Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Rockfon"

 • Zrównoważony rozwój. Sufity podwieszane wysoko oceniane w systemach certyfikacji

  materiał płatny

  Wykończenie powierzchni biurowej sufitami podwieszanymi firmy Rockfon pozwoli uzyskać dobrą ocenę w systemach certyfikacji ekologicznej, przynajmniej w pięciu kategoriach. Rozwiązania Rockfon wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju budownictwa. Zrównoważony rozwój oznacza zmniejszenie wpływu poszczególnych produktów i całego budynku na środowisko w całym cyklu ich życia.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-06-14

 • Płyty sufitowe Rockfon Blanka wykazują się trwałością i stabilnością wymiarową. Gwarancja producenta: 12 lat

  Akustyczne płyty sufitowe Rockfon Blanka o ultrabiałej, gładkiej powierzchni

  Rocfon opracował płyty sufitowe wyróżniające się niskazitelną bielą i gładkością powierzni. Te właściwości sufitów podwieszanych są ważne nie tylko ze względów estetycznych. Chodzi tu głównie o wysoki współczynnik odbicia i rozproszenia światła, umożliwiające efektywniejsze wykorzystanie światła dziennego w realizacjach z wykorzystaniem płyt sufitowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-09-16

 • Oryginalny projekt sufitu podwieszanego w żywych, odważnych kolorach

  Rockfon Color-all Special - sufity akustyczne we wszystkich kolorach palety NCS

  Rockfon wprowadza rozwiązanie Rockfon Color-all Special. Akustyczne płyty sufitowe dostępne są teraz w pełnej palecie NCS, czyli w 1950 kolorach. Dodatkowo, każdy z kolorów płyty sufitowej można zamówić w wersji matowej lub z połyskiem. Tak bogata oferta kolorystyczna daje nieograniczone możliwości projektowania akustycznych sufitów podwieszanych.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-11-19

 • Monolityczny podwieszany sufit akustyczny. Przykład zastosowania płyt sufitowych Mono Acoustic E w hotelu Best Western w Vannes

  Rockfon Mono - sufit akustyczny w nowej wersji

  Akustyczny sufit podwieszany Mono Acoustic E firmy Rockfon wyróżniają zalety typowe dla sufitów podwieszanych - dobre właściwości akustyczne, wysoki stopień ochrony przeciwpożarowej i możliwość ukrycia wszelkiego rodzaju instalacji technicznych. Jednak dzięki specjalnemu systemowi montażu płyt sufitowych (Rockfon System T35 Monolithic) oraz wykończniu (tynk maszynowy Mono Ready Mix) akustyczny sufit podwieszany wygląda jak tradycyjny - ma jednolitą, gładką powierzchnię.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-10-06

 • W nowym systemie panele sufitowe montuje się na tzw. kliknęcie

  System montażu sufitu podwieszanego typu "klik" - nowość Rockfon

  Chicago Metallic T24 Click 2890 to system montażu sufitów podwieszanych wprowadzony przez Rockfon. Zalety nowego produktu to szybki montaż sufitu podwieszanego na tzw. klik, równie szybki demontaż oraz stabilna konstrukcja sufitu podwieszanego.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-05-20

 • Projekt: Renowacja Hotel-Dieu, Vieux-Port, Marsylia, Francja - jeden z 4 przykładów opisanych w katalogu INSPIRED by YOU, który udowadnia, że sufity podwieszane nie muszą być prostymi powierzchniami

  Najnowsze trendy w architekturze i projektowaniu wnętrz. Zamów bezpłatny katalog INSPIRED by YOU

  Sufity podwieszane to już nie tylko proste panele mocowane na sufitach. Mają duży wybór kształtów, krzywizn, kolorów, możliwości niewidocznych połączeń, mocowania do ścian czy zawieszenia w powietrzu. Katalog INSPIRED by YOU przedstawia projekty, które przekraczają bariery w zakresie kształtowania akustyki we wnętrzach

  Ostatnia aktualizacja: 2014-03-04

 • Przestrzeń biurowa z wykorzystaniem sufitu podwieszanego z krawędzią Z

  Sufit podwieszany akustyczny - nowość Rockfon

  Rockfon rozszerza ofertę sufitów podwieszanych akustycznych z linii Sonar i Tropic. Producent sufitów podwieszanych proponuje płyty sufitowe z krawędzią Z, przeznaczone do montażu w niewidocznym systemie konstrukcji nośnej. Dwa równoległe boki płyty sufitowej są od siebie minimalnie odsunięte, co daje ciekawy efekt wizualny.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-01-22

 • Siedziba firmy CMC, Chicago

  Rockfon i Chicago Metallic Company połączyły siły

  Grupa Rockwool przejęła Chicago Metallic Company - producenta metalowych sufitów i konstrukcji nośnych. Transakcja pozwoli marce Rockfon, należącej do Grupy Rockwool, a produkującej sufity i panele ścienne ze skalnej wełny mineralnej, poszerzyć zakres działalności i wkroczyć z systemowymi rozwiązaniami sufitów podwieszanych na rynek międzynarodowy.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-11-15

 • Nowoczesne biuro. Sufit podwieszany z paneli o krawędzi A

  Sufity podwieszane. Rodzaje sufitów podwieszanych i zastosowanie

  Na rynku dostępny jest szeroki wybór sufitów podwieszanych. Panele sufitowe różnią się przede wszystkim rodzajem krawędzi, który warunkuje sposób montażu, a ten z kolei wpływa na efekt wizualny wykończonego sufitu. Jakie są zatem typy krawędzi sufitów podwieszanych i jakie mają zastosowanie?

  Ostatnia aktualizacja: 2013-10-30

 • Nowe inwestycje. ROCKWOOL rozbudował fabrykę w Cigacicach o linię sufitów podwieszanych

  Sufity podwieszane Rockfon są produkowane w fabryce ROCKWOOL w Cigacicach na dwóch liniach produkcyjnych od 2005 roku. Nowootwarta trzecia linia sufitów podwieszanych jest najbardziej nowoczesna. Nowa inwestycja ROCKWOOL kosztowała prawie 100 mln złotych.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-09-11

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: