Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Skanska"

 • Praca w budownictwie: najbardziej pożądani pracodawcy

  Od siedmiu lat firma Antal przeprowadza badanie „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów”. W branży budowlanej we wszystkich zestawieniach dwie firmy są jak dotychczas niekwestionowanymi liderami: Skanska i Budimex.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-23

 • Skanska rozpoczyna budowę kolejnego biurowca w Warszawie

  Mowa o drugim budynku kompleksu biurowego Spark, który zostanie wybudowany na Woli na tzw. serku wolskim. Ten 10-piętrowy biurowiec zostanie oddany do użytku najemców w pierwszym kwartale 2019.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-23

 • Budimex, Skanska i Strabag na czele rankingu Muratorplus.pl

  W 2016 r. liderem polskiego rynku zamówień publicznych na roboty budowlane była Grupa Budimex - wygrała 168 przetargów o łącznej wartości blisko 4 mld zł! Jednak najwięcej publicznych zleceń, bo aż 625, zdobyła Skanska.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-09

 • Pierwszy odcinek bulwarów wiślanych gotowy

  Skanska właśnie zakończyła roboty budowlane na odcinku między mostem Świętokrzyskim a ul. Karową. Aktualnie trwają odbiory techniczne. Warszawiacy i nie tylko mogą już planować letni wypoczynek nad Wisłą.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-05

 • Bezpieczeństwo pracy na budowach i nowe technologie

  Do BHP wkraczają nowe technologie, zapewniające bezpieczeństwo pracy na placu budowy. Internet Rzeczy, BIM, to tylko niektóre z nich. O nowych technologiach w BHP rozmawiamy z Jarosławem Marszałkiem, menadżerem ds. BHP w Skanska Property Poland.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-29

 • Generalnym wykonawcą rozbudowy Kolegium Zembala jest Skanska

  Poznańskie Kolegium Zembala będzie większe. Ruszyła rozbudowa budynku

  To długo wyczekiwana inwestycja. Aktualnie w zabytkowym budynku mieści się Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Dzięki rozbudowie gmachu zajęcia uniwersyteckie będą mogły odbywać w jednym budynku. Generalnym wykonawcą jest Skanska, a projekt powstał w pracowni PB Architekci. Wartość inwestycji to ponad 7,8 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-14

 • Na targach nieruchomości MIPIM w Cannes będą sprzedawane polskie biurowce

  Pięć biurowców – dwa z Warszawy i po jednym w Krakowa, Łodzi i Wrocławia – zaprezentuje Skanska na targach nieruchomości MIPIM, które odbędą się w dniach 14-17 marca w Cannes.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-10

 • Generalnym wykonawcą inwestycji będzie Skanska S.A.

  Osiedle Holm House na Mokotowie

  Skanska Residential Development Poland rusza z nową inwestycją mieszkaniową. Osiedle ma być certyfikowane w systemie BREEAM. Budowa rozpocznie się w pierwszym kwartale 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-16

 • Generalnym wykonawcą inwestycji była Skanska

  Skanska wybudowała nowy gmach sądu w Wałbrzychu

  Do dwóch istniejących budynków sądu przy ulicy Słowackiego dobudowano 5-kondygnacyjny obiekt. Placówka zyskała nowe sale rozpraw, strefę dla interesantów oraz salę konferencyjną. Inwestycja powstała na zlecenie Sądu Okręgowego w Świdnicy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-09

 • Nowoczesna stacja uzdatniania wody w Henrysinie gotowa

  Mieszkańcy gminy Zakroczym w końcu mogą odetchnąć z ulgą. Mają już swoją nową stację uzdatniania wody. Jej wydajność po remoncie znacznie wzrosła, dzięki czemu użytkownicy nie muszą się już martwić ciągłymi przerwami w dostawie wody, szczególnie w okresie letnim.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-02

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: