Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Skanska"

 • Bulwary wiślane w Warszawie. Spacer po nowym nabrzeżu. Fotorelacja

  Nowe bulwary wiślane w Warszawie tentnią życiem. Wraz z rozpoczęciem wkacji na lewym brzegu Wisły zrobiło się tłoczno. Zresztą to nie dziwi - widoki przepiękne, bulwary szerokie i wygodne dla spacerowiczów, dużo punktów gastronomicznych, przy brzegu rzeki zacumowały barki z restauracjami. Lada chwila Skanska odda do użytku kolejny odcinek bulwarów – pomiędzy ul. Karową, a mostem Śląsko-Dąbrowskim.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-28

 • Biurowiec Nowy Targ we Wrocławiu: inwestor Skanska Property Poland, wykonawca Skanska

  Nowy Targ. Biurowiec we Wrocławiu połączy historię z nowoczesnością

  Wrocław uważany jest nie tylko za najcieplejsze miasto w Polsce, często zdobywa też miano miasta najpiękniejszego i najbardziej atrakcyjnego dla biznesu, również w nieruchomości komercyjne. W pobliżu placu Nowy Targ powstanie drugi Nowy Targ – biurowiec, który swoją koncepcją będzie przekonywał, że można łączyć tradycję i współczesne trendy w architekturze. Nowy Targ to już szósta inwestycja dewelopera Skanska Property Poland we Wrocławiu, której generalnym wykonawcą jest Skanska.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-27

 • Muzeum Auschwitz-Birkenau będzie miało nową siedzibę

  Międzynarodowe Centrum Edukacji o Auschwitz i Holokauście już w 2019 roku przeniesie się do odnowionego budynku tzw. „Starego Teatru”. Koszt inwestycji to około 21,7 mln zł. Generalnym wykonawcą będzie Skanska.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-20

 • fotogaleria
  Kompleks Generation Park Warszawa rondo Daszyńskiego

  Kompleks Generation Park w Warszawie z kamieniem węgielnym

  Trwa budowa I etapu kompleksu Generation Park przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Skanska S.A. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia JEMS Architekci.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-31

 • fotogaleria
  Projekt architektoniczny kompleksu przygotowała pracownia projektowa Kuryłowicz & Associates

  Kamień węgielny na budowie biurowca Spark

  Trwa budowa I etapu budowy kompleksu Spark, który powstanie na rogu ulic Okopowej i Towarowej w Warszawie, na tzw. Serku Wolskim. Generalnym wykonawcą jest Skanska. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia projektowa Kuryłowicz & Associates.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-30

 • Generalnym wykonawcą Archiwum Państwowego w Białymstoku bedzie Skanska

  Wmurowano kamień węgielny na budowie Archiwum Państwowego w Białymstoku

  We wrześniu 2016 roku Skanska rozpoczęła budowę nowej siedziby Archiwum Państwowego w Białymstoku. Wartość kontraktu to prawie 20 mln zł. Budynek ma być gotowy w 2018 roku. Projekt budowlany obiektu powstał w biurze projektowym Mateusz Wejchert Architekt, natomiast koncepcję architektoniczną opracowała firma Arkon Jan Kabac.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-30

 • Praca w budownictwie: najbardziej pożądani pracodawcy

  Od siedmiu lat firma Antal przeprowadza badanie „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów”. W branży budowlanej we wszystkich zestawieniach dwie firmy są jak dotychczas niekwestionowanymi liderami: Skanska i Budimex.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-23

 • Skanska rozpoczyna budowę kolejnego biurowca w Warszawie

  Mowa o drugim budynku kompleksu biurowego Spark, który zostanie wybudowany na Woli na tzw. serku wolskim. Ten 10-piętrowy biurowiec zostanie oddany do użytku najemców w pierwszym kwartale 2019.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-23

 • Budimex, Skanska i Strabag na czele rankingu Muratorplus.pl

  W 2016 r. liderem polskiego rynku zamówień publicznych na roboty budowlane była Grupa Budimex - wygrała 168 przetargów o łącznej wartości blisko 4 mld zł! Jednak najwięcej publicznych zleceń, bo aż 625, zdobyła Skanska.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-09

 • Pierwszy odcinek bulwarów wiślanych gotowy

  Skanska właśnie zakończyła roboty budowlane na odcinku między mostem Świętokrzyskim a ul. Karową. Aktualnie trwają odbiory techniczne. Warszawiacy i nie tylko mogą już planować letni wypoczynek nad Wisłą.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-05

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: