adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Tag: "Skanska"

 • Generalnym wykonawcą rozbudowy Kolegium Zembala jest Skanska

  Poznańskie Kolegium Zembala będzie większe. Ruszyła rozbudowa budynku

  To długo wyczekiwana inwestycja. Aktualnie w zabytkowym budynku mieści się Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego. Dzięki rozbudowie gmachu zajęcia uniwersyteckie będą mogły odbywać w jednym budynku. Generalnym wykonawcą jest Skanska, a projekt powstał w pracowni PB Architekci. Wartość inwestycji to ponad 7,8 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-14

 • Na targach nieruchomości MIPIM w Cannes będą sprzedawane polskie biurowce

  Pięć biurowców – dwa z Warszawy i po jednym w Krakowa, Łodzi i Wrocławia – zaprezentuje Skanska na targach nieruchomości MIPIM, które odbędą się w dniach 14-17 marca w Cannes.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-10

 • Generalnym wykonawcą inwestycji będzie Skanska S.A.

  Osiedle Holm House na Mokotowie

  Skanska Residential Development Poland rusza z nową inwestycją mieszkaniową. Osiedle ma być certyfikowane w systemie BREEAM. Budowa rozpocznie się w pierwszym kwartale 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-16

 • Generalnym wykonawcą inwestycji była Skanska

  Skanska wybudowała nowy gmach sądu w Wałbrzychu

  Do dwóch istniejących budynków sądu przy ulicy Słowackiego dobudowano 5-kondygnacyjny obiekt. Placówka zyskała nowe sale rozpraw, strefę dla interesantów oraz salę konferencyjną. Inwestycja powstała na zlecenie Sądu Okręgowego w Świdnicy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-09

 • Nowoczesna stacja uzdatniania wody w Henrysinie gotowa

  Mieszkańcy gminy Zakroczym w końcu mogą odetchnąć z ulgą. Mają już swoją nową stację uzdatniania wody. Jej wydajność po remoncie znacznie wzrosła, dzięki czemu użytkownicy nie muszą się już martwić ciągłymi przerwami w dostawie wody, szczególnie w okresie letnim.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-02

 • Wizualizaca szkoły przy ul. Kłodzkiej we Wrocławiu

  Postęp prac przy budowie placówek oświatowych we Wrocławiu

  Przy ulicy Kłodzkiej i na Stabłowicach powstają dwie nowoczesne placówki oświatowe dla około 2000 uczniów i 400 przedszkolaków. Inwestorem jest Zarząd Inwestycji Miejskich, a generalnym wykonawcą firma Skanska. Obie placówki mają być oddane do użytkowania do połowy 2017 roku. Jak myślicie, czy dzieci zaczną naukę w nowych szkołach od września?

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-19

 • Skanska zakończyła budowę trzeciego etapu katowickiego „Tiramisu”

  Przedostatni, trzeci budynek kompleksu Silesia Business Park został oddany do użytkowania. „Tiramisu” (potoczna nazwa inwestycji) jest jednym z największych parków biurowych w Katowicach. Czy architektura budynków kojarzy Wam się z najsłynniejszym katowickim deserem?

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-13

 • Czy Skanska wybuduje biurowiec przy rondzie ONZ?

  Skanska Property Poland kupiła działkę w centrum Warszawy, na której obecnie znajduje się biurowiec Ilmet. Jaki los czeka budynek z lat 90’, tego jeszcze nie wiadomo. Można jedynie spekulować, a jedna z bardziej prawdopodobnych hipotez zakłada wyburzenie obiektu i budowę nowego, trzy razy większego.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-05

 • Skanska rozbuduje Politechnikę Rzeszowską

  Do końca lipca 2018 roku rzeszowska Alma Mater wzbogaci się o nowy budynek – Centrum Logistyki dla Wydziału Zarządzania. Generalnym wykonawcą będzie Skanska. Wartość inwestycji to blisko 10 mln zł brutto.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-16

 • Osiedle Mickiewicza Warszawa

  I etap budowy osiedla Mickiewicza zakończony

  Zgodnie z planem Skanska Residential Development Poland oddała do użytku 6-piętrowy budynek. Osiedle Mickiewicza to pierwsza inwestycja mieszkaniowa w Polsce certyfikowana w systemie środowiskowym BREEAM.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-14

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: