownictwo

  Rewitalizacja w centrum Poznania

  W Poznaniu, na terenie XIX-wiecznych budynków Zakładów Spirytusowych Akwawit, powstanie kompleks Manufaktura Stare Miasto. Generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska Budownictwo. Wartość kontraktu to 36 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-30

 • RENEXPO® Poland – spotkanie branży OZE

  Kolejna edycja RENEXPO® Poland, czyli już VI Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Enegetycznej, odbędą się 19-21 października, w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Organizator – REECO Poland – zapowiada liczne dyskusje na aktualne tematy, konferencje, spotkania eksperckie oraz udział blisko 120 wystawców.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-13

 • Odnowiona elewacja budynku Bellony przy placu Europejskim w Warszawie

  Fasada budynku Bellony gotowa na otwarcie placu Europejskiego

  Zakończono prace związane z odrestaurowaniem dawnego budynku Domu Wydawniczego Bellona w Warszawie. Jest to obiekt sąsiadujący z flagową inwestycją Ghelamco Poland – Warsaw Spire, dlatego deweloper postanowił go odnowić. Elewacja została poddana renowacji, wymieniono też wszystkie okna. W planach jest także remont wnętrz, głównie ciągów komunikacyjnych, klatek schodowych i toalet. Koszt dotychczasowych prac to prawie 3 miliony pln.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-20

 • Rozbudowa II linii metra – są kolejne pozwolenia

  Wojewoda mazowiecki wydał cztery decyzje dotyczące odcinka północno-wschodniego od stacji Dworzec Wileński do stacji Bródno. Pozwolenia na budowę obejmują stacje C15 i C17 oraz dwie wentylatornie. Mają one rygor natychmiastowej wykonalności.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-09

 • Trwa realizacja I i II etapu osiedla Moko W warszawie.

  Osiedle Moko na warszawskim Mokotowie

  Trwa realizacja I i II etapu budowy osiedla Moko przy ul. Magazynowej 1 na warszawskim Mokotowie. Inwestorem jest spółka Ronson Development, a generalnym wykonawcą HOCHTIEF Polska.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-24

 • Powstanie nowa hala łyżwiarska Tor Stegny

  Miasto Stołeczne Warszawa ogłosiło, że wybuduje kolejny obiekt sportowy. Będzie to największa inwestycja od czasów wybudowania stadionu Legii. Będzie to pierwszy w Polsce kryty tor łyżwiarski.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-09

 • Szpital Pediatryczny WUM - wizualizacja

  Otwarto Szpital Pediatryczny WUM

  Odbyło się już oficjalne otwarcie Szpitala Pediatrycznego, inwestycji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Nową placówkę medyczną wybudował Warbud. 

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-02

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: