adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Tag: "MIiB"

 • Tomasz Żuchowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa

  Ministerstwo dziękuje za życzliwą współpracę w mijającym roku i życzy zmian zawsze na lepsze w nowym

  Podsumowanie mijającego roku w budownictwie oraz życzenia świąteczno-noworoczne dla naszych czytelników i wszystkich osób związanych z budownictwem w imieniu Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa przesyła Tomasz Żuchowski, wiceminister Infrastruktury i Budownictwa.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-22

 • Sejmowa Komisja Infrastruktury na wyjazdowym posiedzeniu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa zapoznala sie z projektem Kodeksu urbanistyczno-budowlanego

  Coraz głośniej o Kodeksie urbanistyczno-budowlanym

  Po dość długim medialnym zastoju ostatnio sporo dzieje się w temacie nowego Kodeksu urbanistyczno-budowlanego. Prace Komisji kodyfikacyjnej nad tym dokumentem rok temu przejęło Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Obecnie kończą się już jego publiczne konsultacje.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-09

 • III Kongres Mieszkaniowy obfity w opinie i prognozy

  Każda okazja do rozmów o sposobach rozwiązywania problemów mieszkaniowych Polaków jest dobra i potrzebna. Warto przeanalizować, co zdominowało debatę na III Kongresie Mieszkaniowym, który niedawno odbył się we Wrocławiu. Organizatorami tego spotkania był Polski Związek Firm Deweloperskich (PZFD) oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (SGH). W spotkaniu 6 października 2016 wzięło udział ponad 700 osób związanych z rynkiem mieszkaniowym w Polsce.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-19

 • Bez ograniczeń dla powierzchni mieszkania? „Ostrożna” opinia architektów

  Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa zapowiada, że będą zmiany w warunkach technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Na razie potwierdzono, że w przypadku budownictwa wielorodzinnego mają być zniesione ograniczenia powierzchni dla niektórych pomieszczeń. Czy architekci popierają ten kierunek zmian? Pytamy Piotra Andrzejewskiego, przewodniczącego Komisji ds. Legislacji Krajowej Rady Izby Architektów RP.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-09

 • Co z Kodeksem budowlanym?

  Gdy w 2012 roku powstała Komisja Kodyfikacyjna Prawa Budowlanego środowisko ucieszyło się z planów uporządkowania przepisów regulujących proces budowlany. Minęły 4 lata, a Kodeksu budowlanego jak nie było, tak nie ma. Komisja Kodyfikacyjna została rozwiązana, obecnie nadzór nad całym przedsięwzięciem ma Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-14

 • O BUDMIE i budownictwie Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu w MIiB

  W historii targów BUDMA nie zdarzyło się chyba, by (najczęściej na otwarciu) zabrakło przedstawicieli najwyższych władz odpowiedzialnych za branżę. Bywali ministrowie, wiceministrowie, zaś BUDMĘ 2016 odwiedził Tomasz Żuchowski, podsekretarz stanu w nowym Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, odpowiedzialny właśnie za ten drugi człon. Była to okazja, by zapytać go o wrażenia z imprezy, ale również o problemy i prognozy dla budownictwa.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-09

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: