Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Warbud"

 • Fragment Wschodniej Obwodnicy Warszawy wybuduje Warbud

  Wschodnia Obwodnica Warszawy ma mieć nieco ponad 20 km długości. W realizacji jest już 2-kilometrowy odcinek, a 22 listopada 2017 GDDKiA podpisała umowę na kolejne 2,5 km. Brakuje jeszcze wykonawcy na 14,5-kilmetrowy odcinek od węzła „Drewnica” do węzła „Zakręt”. Ciekawe, jaki będzie jego koszt, skoro budowę 4,5 km tej obwodnicy oszacowano dotychczas na 415 mln zł

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-22

 • Skyliner – widok kondygnacji biurowej z zewnątrz

  Biurowiec Skyliner. Wyłoniono generalnego wykonawcę

  Budową wysokościowca przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie zajmie się firma Warbud. Prace na budowie mają ruszyć z początkiem września i potrwają do połowy 2020 roku. Nowy biurowiec będzie miał 195 metrów wysokości.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-31

 • Hotel IBIS Styles w Warszawie

  Warbud wybuduje dla Orbisu hotel w Warszawie

  Stolicy w roku 2018 przybędzie trzygwiazdkowy hotel - IBIS Styles przy ul. Zagórnej 1. Umowę z Orbisem SA na generalne wykonawstwo podpisała firma Warbud.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-28

 • Afi Park – nowa inwestycja biurowa w Krakowie

  Budynek biurowo-usługowy Afi Park powstanie przy al. 29 Listopada w Krakowie. Inwestorem jest AFI Project 1, a generalnym wykonawcą został Warbud.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-22

 • fotogaleria
  Pierwszy wieżowiec kompleksu Mennica Legacy Tower zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2018

  Wmurowano kamień węgielny pod budowę Mennica Legacy Tower

  Kompleks biurowy powstanie na warszawskiej Woli. Pierwszy wieżowiec zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2018. Jest to wspólna inwestycja Golub GetHouse oraz Mennicy Polskiej. Generalnym wykonawcą jest Warbud. Biurowce będą miały certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Excellent.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-09

 • Warbud rozbuduje szpital w Poznaniu

  Inwestycja dotyczy placówki Poznańskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych im. prof. Ludwika Bierkowskiego. Prace na budowie ruszyły z końcem listopada 2016.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-30

 • Generalnym wykonawcą Sądu Rejonowego w Nowym Sączu –  pierwszej inwestycji realizowanej w systemie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) jest Warbud S.A.

  Budowa Sądu Rejonowego w Nowym Sączu. FILM

  Nowosądecki budynek z dnia na dzień pnie się w górę. Generalny wykonawca, firma Warbud, chce zakończyć prace przed oficjalnym terminem. To pierwszy rządowy projekt realizowany w systemie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP).

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-30

 • Inwestycję rozbudowy szpitala w sosnowcu w formule "sfinansuj i wybuduj" będzie realizowała firma Warbud

  Szpital w Sosnowcu będzie miał nowy blok operacyjny

  Wolno stojący pawilon szpitalny powstanie w formule "sfinansuj i wybuduj". Realizacją całego projektu zajmie się firma Warbud. Wartość inwestycji to 45 mln zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-10

 • fotogaleria
  Budynek certyfikowany jest w systemie BREEAM na poziomie Very Good

  Warbud wybuduje wieżowiec Equator IV

  Equator IV to nowoczesny biurowiec, który powstanie przy Al. Jerozolimskich w Warszawie, pomiędzy Dworcem Zachodnim a Placem Zawiszy. Prace na budowie ruszą w październiku 2016, a ich generalnym wykonawcą została firma Warbud. Inwestorem jest firma Karimpol, a projekt architektoniczny powstał w pracowni APA Wojciechowski.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-17

 • Generalnym wykonawcą biurowca Graffit będzie firma Warbud

  Hines buduje biurowiec na warszawskim Mokotowie

  Ruszyły prace na budowie biurowca Graffit. Termin zakończenia realizacji planowany jest na pierwszą połowę 2018. Generalnym wykonawcą została firma WARBUD.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-14

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: