Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Tomasz Żuchowski"

 • Kodeks urbanistyczno-budowlany, czyli… inwestorska biblia!

  W lipcu projekt kodeksu urbanistyczno-budowlanego ma trafić do Sejmu – zapowiada Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Inwestorzy, projektanci i wykonawcy muszą przygotować się na prawdziwą rewolucję.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-09

 • Tomasz Żuchowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa

  Ministerstwo dziękuje za życzliwą współpracę w mijającym roku i życzy zmian zawsze na lepsze w nowym

  Podsumowanie mijającego roku w budownictwie oraz życzenia świąteczno-noworoczne dla naszych czytelników i wszystkich osób związanych z budownictwem w imieniu Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa przesyła Tomasz Żuchowski, wiceminister Infrastruktury i Budownictwa.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-22

 • O BUDMIE i budownictwie Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu w MIiB

  W historii targów BUDMA nie zdarzyło się chyba, by (najczęściej na otwarciu) zabrakło przedstawicieli najwyższych władz odpowiedzialnych za branżę. Bywali ministrowie, wiceministrowie, zaś BUDMĘ 2016 odwiedził Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu w nowym Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, odpowiedzialny właśnie za ten drugi człon. Była to okazja, by zapytać go o wrażenia z imprezy, ale również o problemy i prognozy dla budownictwa.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-09

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: