Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Grupa PSB"

 • Pozwolenia na budowę - TOP 20 powiatów, w których powstanie najwięcej mieszkań

  Najpewniej nic tak nie cieszy przedsiębiorców budowlanych jak rosnąca liczba pozwoleń na budowę i zgłoszeń z projektem budowlanym. Gdzie firmy mogą liczyć na zlecenia i większą sprzedaż wyrobów budowlanych?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-18

 • Centrum logistyczne Grupy PSB w Wąbrzeźnie.

  Grupa PSB otworzyła centrum logistyczne w Wąbrzeźnie

  Centrum logistyczne Grupy PSB w Wąbrzeźnie na Pomorzu działa od 6 lipca 2017 r. Wybudowanie hali magazynowej o powierzchni 18,6 tys. m2 oraz utwardzenie 18 tys. m2 placu wokół niej kosztowało tę firmę 32 mln zł.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-02

 • Ceny materiałów budowlanych: podrożały niemal wszystkie

  Już o ponad 5% droższe niż przed rokiem są izolacje termiczne, dachy i rynny oraz sucha zabudowa – podaje Grupa PSB.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-11

 • Budowę domu poprzedza wybór działki, wybór projektu i uzyskanie pozwolenia na budowę

  Pozwolenia na budowę: będzie więcej zleceń w mieszkaniówce

  W I kwartale 2017 r. rozpoczęto budowę przeszło 44,2 tys. mieszkań, czyli o ok. 29% więcej niż w analogicznym okresie przed rokiem – podał GUS. Odnotował on także wzrost liczby mieszkań, na które wydano pozwolenia na budowę lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym. Niestety, równocześnie pogorszyły się statystyki dotyczące pozwoleń na budowę i zgłoszeń nowych budynków niemieszkalnych. Sprawdziliśmy, w których powiatach firmy mogą liczyć na zlecenia i większą sprzedaż wyrobów budowlanych, a gdzie się ona najprawdopodobniej zmniejszy.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-20

 • Ceny materiałów budowlanych. Najszybciej drożeją farby i lakiery

  W pierwszym kwartale 2017 r. sprzedaż materiałów budowlanych była o 16% wyższa niż w analogicznym okresie przed rokiem – podała Grupa PSB. Jak przyznaje, zawdzięcza to głównie wzrostowi cen materiałów budowlanych w styczniu i w lutym. Jednak w marcu niektóre z nich… potaniały.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-24

 • Wzrosła liczba i wartość zamówień na materiały budowlane

  Wyniki zakończonych właśnie w Kielcach Targów Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB) wskazują, że kupcy handlujący materiałami budowlanymi wierzą w poprawę koniunktury w budownictwie jednorodzinnym. To efekt zwiększonej liczby pozwoleń na budowę.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-10

 • Mirosław Lubarski z zarządu Grupy PSB

  Ceny materiałów budowlanych i ich sprzedaż rosną. Koniunkturę napędzają mieszkania i domy

  W 2016 r. podrożała większość materiałów budowlanych. Najbardziej, bo aż ponad 15 proc., wzrosły ceny farb, lakierów i tapet – poinformowała Grupa Polskie Składy Budowlane (PSB). To efekt poprawy koniunktury w budownictwie mieszkaniowym.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-02-02

 • PSB: w sierpniu wzrosły jedynie ceny silikatów

  W sierpniu 2010 r., w porównaniu do poprzedniego miesiąca, w 4 grupach towarowych ceny spadły: suchej zabudowy (-2,4%), gazobetonów (-2,1%), izolacji termicznych (-1,7%) i chemii budowlanej (-0,4%). W pozostałych 6 grupach ceny nie zmieniły się - ceny wiodących materiałów budowlanych śledzi Grupa PSB S.A. Wzrosły jedynie ceny silikatów (o 0,6%).

  Ostatnia aktualizacja: 2010-09-07

 • Giełda PSB, Inwałd (Górny Śląsk)

  Targi PSB przyniosły kontrakty warte miliony

  W tym roku, podczas 8 regionalnych (jednodniowych) targów Grupy Polskie Składy Budowlane aż 209 kupców zawarło kontrakty na łączną kwotę 59,7 mln zł u 35 producentów materiałów budowlanych.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-09-06

 • Ceny izolacji w górę, suchej zabudowy - w dół

  W maju 2010 r., w porównaniu do poprzedniego miesiąca, wzrosły ceny izolacji termicznych (o 4,1%) oraz izolacji wodochronnych (o 1,1%). Spadły ceny: suchej zabudowy (-2,8%), chemii budowlanej (-1,1%), gazobetonów (-0,7%) i silikatów (-0,5%) - ceny wiodących materiałów budowlanych śledzi Grupa PSB S.A.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-06-08

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: