Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Elbląg"

 • Joanna Urbaniak, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga

  Trzeba wykorzystać potencjał Zalewu Wiślanego

  Cieszymy się, że inwestycja związana z budową kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną staje się coraz bardziej realna – powiedziała Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-03-02

 • Centrum Rekreacji Wodnej w Elblągu

  W Elblągu otwarto Centrum Rekreacji Wodnej. Nowoczesny kompleks będzie służyć mieszkańcom gimny i okolicznych wsi w celach edukacyjnych i rekreacyjnych.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-09

 • Bridge Properties nowym inwestorem regionalnego centrum handlowego „Siódemka”

  Brytyjska spółka inwestycyjna Bridge Properties (CEE) Limited, kupiła firmę New Europe Property Holdings Limited (NEPH), która jest deweloperem centrum handlowego „Siódemka”. Nowy inwestor planuje rozpoczęcie budowy regionalnego centrum handlowego w pierwszej połowie 2012 r. Przy budowie „Siódemki” w Elblągu, zatrudnienie znajdzie kilkaset osób, a po otwarciu centrum handlowe zapewni ponad 1000 nowych miejsc pracy.

  Ostatnia aktualizacja: 2011-10-10

 • ENERGA złożyła wniosek o pozwolenie na budowę elektrowni w Ostrołęce

  Proces prywatyzacji nie obniżył tempa realizowanych przez Grupę ENERGA inwestycji. Nabiera tempa budowa elektrowni w Ostrołęce (wniosek o pozwolenie na budowę złożony), a projekt największej w Polsce elektrowni gazowej (860 MW) w Grudziądzu jest na etapie opracowywania dokumentacji i pozyskiwania zgód. Rozpoczęła się realizacja budowy nowego bloku energetycznego na biomasę w elektrociepłowni w Elblągu. Uruchomione zostały prace przy projekcie budowy drugiego stopnia na Wiśle wraz z elektrownią wodną.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-10-01

 • Nowa budowa w Elblągu - Mostostal Warszawa rozbuduje PWSZ

  Mostostal Warszawa pozyskał kolejny kontrakt. Inwestycję, wartą 15,61 mln brutto, zrealizuje do 31 maja 2011 r. Oddział Północ. 14 kwietnia br. spółka podpisała umowę na rozbudowę i modernizację jednego z obiektów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 137.

  Ostatnia aktualizacja: 2010-04-19

 • Mostostal i Acciona odbudują ratusz w Elblągu

  Konsorcjum firm - Mostostal Warszawa SA i Acciona Infraestructuras SA - podpisało 7 października 2009 r. umowę z Gminą Miasta Elbląg na realizację inwestycji: "Odbudowa Ratusza Staromiejskiego w Elblągu".

  Ostatnia aktualizacja: 2009-10-12

 • Cyfrowe miasto

  Urząd zinformatyzowany, zdolny sprostać wszelkim wymaganiom, jakie nakłada na niego prawo, a przez to przezroczysty w działaniu? Uczestnicy XIII edycji konferencji GIS W PRAKTYCE, która odbyła się 30 listopada 2006 roku, wiedzą już, że nawet w polskiej rzeczywistości jest to możliwe. To, jak dane geodezyjno-kartograficzne, zapisane w postaci cyfrowej, wykorzystać do lepszego zarządzania miastem, zaprezentował Elbląg.

  Ostatnia aktualizacja: 2006-12-21

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: