Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Grupa PSB"

 • Ceny materiałów budowlanych. Najszybciej drożeją farby i lakiery

  W pierwszym kwartale 2017 r. sprzedaż materiałów budowlanych była o 16% wyższa niż w analogicznym okresie przed rokiem – podała Grupa PSB. Jak przyznaje, zawdzięcza to głównie wzrostowi cen materiałów budowlanych w styczniu i w lutym. Jednak w marcu niektóre z nich… potaniały.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-24

 • Wzrosła liczba i wartość zamówień na materiały budowlane

  Wyniki zakończonych właśnie w Kielcach Targów Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB) wskazują, że kupcy handlujący materiałami budowlanymi wierzą w poprawę koniunktury w budownictwie jednorodzinnym. To efekt zwiększonej liczby pozwoleń na budowę.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-10

 • Mirosław Lubarski z zarządu Grupy PSB

  Ceny materiałów budowlanych i ich sprzedaż rosną. Koniunkturę napędzają mieszkania i domy

  W 2016 r. podrożała większość materiałów budowlanych. Najbardziej, bo aż ponad 15 proc., wzrosły ceny farb, lakierów i tapet – poinformowała Grupa Polskie Składy Budowlane (PSB). To efekt poprawy koniunktury w budownictwie mieszkaniowym.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-02

 • PSB: w sierpniu wzrosły jedynie ceny silikatów

  W sierpniu 2010 r., w porównaniu do poprzedniego miesiąca, w 4 grupach towarowych ceny spadły: suchej zabudowy (-2,4%), gazobetonów (-2,1%), izolacji termicznych (-1,7%) i chemii budowlanej (-0,4%). W pozostałych 6 grupach ceny nie zmieniły się - ceny wiodących materiałów budowlanych śledzi Grupa PSB S.A. Wzrosły jedynie ceny silikatów (o 0,6%).

  Ostatnia aktualizacja: 2010-09-07

 • Giełda PSB, Inwałd (Górny Śląsk)

  Targi PSB przyniosły kontrakty warte miliony

  W tym roku, podczas 8 regionalnych (jednodniowych) targów Grupy Polskie Składy Budowlane aż 209 kupców zawarło kontrakty na łączną kwotę 59,7 mln zł u 35 producentów materiałów budowlanych.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-09-06

 • Ceny izolacji w górę, suchej zabudowy - w dół

  W maju 2010 r., w porównaniu do poprzedniego miesiąca, wzrosły ceny izolacji termicznych (o 4,1%) oraz izolacji wodochronnych (o 1,1%). Spadły ceny: suchej zabudowy (-2,8%), chemii budowlanej (-1,1%), gazobetonów (-0,7%) i silikatów (-0,5%) - ceny wiodących materiałów budowlanych śledzi Grupa PSB S.A.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-06-08

 • Dobra wróżba dla rynku budowlanego - po Targach Grupy PSB w Kielcach

  Kto jeszcze w połowie kwietnia nie wierzył w siłę rynku budowlanego, może spokojnie zmienić zdanie. Zapotrzebowanie na materiały budowlane, po poście zimowych miesięcy, wyjątkowo mroźnych i śnieżnych, zdecydowanie wzrosło, o czym przekonują rekordowe wyniki 2-dniowych VIII Targów Grupy PSB, zorganizowanych 15-16 kwietnia w Kielcach.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-04-18

 • Grupa PSB ma 38 sklepów Mrówka i pierwszy obiekt PSB-Profi

  Sieć nowoczesnych hurtowni budowlanych PSB-Profi i 20 nowych Mrówek (obecnie funkcjonuje już 38 sklepów) - to plany Grupy Polskie Składy Budowlane na 2010 r. Pierwszy PSB-Profi, o powierzchni 1600 m2, został właśnie uruchomiony w Bielsku-Białej przez firmę Pionex, akcjonariusza Grupy PSB.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-03-22

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: