Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Unibep"

 • Inwestorem kompleksu Studio centrum jest Ochnik Development

  Mikroapartamenty na warszawskim Muranowie – dla kogo?

  Trwa budowa budynku Studio Centrum przy ul. Pawiej w Warszawie. Powstaną w nim mikroapartamenty – stosunkowo nowy produkt na polskim rynku nieruchomości. Dla kogo są przeznaczone?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-23

 • fotogaleria
  Fasada Galerii Północnej – styczeń 2017

  Galeria Północna będzie gotowa w III kwartale 2017

  Budowa centrum handlowego na warszawskiej Białołęce trwa. Fasada Galerii Północnej nabiera kształtów. Deweloperem inwestycji jest Globe Trade Centre (GTC), a generalnym wykonawcą – spółka Unibep.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-16

 • Pozwolenie na użytkowanie osiedla Gama

  Spółka Unidevelopment uzyskła pozwolenie na użytkowanie osiedla Gama na warszawskim Targówku. Projekt przygotowany został przez pracownię JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą jest firma Unibep S.A.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-21

 • fotogaleria
  Generalnym wykonawcą I etapu inwestycji była firma UNIBEP

  Budowa I etapu URSA Smart City zakończona

  Pierwszy etap inwestycji URSA Smart City uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Rozpoczęła się też realizacja II etapu. Inwestorem jest firma Unidevelopment wraz z CPD, a generalnym wykonawcą realizacji jest UNIBEP.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-07

 • Generalnym wykonawcą inwestycji Dzielna 64 oraz Studio Centrum jest firma Unibep

  Dwie nowe inwestycje na warszawskim Muranowie

  Ochnik Development ruszył z budową apartamentowców Dzielna 64 oraz Studio Centrum, które powstaną na warszawskim Muranowie. Generalnym wykonawcą obu projektów jest Unibep.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-10

 • Ruszyła budowa drugiego etapu osiedla 360º

  Na warszawskim Gocławiu rozpoczęła się budowa kolejnego etapu inwestycji spółki Udevelopment. Projekt osiedla 360° powstał w pracowni Mąka Sojka Architekci. Generalnym wykonawcą jest firma Unibep.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-29

 • Wizualizacja bazaru w okolicy Universamu Grochów w Warszawie

  Wmurowano kamień węgielny pod inwestycję Rondo Wiatraczna

  Od marca 2016 trwały prace związane z rozbiórką dawnego Universamu Grochów na miejscu którego powstanie budynek mieszkalno-biurowo-usługowy. Aktualnie konsorcjum firm Społem Praga Południe i Dantex rozpoczyna budowę nowego kompleksu. Generalnym wykonawcą został Unibep z Bielska Podlaskiego. Projekt architektoniczny budynku wykonała pracownia FSP Arcus.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-20

 • Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci HRA

  Kolejny etap na osiedlu Saska

  Dom Development rozpoczął budowę III etapu Osiedla Saska na warszawskiej Pradze-Południe, pomiędzy ul. Afrykańską, Jana Nowaka Jeziorańskiego i Bora Komorowskiego. Planowane zakończenie inwestycji to III kwartał 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-13

 • Betonowa nawierzchnia to nowoczesna technologia stosowana dotychczas głównie na lotniskach. Rzetelne wykonanie nawierzchni betonowej znacząco podnosi trwałość drogi.

  Ostatni odcinek S8 zrealizują firmy PORR Polska Infrastructure i Unibep

  Została podpisana umowa na budowę ostatniego odcinka mazowieckiej S8. Wraz z rozpoczęciem sezonu budowlanego w realizacji będą wszystkie pozostałe fragmenty drogi pomiędzy Wyszkowem a Białymstokiem. W sumie 83 km za 2,3 mld zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-22

 • Wizualizacja osiedla Miasto Wola

  Pierwszy etap budowy osiedla Miasto Wola zakończony

  Jest pozwolenie na użytkowanie pierwszego budynku na osiedlu Miasto Wola przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. Inwestorzy, Grupa Waryński i firma Dantex, zakończyli pierwszy etap budowy. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma Unibep, natomiast projekt architektoniczny wykonała pracownia 4am Architekci.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-01-18

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: