Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Stowarzyszenie Polska Wentylacja"

 • FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2017 – udane jubileuszowe spotkanie

  Podczas dwudniowego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej w Warszawie na gości czekało 182 wystawców, których ekspozycja zajęła ponad 9000 m kw. powierzchni. Targom przez dwa dni – 7 i 8 marca 2017 – towarzyszyły seminaria i specjalne pokazy. Organizator imprezy, Stowarzyszenie Polska Wentylacja, podsumowuje ją dwoma słowami: bardzo udana...

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-15

 • FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017. Już 15 lat!

  Międzynarodowe Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017 odbędą się 7 i 8 marca w Warszawie. To będzie już 15., czyli jubileuszowa edycja przedsięwzięcia, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-27

 • Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016 z rekordem

  Stowarzyszenie Polska Wentylacja - organizator targów branżowych, na pewno jest usatysfakcjonowane wynikami tegorocznego Forum Wentylacji - Salonu Klimatyzacji 2016. Ta 14. już ich edycja okazała się bowiem rekordowa i to z wielu względów... 

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-11

 • Ceglano - szklana elewacja NOSPR w Katowicach

  Muzeum Historii Żydow Polskich, siedziba NOSPR i warszawski biurowiec z nagrodą PASCAL

  PASCAL jest nagrodą Stowarzyszenia Polskiej Wentylacji dla biur projektowych, które wykonały projekt instalacji wentylacji, klimatyzacji czy chłodzenia w budynkach o specyficznych wymaganiach związanych z ich przeznaczeniem. Jurorzy oceniali wpływ zaprojektowanych rozwiązań na komfort użytkowania i zużycie energii w obiekcie.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-05

 • Nagrody Stowarzyszenia Polska Wentylacja dla najbardziej dynamicznych i skutecznych biznesowo firm

  Stowarzyszenie Polska Wentylacja przeprowadziło analizę biznesową blisko 300 przedsiębiorstw działających w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej. Oceniano tempo rozwoju i kondycję finansową firmy. Najbardziej dynamiczne firmy otrzymały nagrodę DELTA.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-05

 • FORUM WENTYLACJA − SALON KLIMATYZACJA 2015

  Już po raz 13. i drugi w nowej lokalizacji − w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 − odbędzie się 3 i 4 marca Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2015.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-02-05

 • Autokarem dojedziesz na Forum WENTYLACJA - Salon KLIMATYZACJA 2014

  Na odbywające się w Warszawie Forum WENTYLACJA Salon KLIMATYZACJA 2014 organizator oferuje 6 marca dojazd na targi autokarem. To wygodna alternatywa dla często długiej podróży koleją, a w cenie pakietu jest wstęp na targi, udział w seminariach oraz posiłek. 

  Ostatnia aktualizacja: 2014-02-20

 • Forum WENTYLACJA i Salon KLIMATYZACJA, 5-6 marca Warszawa

  Już po raz 12. odbędzie się największe spotkanie branży wentylacyjnej - Forum WENTYLACJA 2014 i Salon KLIMATYZACJA 2014. Uwaga dla stałych bywalców – zmiana lokalizacji!

  Ostatnia aktualizacja: 2014-02-19

 • Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2013 w tym roku pełne atrakcji

  W tegorocznym Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja wzięło udział 122 wystawców, a targi odwiedziło blisko 3000 zwiedzających. To była już jedenasta edycja tego branżowego wydarzenia (5-6 marca 2013 w Warszawie) poświęconego wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-04-04

 • Tomasz Trusewicz, dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja

  Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2013

  Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2013 odbędą się już w marcu. O nowościach i przyszłości wydarzenia rozmawiamy z Tomaszem Trusewiczem, dyrektorem Stowarzyszenia Polska Wentylacja.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-02-13

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: