Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Galeria handlowa"

 • Fragment elewacji w galerii handlowej marcredo Center Kutno. Zastosowane systemy elewacyjne: EFS HPL (Trespa), Natural Greige, Stone Grey, Stone Beige, Champagne

  Systemy elewacyjne Benchmark w marcredo Center Kutno

  materiał płatny

  W 2014 roku otwarto nową galerię handlową w Kutnie marcredo Center Kutno, na budowę której firma Benchmark dostarczyła systemy elewacyjne Benchmark Karrier. Inwestor galerii handlowej – Elbfounds Development oraz architekci z APA Grupa zdecydowali o wyborze systemu Karrier z wykończeniem z laminatów wysokociśnieniowych ( HPL) w różnych kolorach.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-26

 • Otwarcie Galerii Północnej w Warszawie odbędzie się 14 września 2017

  Galeria Północna na warszawskiej Białołęce z pozwoleniem na użytkowanie

  Galeria Północna przy ul. Światowida, to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe w warszawskiej dzielnicy Białołęka. Deweloper i zarządca Galerii Północnej – Grupa GTC – otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-23

 • Centrum handlowe w Jarosławiu – wizualizacja

  W Jarosławiu powstanie centrum handlowe z prefabrykatów

  Konstrukcję z prefabrykatów dostarczy firma Pekabex Bet, spółka zależna od giełdowego Pekabeksu. Długo oczekiwane centrum handlowo-kulturalne w Jarosławiu ma być gotowe pod koniec 2018 r.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08

 • Rusza budowa galerii handlowej w Szamotułach, ok. 35 km na północny-zachód od Poznania. Inwestorem jest Fundusz Inwestycyjny INBAP

  Centrum handlowe INBAG w Szamotułach otwarte

  Fundusz Inwestycyjny INBAP zakonczył realizację galerii handlowej INBAG w Szamotułach. Generalnym wykonawcą  inwestycji była firma AKS Budownictwo. Projekt architektoniczny wykonała pracowania Król – projektowanie architektoniczne.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-04

 • Generalnym wykonawcą nowego centrum handlowego INBAG w Lubaniu będzie firma Mirbud

  Kolejna galeria handlowa INBAG

  Nowe centrum handlowe INBAG powstnie w Lubaniu. Generalnym wykonawcą inwestycji będzie firma Mirbud. Przewidywany termin zakończenia budowy to czwarty kwartał 2016.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-25

 • fotogaleria
  Oryginalne elementy stalowego szkieletu podtrzymującego dach centrum handlowego Ferio Wawer

  Centrum handlowe Ferio Wawer oddane do użytku

  Centrum handlowe Ferio Wawer mieści się w podwarszawskim Wawrze. Obiekt wybudowany został przez firmę RE Project Development, zaprojektowany przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-11-10

 • Fragment elewacji w galerii handlowej marcredo Center Kutno. Zastosowane systemy elewacyjne: EFS HPL (Trespa), Natural Greige, Stone Grey, Stone Beige, Champagne

  Centrum handlowe marcredo Center w Kutnie

  Marcredo Center Kutno to największe centrum handlowe w Kutnie. Inwestorem galerii handlowej jest niemiecka firma Elbfonds Development z Hamburga.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-28

 • Centrum handlowe Galeria Neptun - wizualizacja

  Galeria handlowa Neptun w Starogardzie Gdańskim

  Nowa inwestycja w Starogardzie Gdańskim jest już ukończona. Centrum handlowe Galeria Neptun zostanie otwarte 25 kwietnia 2015

  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-21

 • Galeria Jurowiecka w Białymstoku

  W październiku otwarcie Galerii Jurowieckiej w Białymstoku

  Inwestor i jednocześnie główny wykonawca Galerii Jurowieckiej w Białymstoku – Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus planuje otwarcie nowej inwestycji na październik 2015. Obecnie trwają prace wykończeniowe części wspólnej.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-13

 • Rotunda, wnętrze centrum handlowego Posnania

  Przybywa powierzchni handlowej. Rozbudowują się centra handlowe

  Wydawałoby się, że w Polsce nastąpiło nasycenie dużymi powierzchniami w największych aglomeracjach. W ostatnich latach powstawały bowiem przede wszystkich centra i galerie handlowe w mniejszych miastach. Zaobserwowano jednak inną tendencję – rozbudowy już istniejących obiektów.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-04-09

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: