adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Tag: "Skanska"

 • Generalnym wykonawcą inwestycji będzie Skanska S.A.

  Osiedle Holm House na Mokotowie

  Skanska Residential Development Poland rusza z nową inwestycją mieszkaniową. Osiedle ma być certyfikowane w systemie BREEAM. Budowa rozpocznie się w pierwszym kwartale 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-16

 • Generalnym wykonawcą inwestycji była Skanska

  Skanska wybudowała nowy gmach sądu w Wałbrzychu

  Do dwóch istniejących budynków sądu przy ulicy Słowackiego dobudowano 5-kondygnacyjny obiekt. Placówka zyskała nowe sale rozpraw, strefę dla interesantów oraz salę konferencyjną. Inwestycja powstała na zlecenie Sądu Okręgowego w Świdnicy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-09

 • Nowoczesna stacja uzdatniania wody w Henrysinie gotowa

  Mieszkańcy gminy Zakroczym w końcu mogą odetchnąć z ulgą. Mają już swoją nową stację uzdatniania wody. Jej wydajność po remoncie znacznie wzrosła, dzięki czemu użytkownicy nie muszą się już martwić ciągłymi przerwami w dostawie wody, szczególnie w okresie letnim.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-02

 • Wizualizaca szkoły przy ul. Kłodzkiej we Wrocławiu

  Postęp prac przy budowie placówek oświatowych we Wrocławiu

  Przy ulicy Kłodzkiej i na Stabłowicach powstają dwie nowoczesne placówki oświatowe dla około 2000 uczniów i 400 przedszkolaków. Inwestorem jest Zarząd Inwestycji Miejskich, a generalnym wykonawcą firma Skanska. Obie placówki mają być oddane do użytkowania do połowy 2017 roku. Jak myślicie, czy dzieci zaczną naukę w nowych szkołach od września?

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-19

 • Skanska zakończyła budowę trzeciego etapu katowickiego „Tiramisu”

  Przedostatni, trzeci budynek kompleksu Silesia Business Park został oddany do użytkowania. „Tiramisu” (potoczna nazwa inwestycji) jest jednym z największych parków biurowych w Katowicach. Czy architektura budynków kojarzy Wam się z najsłynniejszym katowickim deserem?

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-13

 • Czy Skanska wybuduje biurowiec przy rondzie ONZ?

  Skanska Property Poland kupiła działkę w centrum Warszawy, na której obecnie znajduje się biurowiec Ilmet. Jaki los czeka budynek z lat 90’, tego jeszcze nie wiadomo. Można jedynie spekulować, a jedna z bardziej prawdopodobnych hipotez zakłada wyburzenie obiektu i budowę nowego, trzy razy większego.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-05

 • Skanska rozbuduje Politechnikę Rzeszowską

  Do końca lipca 2018 roku rzeszowska Alma Mater wzbogaci się o nowy budynek – Centrum Logistyki dla Wydziału Zarządzania. Generalnym wykonawcą będzie Skanska. Wartość inwestycji to blisko 10 mln zł brutto.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-16

 • Osiedle Mickiewicza Warszawa

  I etap budowy osiedla Mickiewicza zakończony

  Zgodnie z planem Skanska Residential Development Poland oddała do użytku 6-piętrowy budynek. Osiedle Mickiewicza to pierwsza inwestycja mieszkaniowa w Polsce certyfikowana w systemie środowiskowym BREEAM.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-14

 • Most nasuwany w Leśnicy

  Pięć miesięcy trwał proces nasuwania konstrukcji mostu nad Bystrzycą, który powstał w ciągu powstającej obwodnicy Leśnicy. Skanska zakończyła właśnie I etap budowy obiektu. Teraz ruszą prace związane z wykończeniem przeprawy.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-07

 • Skanska zakończyła rozbudowę drogi wojewódzkiej

  Odcinek drogi nr 473 od węzła Dąbie do Uniejowa jest już przejezdny. Skanska zakończyła inwestycję rok przed ustalonym terminem. Koszt budowy trasy to prawie 26 mln zł brutto.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-02

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: