Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Poznań"

 • Internauci wybiorą projekt nowej toalety publicznej w Poznaniu! Głosowanie do 15 czerwca

  W ramach konkursu KOŁO na budynek z funkcją toalety publicznej w Poznaniu wpłynęło niemal 300 projektów. Internauci mogą wybrać swojego faworyta, jury wybierze zwycięzcę. Rozstrzygnięcie 22 czerwca 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-01

 • Poznań. Skanska wykonawcą inwestycji Park Rataje

  Budowę Parku Rataje realizują Poznańskie Inwestycje Miejskie. Spośród ośmiu wykonawców, które złożyły oferty na realizację inwestycji, wyłoniono firmę Skanska. Na realizację kontraktu miasto otrzymało dofinansowanie, w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, w wysokości prawie 13 mln zł. W nowym parku będą ogrody tematyczne, w tym m.in. ogród zmysłów, miejsca do sportu i rekreacji, ścieżki rowerowe i przede wszystkim dużo zieleni.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-24

 • BUDMA 2017

  BUDMA 2017, a za rok BUDMA 2018...

  Na BUDMIE 2017 dopisali wystawcy, których w Poznaniu było ponad 800 z 26 krajów. Nie zabrakło odwiedzających zainteresowanych budownictwem i architekturą - na powierzchni 55 tys. m2 najnowsze propozycje branży zobaczyło niemal 45 tys. targowych gości.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-27

 • Wystartowała BUDMA 2017!

  Na cztery dni Poznań staje się najważniejszym w roku miejscem spotkania branży budowlanej. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury 2017 to – jak podali organizatorzy – 800 wystawców z 27 krajów reprezentujących 4 kontynenty. Ma być wiele nowości, które wejdą na rynek dopiero po targach

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-06

 • BUDMA 2017 zaczyna się 7 lutego

  Już drugi raz w historii tych targów BUDMA odbywać się będzie w lutym (dotychczas był to styczeń i raz marzec) i wygląda na to, że ten termin przyjmie się na dłużej. Co szykują Targi Poznańskie na 26. edycję BUDMY, Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-25

 • GreenPOWER 2016

  GreenPOWER 2016

  Interesowanie się technologiami związanymi z energią odnawialną to dzisiaj nie tylko trend, ale wręcz konieczność. I właśnie fotowoltaika, biopaliwa, biomasa, energia wodna i wiatrowa to zakres Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GreenPOWER, których kolejna edycja z sukcesem odbyła się w Poznaniu.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-30

 • III Forum Przestrzenie Miejskie w Poznaniu

  Poznań gościł III Forum Przestrzenie Miejskie

  Poznańskie Forum Przestrzenie Miejskie to już trzecia, po Katowicach i Warszawie, edycja tej ogólnopolskiej konferencji. Trzy wymiary miasta użytecznego, to jeden z tematów przewodnich tegorocznego spotkania naukowców, przedsiębiorców, praktyków i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-08

 • Fundusz Mieszkań na Wynajem buduje kolejny obiekt w Poznaniu

  To już trzecia inwestycja w Poznaniu z Funduszu Mieszkań na Wynajem. Tym razem budynek mieszkalny powstaje przy ul. Bóżniczej 8. Oddane obiektu do użytkowania zaplanowano na I kwartał 2018.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-26

 • III Forum Przestrzenie Miejskie

  Poznań jest miejscem ogólnopolskiej konferencji naukowa pt. „PRZESTRZEŃ MIEJSKA – NOWE OCZEKIWANIA”. Jest to już trzecie spotykanie cyklu „Forum Przestrzenie Miejskie”, które poświęcone są   przestrzeni miejskiej i wielu jej funkcjom w aspekcie sukcesów, porażek i nowych wyzwań. Konferencja odbędzie się 12 maja 2016, Scena Nowa w Centrum Kultury Zamek.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-22

 • Targi GREENPOWER w Poznaniu

  Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER obędzie się 10-12 maja 2016 w Poznaniu.  Podobno są to jedne z najlepszych targów w Polsce dedykowanych zielonej energii, wytwarzaniu energii elektrycznej i efektywności energetycznej. Po rejestracji wstęp na targi jest bezpłatny.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-15

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: