Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "JEMS Architekci"

 • Biura przy Bramie. Nowy biurowiec na Woli

  Już w lipcu 2017 na terenie Browarów Warszawskich spółka Echo Investment rozpocznie budowę11-kondygnacyjnego biurowca. Powstanie on przy skrzyżowaniu ulic Grzybowskiej i Wroniej. To część gigantycznej inwestycji, która powstaje na warszawskiej Woli.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-29

 • Browary Warszawskie to inwestycja Echo Investment, a projekt powstał w pracowni JEMS Architekci.

  Browary Warszawskie. Gigantyczna inwestycja w centrum Woli

  Między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną − to teren dawnych fabryk i Browarów Warszawskich − dzielnica Wola zmieni się nie do poznania. Na placu budowy właśnie wmurowano kamień węgielny. Powstaną tu współczesne budynki mieszkalne i biurowe, nowe życie zyskają istniejące, zabytkowe obiekty z przełomu XIX i XX wieku. Kompleks Browary Warszawskie to inwestycja Echo Investment, a projekt powstał w pracowni JEMS Architekci.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-29

 • Inwestorem Bobrowieckqa 10 jest Alnus Development

  Apartamenty Bobrowiecka 10 oddane do użytku

  Na Mokotowie przy ulicy Bobrowieckej 10 powstała nowa inwestycja mieszkaniowa. Inwestor projektu - Alnus Development - właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Genrealnym wykonawcą była firma Unimax.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-19

 • fotogaleria
  Kompleks Generation Park Warszawa rondo Daszyńskiego

  Kompleks Generation Park w Warszawie z kamieniem węgielnym

  Trwa budowa I etapu kompleksu Generation Park przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Skanska S.A. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia JEMS Architekci.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-31

 • Pozwolenie na użytkowanie osiedla Gama

  Spółka Unidevelopment uzyskła pozwolenie na użytkowanie osiedla Gama na warszawskim Targówku. Projekt przygotowany został przez pracownię JEMS Architekci. Generalnym wykonawcą jest firma Unibep S.A.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-21

 • Generalnym wykonawcą nowej siedziby Transportowego Dozoru Technicznego będzie Budimex

  Nowa siedziba Transportowego Dozoru Technicznego

  Biurowiec wybuduje Budimex. Powstanie on na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej i Bukowińskiej. Projekt obiektu powstał w pracowni JEMS Architekci.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-31

 • Projekt budynku wykonała przcownia JEMS Architekci

  HOCHTIEF Polska wybuduje w Warszawie kolejny biurowiec

  Nowy budynek powstanie  w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 8. Generalnym wykonawcą będzie HOCHTIEF Polska, a projekt wykonała pracownia JEMS Architekci. Obiekt będzie realizowany zgodnie ze standardami certyfikacji BREEAM. 

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-07

 • Biurowiec P4 na warszawskim Mokotowie

  Biurowiec P4 na warszawskim Mokotowie

  Hochtief Polska podpisał umowę na budowę budynku biurowo-usługowego P4 w Warszawie przy ul. Postępu 4. Inwestorem jest firma Garvest Real Estate. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JEMS Architekci.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-12-01

 • SOUL Lublin, przestrzeń pomiędzy biurowcami

  Nowe biurowce w Lublinie. SOUL Lublin

  Kompleks biurowców SOUL Lublin zaprojektowany został przez pracownię architektoniczną JEMS Architekci. Trwa wybór generalnego wykonawcy nowej inwestycji.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-07-22

 • 19. Dzielnica. Osiedle w Warszawie autorstwa pracowni JEMS Architekci. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców poszczególnych budynków dostępne będą zielone dziedzińce

  Warszawska 19. Dzielnica z kolejną nagrodą

  Inwestycja mieszkaniowa 19. Dzielnica dewelopera Pro Urba Invest nagrodzona m.in. w konkursie „ŻYCIE W ARCHITEKTURZE” w kategorii Najlepszy Wielorodzinny Budynek w Polsce w latach 2000-2012 zdobyła kolejną nagrodę. Tym razem inwestycja zdobyła I Nagrodę w ogólnopolskim konkursie Ministra Środowiska dla deweloperów na inwestycje przyjazne człowiekowi i środowisku

  Ostatnia aktualizacja: 2015-07-15

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: