Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Kuryłowicz & Associates"

 • fotogaleria
  Projekt architektoniczny kompleksu przygotowała pracownia projektowa Kuryłowicz & Associates

  Kamień węgielny na budowie biurowca Spark

  Trwa budowa I etapu budowy kompleksu Spark, który powstanie na rogu ulic Okopowej i Towarowej w Warszawie, na tzw. Serku Wolskim. Generalnym wykonawcą jest Skanska. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia projektowa Kuryłowicz & Associates.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-30

 • Skanska rozpoczyna budowę kolejnego biurowca w Warszawie

  Mowa o drugim budynku kompleksu biurowego Spark, który zostanie wybudowany na Woli na tzw. serku wolskim. Ten 10-piętrowy biurowiec zostanie oddany do użytku najemców w pierwszym kwartale 2019.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-23

 • Inwestycja Grójecka Offices powstaje na warszawskiej Ochocie

  Biurowiec Grójecka Offices oddany do użytku

  Biurowiec Grójecka Offices został wybudowany na warszawskiej Ochocie. To inwestycja firmy OKRE Development. Projekt obiektu powstał w pracowni Kuryłowicz & Associates.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-22

 • The Tides - apartamenty nad Wisłą projektu Kuryłowicz & Associates oddane do użytku

  The Tides jest budynkiem, który oferuje luksusowe apartamenty i powierzchnię biurową. Jest jednak jedyny w swoim rodzaju. Jego wyjątkowość polega na tym, że znajduje się nad samym brzegiem Wisły, dosłownie kilka metrów od linii brzegowej, na trasie bulwarów wiślanych.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-12

 • fotogaleria
  Projekt najnowocześniejszej stacji benzynowej powstał w pracowni KAMJZ Architects

  Stacja paliw przyszłości w Warszawie

  Innowacyjny projekt stacji benzynowej to dzieło architektów z warszawskiej pracowni KAMJZ Architects. Został on nominowany do finału konkursu World Architecture Festival na najlepszy budynek świata 2016. Stacja ma powstać już w 2017 roku w jednej z południowych dzielnic Warszawy.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-07

 • Budowa osiedla Strefa Wilanów ruszy w połowie 2017 roku

  Znikną "szkieletory", powstanie osiedle Strefa Wilanów

  Budowa pierwszego osiedla mieszkaniowego przy ul. Klimczaka rozpoczęła się w 2001 roku. Od 14 lat niedokończona inwestycja „straszy” w dzielnicy Wilanów. Sytuację ma zmienić firma Yareal, która aktualnie jest właścicielem działki i zamierza na niej wybudować osiedle Strefa Wilanów.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-26

 • Rusza drugi etap budowy centrum handlowego Młociny

  Kompleks handlowo-usługowo-rozrywkowy Galeria Młociny powstanie na warszawskich Bielanach. Z początkiem października rozpocznie się drugi etap budowy centrum handlowego. Generalnym wykonawcą inwestycji będzie firma Erbud. Wartość zawartego kontraktu wynosi ponad 500 mln zł. Otwarcie obiektu planowane jest na drugą połowę 2018.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-09-16

 • Mostostal Warszawa wybuduje I etap osiedla Nova Królikarnia na zlecenie Ronson Development

  Mostostal Warszawa wybuduje osiedle mieszkaniowe

  Nova Królikarnia – taką nazwę nosi nowa inwestycja grupy Ronson Development. Jej generalnym wykonawcą został Mostostal Warszawa. Koszt inwestycji to 39,7 mln zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-29

 • Wiecha na Międzypokoleniowym Centrum Edukacji

  Nowa inwestycja powstaje przy ul. Radosnej 11 w warszawskim Wilanowie. Projekt w formule „zaprojektuj i wybuduj” realizuje spółka Skanska S.A. Koncepcja architektoniczna obiektu powstała w pracowni Kuryłowicz & Associates.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-11

 • Kompleks mieszkaniowo-usługowy na Warszawskim Powiślu Solec-Ludna-Wilanowska

  Inwestycja na warszawskim Powiślu

  Firma Budner realizuje inwestycję mieszkaniowo-usługową Solec-Ludna-Wilanowska przy ul. Solec i Ludnej w Warszawie. Projekt architektoniczny wykonała pracownia Kuryłowicz & Associates. Inwestorem jest spółdzielnia mieszkaniowa Torwar.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-11

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: