Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Tomasz Trusewicz"

 • Tomasz Trusewicz, dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja

  Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2013

  Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2013 odbędą się już w marcu. O nowościach i przyszłości wydarzenia rozmawiamy z Tomaszem Trusewiczem, dyrektorem Stowarzyszenia Polska Wentylacja.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-02-13

 • Optymizmu i pomysłów

  Optymizmu i pomysłów

  Nie zauważyłem w branży wydarzenia lub zjawiska, które można by nazwać wpadką lub uznać za zdecydowaną porażkę roku 2007. W działalności samego stowarzyszenia również nie wydarzyło się nic, czego musielibyśmy się wstydzić - uważa Tomasz Trusewicz, dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja.

  Ostatnia aktualizacja: 2007-12-20

 • Wentylację trzeba traktować... indywidualnie

  Kiedyś rzadko kto, wprowadzając się do własnego domu czy mieszkania zastanawiał się, w jaki sposób ma rozwiązany sposób cyrkulacji powietrza. Wyboru bowiem nie było - przepisami określona wentylacja grawitacyjna, bardziej lub mniej sprawna, najmniej skuteczna wówczas, gdy najbardziej łaknęło się świeżego powietrza, czyli latem. Teraz jest inaczej. Mieszkańcy starych i nowo budowanych obiektów mają łaknienie świeżego powietrza. Tak jak przybywa na polskich drogach samochodów z "klimą", tak zmienia się też podejście do standardu wyposażania domów tym zakresie.

  Ostatnia aktualizacja: 2007-07-12

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: