Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Magnat"

 • Malowanie ścian. Jak łączyć kolory w jednym pomieszczeniu?

  materiał płatny

  Zastosowanie dwóch różnych kolorów w jednym pomieszczeniu jest prostym zabiegiem na wydzielenie stref z różnymi funkcjami. Kolory mogą się dopełniać lub kontrastować ze sobą. Jeśli zastanawiasz się jak umiejętnie połączyć kolory przy malowaniu ścian, zobacz przykładowe aranżacje.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-26

 • Samum - efekt pustynnego piasku. Technika wykonania dekoracji ściennej

  materiał płatny

  Samum - gorący, suchy wiatr afrykański - stał się inspiracją do opracowania ciekawej, połyskującej dekoracji ściennej, przywodzącej na myśl pustynny piasek. Jej efekt końcowy zależy od techniki aplikacji farby dekoracyjnej i zastosowanego narzędzia. Dekoracja ścienna Samum jest odporna zabrudzenia.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15

 • Stiuk wapienny - dekoracja ściany krok po kroku

  materiał płatny

  Stiuk wapienny wyglądem przypomina marmur, jego powierzchnia jest idealnie gładka, delikatnie połyskująca i daje efekt głębi. Do wykonania stiuku wapiennego na ścianie wykorzystuje się dekoracyjną farbę strukturalną. Dekorację ścienną można otrzymać w 16 różnych kolorach.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15

 • Nakładanie zabarwionego lakieru

  Efekt trawertynu na ścianie - technika wykonania tynku ozdobnego

  materiał płatny

  Trawertyn, kamień naturalny z charakterystycznymi przetarciami czy wżerami, może imitować mineralny tynk dekoracyjny i jego odpowiednia aplikacja. Dekoracja ścienna dostępna jest w 15 wersjach kolorystycznych.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-12

 • Nanoszenie na ścianę drugiej warstwy farby dekoracyjnej

  Stiuk perłowy na ścianie - sposób wykonania dekoracji ściennej

  materiał płatny

  Ściana z delikatnymi przetarciami, lekko połyskująca w zależności od kąta padania światła - do wykonania tej efektownej dekoracji ściennej przeznaczona jest specjalna cienkowarstwowa farba strukturalna Stiuk Perłowy MAGNAT Style. Farbę dekoracyjną do ścian można zabarwić na 10 stonowanych kolorów.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-11

 • Nanoszenie pędzlem Glinki Weneckiej MAGNAT Style

  Glinka wenecka na ścianie - technika malowania ściany farbą strukturalną

  materiał płatny

  Glinkę wenecką - efekt przetartego tynku - uzyskuje się akrylową, strukturalną farbą do ścian. Istnieje możliwość zabarwienia farby pigmentem na 16 różnych kolorów. Narzędziami potrzebnymi do wykonania tej dekoracji ściennej są pędzel oraz paca, przeznaczone specjalnie do glinki weneckiej.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-08

 • Rozcieranie pacą gąbkową Lakieru Rustykalnego MAGNAT Style

  Jak uzyskać efekt marmuru na ścianie - polecane produkty i technika dekoracji ściany

  materiał płatny

  Marmurową dekorację ścienną można otrzymać, wykorzystując specjalną masę akrylową, pacę wenecką i pacę gąbkową. Wzór marmuru na ścianie jest niepowtarzalny i zależy od inwencji wykonawcy.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-08

 • Wydrapywanie w tynku wzorów

  Jak uzyskać efekt betonu na ścianie - polecane produkty i technika tynkowania ściany

  materiał płatny

  Efekt betonowej ściany można uzyskać za pomocą specjalistycznego, dekoracyjnego tynku mineralnego. Przy wykonywaniu dekoracji ściennej ważne jest właściwe przygotowanie podłoża i sposób aplikacji tynku dekoracyjnego, imitującego beton. Potrzebne narzędzia to: wałek lub pędzel do malowania ściany oraz paca do nakładania tynku.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-08

 • Dekoracyjne malowanie ścian. Jak doradzić inwestorowi odpowiedni dobór farby?

  materiał płatny

  Dzięki barwom i strukturom można optycznie przestrzeń powiększyć, stworzyć w nim odpowiedni nastrój, wyeksponować lub ukryć pewne elementy wyposażenia. Co prawda, o wyborze koloru farby zazwyczaj decyduje inwestor, jednak doświadczony wykonawca powinien umieć doradzić, która farba najlepiej sprawdzi się we wnętrzu, a z którą bez problemu da się uzyskać wymarzone efekty.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-29

 • Farba MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA oczyszcza powietrze z formaldehydu

  Farba, która poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu

  Takie właściwości ma nowa farba do ścian MAGNAT SYPIALNIA POKÓJ DZIECKA. Farba ma specjalnie opracowaną recepturę, dzięki której oczyszcza powietrze w pomieszczeniach z formaldechydu.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-09

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: