Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Mostostal Warszawa"

 • Rozbudowa szpitala w Krakowie

  Rusza rozbudowa Specjalistycznego Miejskiego Szpitala im. Gabriela Narutowicza w Krakowie. Generalnym wykonawcą został Mostostal Warszawa. Wartość kontraktu wynosi ponad 23,3 mln zł brutto.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-31

 • Na zdjęciu od lewej: Bartłomiej Sosna, ekspert rynku budowlanego PMR; Kamil Simka, wiceprezes wykonawczy firmy Skanska; Andrzej Goławski, prezes firmy Mostostal Warszawa; Jarosław Szczupak, prezes firmy Alstal; Leszek Gołębiecki, prezes firmy Unibep; Józef Zubelewicz, członek zarządu firmy Erbud; Mirosław Józefczuk, członek zarządu firmy Warbud.

  Rośnie rynek budowlany, a firmy boją się bankructw. Dziwne?

  Znów drożeją materiały budowlane, transport i robocizna - alarmują firmy budowlane. Obawiają się powtórki z przełomu poprzedniej i obecnej dekady, gdy mimo boomu w budownictwie, masowo bankrutowały.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-17

 • Innowacyjne prefabrykowane panele betonowe mogą być wykorzystane w nowych konstrukcjach, do wykonywania przegród zewnętrznych, jak również do termomodernizacji istniejących budynków

  Nowe technologie i rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego

  Innowacyjne, ekologiczne panele i materiały wykończeniowe, które pozwalają zwiększyć komfort użytkowania i efektywność energetyczną budynków mieszkalnych. To efekt kilkuletnich międzynarodowych prac badawczych w ramach projektu H-house. Co wymyślili naukowcy wsparci doświadczeniem firm budowlanych?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-19

 • W pełni ekologiczna, samowystarczalna i, co ważne, bezpieczna nawierzchnia dla rowerzystów

  Nowe technologie w budownictwie. Każda firma ma własną ścieżkę innowacji

  Coraz więcej firm z branży budowlanej rozumie, że nie inwestując w nowe technologie i rozwiązania, prędzej czy później wypadną z rynku. Zapytaliśmy przedstawicieli kilku czołowych firm o ich ścieżki innowacji, dzięki którym zdobywają przewagę konkurencyjną, z jakich osiągnięć te firmy są szczególne dumne oraz jakie będzie budownictwo w przyszłości?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-31

 • Mostostal Warszawa wybuduje drugą część Mennicy Residence. Jak na Manhattanie

  Ten luksusowy apartamentowiec powstanie w Warszawie, w kwadracie ulic Żelaznej, Grzybowskiej, Waliców i Pereca. Wartość umowy, zawartej przez Mostostal Warszawa z deweloperem – spółką Mennica Polską, przekracza 103 mln zł netto. Mennica Residence ma być gotowa już za niespełna dwa lata.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-27

 • Zintegrowany Komisariat Policji Gdańsk Śródmieście

  Komisariat w Gdańsku. Policja też może mieć ładnie i nowocześnie. ZDJĘCIA

  Większość polskich komisariatów znajduje się w budynkach, które niewiele mają wspólnego z dobrą i nowoczesną architekturą. Nowy Zintegrowany Komisariat Policji Gdańsk Śródmieście jest zaprzeczeniem takiej opinii. Autorem koncepcji architektonicznej komisariatu jest gdańska pracownia AKO Architekci, zaś wykonawcą Mostostal Warszawa.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-27

 • Nowy most kompozytowy w Nowej Wsi. Projekt i realizacja: Mostostal Warszawa

  Nowa Wieś ma nowy most. Drugi taki w Polsce

  W Nowej Wsi na Podkarpaciu oddano do użytku nowy most. To most drogowy z kompozytu FRP, zaprojektowany i wybudowany przez Mostostal Warszawa, już drugi taki w Polsce.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-16

 • Most kompozytowy Produktem Roku 2016

  Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP) przyznała nagrodę Produkt Roku mostowi drogowemu z kompozytów, który jest efektem współpracy konsorcjum projektowego Com-bridge i Mostostalu Warszawa. W Polsce jest to pierwszy obiekt wybudowany w takiej technologii i jeden z nielicznych na świecie. Pod względem rozpiętości przęsła kompozytowego (21 m), to konstrukcja rekordowa.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-25

 • Projekt architektoniczny krakowskiego osiedla Mieszkaj w Mieście powstał w pracowni Medusa Group

  Mostostal Warszawa buduje w Krakowie

  Na krakowskich Bronowicach przy ul. Katowickiej powstaje osiedle Mieszkaj w Mieście. Budową etapu 2.1 zajmie się Oddział Południowy Mostostalu Warszawa. Zakończenie budowy przewidziane jest na II kwartał 2018.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-12

 • Inwestorem jest Centralny Ośrodkdek Sportu (COS)

  Hala sportowa w Zakopanem otwarta

  Mostostal Warszawa zakończył budowę wielofunkcyjnej hali sportowej w Zakopanem. Uroczyste otwarcie obiektu odbyło się 7 września 2016. Wartość inwestycji to 22 mln zł brutto.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-07

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: