adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Tag: "PKP"

 • fotogaleria
  Modernizacja Dworca Zachodniego ma ruszyć w 2019 roku

  Warszawski Dworzec Zachodni czeka rewolucja

  PKP zaprezentowało koncepcję architektoniczną nowego Dworca Zachodniego. Inwestycja ma ruszyć w 2019, a w 2021 podróżni będą mogli podziwiać gotowy obiekt. Pod torami powstanie podziemny dworzec z kasami, sklepami i kawiarniami, nad peronami zadaszenie. Z pociągu będzie można przesiąść się m.in. do tramwaju.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-06

 • STRABAG zmodernizuje linię kolejową na Górnym Śląsku

  PKP PLK podpisał umowę na rewitalizację 60 km torów położonych w Rybnickim Okręgu Węglowym. Koszt inwestycji to prawie pół miliarda złotych.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-25

 • fotogaleria
  Budowa dworca kolejowego Łódź Fabryczna ma się zakończyc w grudniu 2016

  Pierwszy pociąg na dworcu Łódź Fabryczna

  Sukcesem zakończył się testowy kurs pociągu Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej relacji Łódź Widzew – Łódź Fabryczna. Największy i najnowocześniejszy dworzec w Polsce jest już prawie gotowy na przyjęcie podróżnycjh. Koszt budowy wyniósł 1,75 mld zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-01

 • Generalnym wykonawcą modernizacji dworca w Miechowie została firma BETONOX Construction Sopot

  Przebudowa dworca w Miechowie

  PKP planuje gruntowną modernizację dworca w Miechowie. Wykonawcą inwestycji została firma BETONOX Construction Sopot. Prace mają ruszyć w grudniu 2016.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-30

 • Pierwszy biurowiec West Station oddany do użytku

  West Station to wspólny projekt HB Reavis, PKP S.A. i Xcity Investment. W pierwszym etapie został oddany do użytku budynek dworca kolejowego Warszawa Zachodnia. Teraz przyszła kolei na pierwszy z dwóch biurówców West Station.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-28

 • Inwestycja West Station realizowana jest przez firmy HB Reavis, PKP S.A. oraz Xcity Investment

  Rusza drugi etap budowy kompleksu biurowego West Station

  Inwestycja powstaje na terenie należącym do Polskich Kolei Państwowych S.A, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego Warszawa Zachodnia. Realizowana jest przez firmy HB Reavis, PKP S.A. oraz Xcity Investment. Projekt architektoniczny opracowała pracownia FS&P ARCUS Sp. z o.o.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-09

 • Zabytkowy dworzec kolejowy w Zakopanem

  Zabytkowy dworzec PKP w Zakopanem będzie zmodernizowany

  Zarząd PKP oraz władze miasta Zakopane opracowały koncepcję dotyczącą zaprojektowania, budowy i eksploatacji nowego centrum komunikacyjnego, które ma powstać w historycznych budynkach dworca PKP w Zakopanem. Aktualnie powstaje projekt rewitalizacji obiektów.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-15

 • HB Reavis: dworzec PKP Warszawa Zachodnia, wnetrze z hali. Nowa inwestycja w Warszawie ma być ukończona w 2015 roku

  Nowe inwestycje PKP. Dworce i centra handlowe

  Spółka Xcity Investment ogłosiła zaproszenia na wybór inwestorów dla nowych projektów deweloperskich. PKP planuje 15 nowych inwestycji we współpracy z komercyjnymi partnerami.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-30

 • Dworzec Strzelce Krajeńskie Wschód oddany do użytku

  Innowacyjny dworzec Strzelce Krajeńskie Wschód w Zwierzynie (województwo lubuskie) został oddany do użytku. Generalnym wykonawcą inwestycji PKP była firma AMP.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-09-24

 • Z pierwszego Innowacyjnego Dworca Systemowego korzystają już pasażerowie. Nowa inwestycja PKP to dworzec kolejowy w Nasielsku

  Innowacyjny Dworzec Systemowy w Nasielsku

  Nowa inwestycja PKP, pierwszy dworzec kolejowy wybudowany w ramach programu IDS (Innowacyjne Dworce Systemowe), została oddana do użytku. Generalnym wykonawcą dworca Nasielsk było Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-08-31

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: