Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Fabryka"

 • Rozbudowa zakładu Sopem

  HOCHTIEF Polska rozbuduje istnieją fabrykę montowania silników elektrycznych Sopem o nowy budynek magazynowy i biurowo-laboratoryjny. Obiekt powstanie na terenie Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-21

 • Fabryka Pilkington Automotive Poland w Chmielowie

  Budowa fabryki Pilkington Automotive Poland zakończona

  Deweloper powierzchni przemysłowych, Panattoni Europe, zakończył prace w ramach budowy nowego zakładu produkcji innowacyjnych szyb samochodowych dla Pilkington Automotive Poland. Obiekt powstał w Chmielowie, na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-11-23

 • Wizualizacja fabryki katalizatorów w Środzie Śląskiej firmy BASF

  BASF buduje fabrykę w Środzie Śląskiej

  W Środzie Śląskiej, na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, firma BASF wybuduje fabrykę katalizatorów samochodowych. Pierwsze linie produkcyjne zostaną uruchomione w 2014 r.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-11-07

 • Fabryka zmywarek Electrolux w Żarowie

  Rozbudowa fabryki Electrolux. Skanska buduje na Dolnym Śląsku

  Skanska pozyskała kontrakt o wartości 13 mln złotych, w ramach którego zostanie rozbudowana fabryka Electrolux w Żarowie na Dolnym Śląsku.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-08-14

 • Kopalnia „Wieczorek”, dawniej kopalnia „Giesche”,  hala kompresorów

  Dziedzictwo Górnego Śląska

  Muzeum Narodowe w Szczecinie zaprasza na wystawę fotografii Thomasa Voßbecka.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-01-20

 • centrum handlowe Stara Kablownia - wizualizacja

  Stara Kablownia. Fabryka kabli zmieni się w centrum handlowe

  Dawna fabryka kabli w Czechowicach-Dziedzicach zostanie przebudowana na obiekt usługowo-handlowy. Centrum handlowe Stara Kablownia będzie inwestycją wybudowaną z zachowaniem postindustrialnej architektury obiektu. Galeria handlowa zostanie oddana do użytku pod koniec 2012 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-01-13

 • Niezwykłe dzieje fabryki

  Sekcja Historyczna Towarzystwa Miłośników Miasta Lubonia zaprasza na kolejny, dwudziesty ósmy już Wieczór Historyczny. W czwartek 5 stycznia 2012 roku o godz. 18.00 po wystawie historycznej „Niezwykłe dzieje fabryki proszków do pieczywa Luba” prezentowanej w Urzędzie Miasta Luboń oprowadzać będzie pomysłodawca ekspozycji - Przemysław Maćkowiak

  Ostatnia aktualizacja: 2012-01-04

 • Termo Organika: nowa fabryka styropianu w Rypinie

  Firma Termo Organika produkująca płyty styropianowe, otworzyła nowy zakład produkcyjny w Rypinie. Fabryka wyposażona jest w nowoczesną i w pełni zautomatyzowaną linię do produkcji pomarańczowych styropianów z pigmentowym filtrem ochronnym.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-10-18

 • Fabryka amerykańskiego koncernu Weyerhaeuser jest warta ponad 250 milionów złotych i zajmie powierzchnię ponad 17 tysięcy mkw. na 10 hektarowej działce

  Fabryka amerykańskiego koncernu Weyerhaeuser w Gdańsku: najnowocześniejszy taki obiekt na świecie

  W Gdańsku powstaje fabryka amerykańskiego koncernu Weyerhaeuser. Jest warta ponad 250 milionów złotych i zajmie powierzchnię ponad 17 tysięcy mkw na 10-hektarowej działce. Budowę najnowocześniejszego obiektu tego typu na świecie nadzoruje PM Group. Amerykański koncern będzie wytwarzał w Polsce włókna sieciowane wykorzystywane we wkładach do pieluch dla dzieci.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-10-14

 • Stocznia Gdańsk: nowa fabryka wież wiatrowych

  W Gdańsku powstanie nowa hala zakładu produkcyjnego wież wiatrowych. Fabryka zostanie wybudowana na terenie Stoczni Gdańsk. Roboty budowlane zrealizuje Budimex, a spółka GSG Towers wyposaży obiekt w niezbędne zaplecze techniczne. Fabryka rozpocznie proces produkcyjny na początku 2013 roku.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-10-10

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: