adb_popup_graphic

Nasz serwis jest całkowicie darmowy. Pokazujemy reklamy, żeby taki pozostał.

Wyłącz Adblock (lub podobny program) i przeglądaj portal bez ograniczeń.

Przypomnij mi później Odśwież stronę

Tag: "Hörmann"

 • Przeciwpożarowe i dymoszczelne bramy przesuwne firmy Hörmann umożliwiają zamknięcia dużych otworów budowlanych w ścianach oddzielenia pożarowego, gwarantując funkcjonalność i odpowiednią komunikację pomiędzy poszczególnymi strefami pożarowymi w obiekcie.

  Rola drzwi i bram w ochronie przeciwpożarowej w budownictwie przemysłowym

  materiał płatny

  Obiekty przemysłowe muszą spełniać określone normami bardzo restrykcyjne wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Istotnymi elementami systemów tej ochrony są przegrody, w tym drzwi i bramy z odpornością ogniową. Ponieważ oddzielają one lub zamykają poszczególne części budynku, bezwzględnie powinny spełniać wymagania stawiane rozwiązaniom chroniącym przed ogniem i dymem.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-08

 • Drzwi ThermoCarbon

  Drzwi zewnętrzne. Wybór drzwi wejściowych do domu

  materiał płatny

  Wybierając drzwi zewnętrzne do domu należy zwracać uwagę nie tylko na estetykę i cenę, ale również na ich parametry techniczne. Najważniejsze kryteria to współczynnik przenikania ciepła, klasa bezpieczeństwa i izolacyjność akustyczna.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-05

 • Napęd SupraMatic

  Napęd do bramy garażowej. Na co zwracać uwagę przy wyborze napędu

  materiał płatny

  Napęd do bram powinien być niezawodny, szybki i z bezpiecznym kodowaniem sygnału radiowego. Szybki napęd to taki, który otworzy bramę - maksymalnie w 10 sekund. Jakie cechy napędów należy jeszcze uwzględnić przy wyborze, aby zapewnić komfortowe korzystanie z bramy garażowej czy wjazdowej?

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-05

 • Boczna brama garażowa HST może być wykończona okleiną Woodgrain i Silkgrain oraz w drewnopodobną Decograin w kolorze Golden Oak

  Jak ograniczyć straty energii w garażu?

  materiał płatny

  Jaka brama garażowa najlepiej zapobiegnie ucieczce ciepła? Te pytania dotyczą garaży wpisanych w bryłę budynku. Takie rozwiązanie wymaga bowiem zastosowania skutecznej izolacji termicznej. W domach pasywnych problem ten nie istnieje, ponieważ, z uwagi na nieuniknione straty ciepła powstające podczas otwierania garażu, nie lokalizuje się go w bryle budynku mieszkalnego.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-04

 • Bramy RenoMatic 2016 i ThermoPlus 700A

  Jak zbudować funkcjonalny garaż?

  materiał płatny

  Garaż, aby móc z niego wygodnie korzystać, musi mieć odpowiednie wymiary, właściwe usytuowanie względem domu i funkcjonalną bramę.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-30

 • Stalowa brama rolowana Hörmann Decotherm® S Classic

  Bramy przemysłowe o wysokich wymaganiach w białostockim ZUOK

  materiał płatny

  Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku to najważniejszy z obiektów tworzący zintegrowany system gospodarki odpadami komunalnymi całej aglomeracji białostockiej. Na właściwą pracę zakładu, oprócz zaawansowanych instalacji spalania czy przetwarzania odpadów, wpływa płynny i sprawny transport. Stąd wyposażenie budynków technicznych czy hali wyładunkowej spalarni odpadów w automatyczne, segmentowe bramy przemysłowe, których dostawcą był Hörmann. Bramy te spełniają wysokie wymagania stawiane obiektom przemysłowym.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-13

 • Drzwi antywłamaniowe w standardzie klasy RC 3

  Aluminiowe drzwi zewnętrzne w standardzie klasy RC 3

  Drzwi zewnętrzne są najczęściej pierwszą, forsowaną przez włamywaczy barierą. W ofercie drzwi aluminiowych firmy Hörmann antywłamaniowość w klasie RC 3 nie jest już dodatkową opcją, ale standardem.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-20

 • Rozpoczęcie roku szkolnego w klasie patronackiej w Zespole Szkół Zawodowych w Białymstoku

  Hörmann ze wsparciem dla uczniów szkół budowlanych

  W ramach kampanii edukacyjnej DOBRY MONTAŻ, organizowanej przez Polski Związek Okien i Drzwi (POiD), utworzono w wybranych szkołach o profilu budowlanym, klasy patronackie. Firma Hörmann, chcąc przywrócić rangę zawodowi montażysty stolarki budowlanej, została jednym z partnerów tej kampanii.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-19

 • Brama garażowa RenoMatic light w kolorze ciemnego dębu (Dark Oak)

  Brama garażowa Hörmann RenoMatic light w nowych wzorach

  Firma Hörmann wprowadza nowe wzory segmentowej bramy garażowej z serii RenoMatic light. Są to wzory drewnopodobne DecoColor w kolorach złotego i ciemnego dębu.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-21

 • Drzwi dwuskrzydłowe, wielofunkcyjne D65 OD pomalowane proszkowo

  Wielofunkcyjne drzwi stalowe Hörmann D65 OD

  Hörmann wprowadził wielofunkcyjne drzwi wewnętrzne, stalowe, przeznazone do obiektów biurowych czy użyteczności publicznej. Drzwi stalowe D65 OD dostępne są w różnych wersjach wykończenia, dają duży wybór różnorodnych rozwiązań ościeżnic oraz systemów mocowania.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-04

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: