Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "EURO 2012"

 • Stadion Narodowy w Warszawie

  Stadion Narodowy w Warszawie. Największa inwestycja na EURO 2012

  Stadion Narodowy skończył rok! Oficjalne otwarcie obiektu odbyło się 29 stycznia 2012 roku. Stadion w Warszawie to największy i zarazem najdroższy obiekt sportowy w Polsce, zrealizowany z myślą o EURO 2012. Na jego budowę wydano prawie 2 miliardy złotych. Arena pomieści 58 tysięcy widzów. W ciągu ostatniego roku na stadionie odbyło się wiele imprez, w tym najważniejsza - piłkarskie mistrzostwa Europy.

  Ostatnia aktualizacja: 2013-01-29

 • GDDKiA „świętuje” drugie otwarcie autostrady A2

  Do ostatnich godzin poprzedzających rozpoczęcie pierwszego meczu na EURO 2012 trwała walka drogowców o udostępnienie kierowcom autostrady A2 między Warszawą i Łodzią w standardzie tzw. przejezdności. Po EURO rozpoczęło się wykańczanie budowy, co wiązało się z utrudnieniami na A2. Jak poinformowała GDDKiA, od 16 października ten odcinek dostępny jest w całości.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-10-16

 • Inwestycje na EURO 2012 poturbowały polskie budownictwo

  Gdy przed pięciu laty UEFA przyznała Polsce współorganizację EURO 2012 wszyscy radowali się już samą wizją zapowiedzianych inwestycji, a firmy budowlane szykowały większe portfele by pomieścić nowe kontrakty. EURO 2012 jest już historią. W wymiarze sportowym, społecznym i międzynarodowym było ono niewątpliwym sukcesem, które będzie procentować w przyszłości. Jednak ten pięcioletni okres wielkiego programu budowy infrastruktury ujawnił słabość procesów inwestycyjnych, obrósł w mechanizmy, które zamiast wzmacniać branżę, prowadzą ją ku zapaści.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-10-12

 • Inwestycje zrealizowane na EURO 2012. Na podsumowanie na Stadion Narodowy zaprasza Construction Club

  Konferencję poświęconą podsumowaniu inwestycji zrealizowanych na EURO 2012 i poszukiwaniu nowych rynków i kierunków dla branży organizuje Fundacja Pro EconomicusConstruction Club. Konferencja odbędzie się 10 października na Stadionie Narodowym

  Ostatnia aktualizacja: 2012-10-03

 • Od lewej: Marek Michałowski (PZPB), Dariusz Blocher (Budimex), Paweł Antonik (Strabag), Adrian Furgalski (TOR), Jacek Sadowy (UZP), Lech Witecki (GDDKiA), Stanisław Żmijan (Sejm RP), Maksymilian Kostrzewa (Kredyt Bank) i Andrzej Kozłowski (ULMA)

  Co czeka firmy budowlane po EURO 2012?

  Już od pewnego czasu firmy budowlane zwracały uwagę, że po EURO 2012 inwestycji, szczególnie tych drogowych, będzie znacznie mniej i przedsiębiorstwa staną przed koniecznością ograniczenia działalności, a więc i zatrudnienia. No i stało się, jesteśmy już po EURO, a w międzyczasie firmom budowlanym przybyło kłopotów.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-07-05

 • fotogaleria
  Reprezentacja Niemiec podczas EURO 2012 zamieszka w Polsce, mimo że wszystkie trzy spotkania grupowe rozegra na Ukrainie. Niemieccy piłkarze na miejsce zakwaterowania wybrali Dwór Oliwski w Gdańsku

  Dwór Oliwski w Gdańsku. Tu w czasie EURO 2012 mieszka reprezentacja Niemiec

  Reprezentacja Niemiec na miejsce zakwaterowania podczas EURO 2012 wybrała 5-gwiazdkowy Dwór Oliwski w Gdańsku. W hotelu znajduje się 70 pokoi i apartamentów, restauracja, XVII-wieczna piwnica win, centrum SPA z basenem, łaźnią parową i saunarium, a także dwie sale konferencyjne. Dwór Oliwski zlokalizowany jest w zabytkowej dzielnicy Gdańska – Oliwie. Zobacz, gdzie w czasie EURO 2012 mieszkają niemieccy piłkarze.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-06-14

 • NCS wypłaci 100 mln zł by rozładować zatory płatnicze na Stadionie Narodowym. 

  Narodowe Centrum Sportu żąda od wykonawcy zapłaty kary

  Zarządy firm wchodzących w skład konsorcjum jako generalny wykonawca Stadionu Narodowego otrzymały od Narodowego Centrum Sportu (NCS) pismo, w którym zamawiający domaga się od generalnego wykonawcy zapłaty kar umownych z tytułu opóźnień.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-06-06

 • 11-metrowy rozściełacz  układana warstwę ścieralną nawierzchni

  Autostrada A2 Łódź - Warszawa. Kolejny odcinek włączony do ruchu

  W niedzielę 27 maja, pierwsi kierowcy pojechali kolejnym, wybudowanym tym razem przez Strabag, odcinkiem autostrady A2 między Łodzią i Warszawą. To już 25 z 90 km autostrady, o którą walczą drogowcy by zdążyć na EURO 2012.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-05-28

 • Ogrzewacz pomieszczeń SNS Stiebel Eltron

  Ogrzewacze na na stadionach Euro 2012 - urządzenia grzewcze Stiebel Eltron

  Ogrzewacze pomieszczeń i wody na stadionach. Produkująca urządzenia grzewcze firma Stiebel Eltron dostarczyła na stadiony na EURO 2012 - w Warszawie i w Poznaniu, urządzenia przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń oraz wody.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-05-23

 • Układanie ostatniej warstwy ścieralnej na autostradzie A2

  Wyścig z czasem na autostradzie A2

  W poniedziałek 21 maja po południu Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) uzyskała pozwolenie na użytkowanie dla odcinka E (Pruszków - Konotopa) autostrady A2 pomiędzy Warszawą a Łodzią. Na odcinku C trwa walka z czasem by miał przejezdność na EURO 2012. Byłoby to miłą niespodzianką, tymczasem gotowe są już objazdy tego 20-kilometrowego fragmentu autostrady A2.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-05-22

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: