Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Hörmann"

 • Przeciwpożarowe i dymoszczelne bramy przesuwne firmy Hörmann umożliwiają zamknięcia dużych otworów budowlanych w ścianach oddzielenia pożarowego, gwarantując funkcjonalność i odpowiednią komunikację pomiędzy poszczególnymi strefami pożarowymi w obiekcie.

  Rola drzwi i bram w ochronie przeciwpożarowej w budownictwie przemysłowym

  materiał płatny

  Obiekty przemysłowe muszą spełniać określone normami bardzo restrykcyjne wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Istotnymi elementami systemów tej ochrony są przegrody, w tym drzwi i bramy z odpornością ogniową. Ponieważ oddzielają one lub zamykają poszczególne części budynku, bezwzględnie powinny spełniać wymagania stawiane rozwiązaniom chroniącym przed ogniem i dymem.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-08

 • Drzwi ThermoCarbon

  Drzwi zewnętrzne. Wybór drzwi wejściowych do domu

  materiał płatny

  Wybierając drzwi zewnętrzne do domu należy zwracać uwagę nie tylko na estetykę i cenę, ale również na ich parametry techniczne. Najważniejsze kryteria to współczynnik przenikania ciepła, klasa bezpieczeństwa i izolacyjność akustyczna.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-05

 • Napęd SupraMatic

  Napęd do bramy garażowej. Na co zwracać uwagę przy wyborze napędu

  materiał płatny

  Napęd do bram powinien być niezawodny, szybki i z bezpiecznym kodowaniem sygnału radiowego. Szybki napęd to taki, który otworzy bramę - maksymalnie w 10 sekund. Jakie cechy napędów należy jeszcze uwzględnić przy wyborze, aby zapewnić komfortowe korzystanie z bramy garażowej czy wjazdowej?

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-05

 • Boczna brama garażowa HST może być wykończona okleiną Woodgrain i Silkgrain oraz w drewnopodobną Decograin w kolorze Golden Oak

  Jak ograniczyć straty energii w garażu?

  materiał płatny

  Jaka brama garażowa najlepiej zapobiegnie ucieczce ciepła? Te pytania dotyczą garaży wpisanych w bryłę budynku. Takie rozwiązanie wymaga bowiem zastosowania skutecznej izolacji termicznej. W domach pasywnych problem ten nie istnieje, ponieważ, z uwagi na nieuniknione straty ciepła powstające podczas otwierania garażu, nie lokalizuje się go w bryle budynku mieszkalnego.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-04

 • Bramy RenoMatic 2016 i ThermoPlus 700A

  Jak zbudować funkcjonalny garaż?

  materiał płatny

  Garaż, aby móc z niego wygodnie korzystać, musi mieć odpowiednie wymiary, właściwe usytuowanie względem domu i funkcjonalną bramę.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-30

 • Z dwukierunkowym systemem BiSecur jedno naciśnięcie przycisku wystarczy, aby upewnić się, że brama jest zamknięta

  Inteligentny dom. Jakich możliwości możemy spodziewać się po inteligentnym domu?

  Jednym z najważniejszych czynników wpływających na postęp i rozwój technologii jest coraz większa potrzeba wygody i bezpieczeństwa w codziennym życiu. Zapewniają to m.in. inteligentne systemy automatyki domowej, które najpewniej już w niedalekiej przyszłości staną się standardem w nowo wznoszonych domach. System inteligentnego domu umożliwia sterowanie funkcjami budynku i komunikację z domownikami. Jak inteligentny dom funkcjonuje w praktyce?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-31

 • Brama segmentowa Hörmann LPU 67 Thermo

  Hörmann wprowadza garażową bramę segmentową LPU 67 Thermo. Bramę wyróżnia izolacja termiczna grubości 67 mm, która chroni garaż przed utratą ciepła.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-14

 • Brama rolowana TGT z aluminiową kratą HGL

  Bramy rolowane TGT Hörmann do garaży podziemnych

  Bramy do garaży podziemnych muszą spełniać szczególne wymagania montażowe, jak i użytkowe. Bramy i kraty rolowane do garaży podziemnych budynków mieszkalnych, użytkowych czy biurowych zaprojektowała firma Hörmann.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-01

 • Brama garażowa firmy Hörmann

  Hörmann ogłasza jubileuszowy konkurs

  Producent bram garażowych, drzwi oraz napędów – firma Hörmann, obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. W programie obchodów tego jubileuszu znalazł się również konkurs dla klientów, który krótko można opisać jako 3 x 25 – 25 lat, 25% rabatu, 25 lauraetów.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-19

 • Drzwi antywłamaniowe w standardzie klasy RC 3

  Aluminiowe drzwi zewnętrzne w standardzie klasy RC 3

  Drzwi zewnętrzne są najczęściej pierwszą, forsowaną przez włamywaczy barierą. W ofercie drzwi aluminiowych firmy Hörmann antywłamaniowość w klasie RC 3 nie jest już dodatkową opcją, ale standardem.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-20

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: