Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Warbud"

 • Afi Park – nowa inwestycja biurowa w Krakowie

  Budynek biurowo-usługowy Afi Park powstanie przy al. 29 Listopada w Krakowie. Inwestorem jest AFI Project 1, a generalnym wykonawcą został Warbud.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-22

 • fotogaleria
  Pierwszy wieżowiec kompleksu Mennica Legacy Tower zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2018

  Wmurowano kamień węgielny pod budowę Mennica Legacy Tower

  Kompleks biurowy powstanie na warszawskiej Woli. Pierwszy wieżowiec zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2018. Jest to wspólna inwestycja Golub GetHouse oraz Mennicy Polskiej. Generalnym wykonawcą jest Warbud. Biurowce będą miały certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Excellent.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-09

 • Warbud rozbuduje szpital w Poznaniu

  Inwestycja dotyczy placówki Poznańskiego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych im. prof. Ludwika Bierkowskiego. Prace na budowie ruszyły z końcem listopada 2016.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-30

 • Generalnym wykonawcą Sądu Rejonowego w Nowym Sączu –  pierwszej inwestycji realizowanej w systemie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) jest Warbud S.A.

  Budowa Sądu Rejonowego w Nowym Sączu. FILM

  Nowosądecki budynek z dnia na dzień pnie się w górę. Generalny wykonawca, firma Warbud, chce zakończyć prace przed oficjalnym terminem. To pierwszy rządowy projekt realizowany w systemie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). .

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-30

 • Inwestycję rozbudowy szpitala w sosnowcu w formule "sfinansuj i wybuduj" będzie realizowała firma Warbud

  Szpital w Sosnowcu będzie miał nowy blok operacyjny

  Wolno stojący pawilon szpitalny powstanie w formule "sfinansuj i wybuduj". Realizacją całego projektu zajmie się firma Warbud. Wartość inwestycji to 45 mln zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-10

 • fotogaleria
  Budynek certyfikowany jest w systemie BREEAM na poziomie Very Good

  Warbud wybuduje wieżowiec Equator IV

  Equator IV to nowoczesny biurowiec, który powstanie przy Al. Jerozolimskich w Warszawie, pomiędzy Dworcem Zachodnim a Placem Zawiszy. Prace na budowie ruszą w październiku 2016, a ich generalnym wykonawcą została firma Warbud. Inwestorem jest firma Karimpol, a projekt architektoniczny powstał w pracowni APA Wojciechowski.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-17

 • Generalnym wykonawcą biurowca Graffit będzie firma Warbud

  Hines buduje biurowiec na warszawskim Mokotowie

  Ruszyły prace na budowie biurowca Graffit. Termin zakończenia realizacji planowany jest na pierwszą połowę 2018. Generalnym wykonawcą została firma WARBUD.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-14

 • Generalnym wykonawcą inwestycji River Point jest firma Warbud

  Kompleks apartamentowców River Point

  Warbud wybuduje dwa apartamentowce w samym centrum Wrocławia. Inwestorem jest firma Archicom, natomiast projekt kompleksu powstał w pracowni Archicom Studio Projekt.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-12

 • Rozbudowa Bałtyckiego Centrum Biznesu

  Ruszyła budowa kolejnego etapu inwestycji BCB B2. Nowoczesny kompleks powstaje w Trójmieście na działce wielkości około 11 ha. Docelowo będzie w nim pięć obiektów biurowych. Generalnym wykonawcą budynku B2 został Warbud.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-01

 • Wizualizacja pawilonu Muzeum nad Wisłą projektu Adolfa Krischanitza

  Warbud wybuduje Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

  Tymczasowy pawilon wystawowy powstanie obok Centrum Nauki Kopernik. Budowa obiektu rozpocznie się pod koniec 2016 roku, a otwarcie pierwszej wystawy zaplanowane jest na początek marca 2017. Projekt architektoniczny budynku wykonał austriacki architekt Adolf Krischanitz.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-11

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: