Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Lafarge Gips"

 • Gotowa masa szpachlowa do spoinowania i szpachlowania: płyty gipsowo-kartonowe i ściany idealnie wykończone

  materiał płatny

  Uniwersalna, dolomitowa masa szpachlowa przeznaczona jest do spoinowania połączeń płyt gipsowo-kartonowych oraz ręcznego lub maszynowego szpachlowania powierzchni ścian i sufitów. Masa szpachlowa PRO stosowana jest też w budownictwie do poprawy izolacyjności akustycznej ścianek działowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-08-08

 • Systemy suchej zabudowy NIDA

  materiał płatny

  Siniat, dawniej Lafarge Gips, oferuje szereg systemów do zastosowania w suchej zabudowie takich jak ścianki działowe, okładziny ścienne, sufity podwieszane i okładziny sufitowe, poddasza oraz obudowy konstrukcji nośnych budynków i pionów instalacyjnych. Systemy NIDA to najwyższy standard wykonania, jakość oraz innowacyjność.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • Gipsy i akcesoria do prac wykończeniowych

  materiał płatny

  Mieszanki gipsowe i kleje gipsowe marki NIDA są produktami o ugruntowanej renomie na naszym rynku. Polityką Siniat jest dostarczanie produktów opracowanych dokładnie według wymagań i oczekiwań Wykonawców w danym kraju czy regionie geograficznym. Dziękujmy za zaufanie, jakim Państwo nas darzycie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta w pełni odzwierciedlała potrzeby zarówno Wykonawców, jak i Klientów ostatecznych.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • Nadmiar wypływającego kleju usuwamy szpachelką

  NIDA Gzyms: gzymsy gipsowo-kartonowe

  materiał płatny

  Gzymsy gipsowe NIDA to estetyczne i ekonomiczne rozwiązanie problemu przejścia między sufitem a ścianą.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • Rysunek 2: Model badawczy - zestawy sił

  Mocowanie obciążeń na ściankach działowych

  materiał płatny

  Opis mocowania obciążeń na ściankach działowych na podstawie raportu z badań Instytutu Techniki Budowlanej Zakładu Lekkich Przegród i Przeszkleń nr NL-3879/A/LL-167/K/06.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • Akustyka w systemach suchej zabudowy wnętrz: płyty gipsowo-kartonowe

  materiał płatny

  Płyty gipsowo-kartonowe mają bardzo szerokie zastosowanie w różnego rodzajach konstrukcji wewnątrzlokalowych. Ze względu na bardzo duże zróżnicowanie wymagań w stosunku do parametrów akustycznych, którymi powinny charakteryzować się te konstrukcje, stosuje się odpowiednie rozwiązania z wykorzystaniem różnych rodzajów płyt g-k oraz różne rozwiązania konstrukcyjne.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • Gipsowa gładź szpachlowa NIDA Eko: jedno opakowanie, wiele zalet

  materiał płatny

  - Na rynku polskim dostępnych jest kilkadziesiąt gładzi szpachlowych różnych producentów. Jednak żadna z nich nie ma tylu atutów, co gładź szpachlowa NIDA Eko – przekonuje Kierownik produktu: mieszanki gipsowe w Siniat.O jakich zaletach mówi?

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • NIDA Hydro: płyty gipsowe do stosowania na zewnątrz budynku na elewacje i podbitki dachowe

  materiał płatny

  W poprzednim artykule przybliżyliśmy zastosowanie płyty gipsowej NIDA Hydro w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych. Płyty gipsowe NIDA Hydro to także pierwsze płyty gipsowe, które można stosować na elewacje budynków jako okładziny ścienne lub podbitki dachowe.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • NIDA Hydro: płyty gipsowe do stosowania w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych

  materiał płatny

  Innowacyjne płyty gipsowe NIDA Hydro firmy Siniat, charakteryzują zwiększone parametry mechaniczne, wyjątkowa odporność na działanie wody oraz zabezpieczenie przed powstawaniem pleśni. Dzięki temu płyty gipsowe mogą być stosowane jako sucha zabudowa w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych, w tym również na basenach.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

 • Systemy suchej zabudowy NIDA

  materiał płatny

  Systemy do zastosowania w suchej zabudowie: ścianki działowe, okładziny ścienne, sufity podwieszane i okładziny sufitowe, poddasza oraz obudowy konstrukcji nośnych budynków i pionów instalacyjnych.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-03-24

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: