Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Centrum handlowe"

 • Wodny Park Handlowy powstaje w sąsiedztwie centrum handlowego Marywilska 44

  Wodny Park Handlowy Marywilska 44 z pozwoleniem na użytkowanie

  Centrum powstaje na warszawskiej Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Marywilska 44. Jeżeli jednak ktoś sądzi, że znajdzie tam jakieś wodne atrakcje, to się myli. Będzie to kolejne miejsce w Warszawie, gdzie zrobimy zakupy do domu i ogrodu. Otwarcie pierwszej części handlowej nastąpi już w listopadzie 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-11-22

 • Modernizacja centrum ETC Swarzędz

  Prace związane z przebudową najstarszego centrum handlowego w Wielkopolsce dobiegły końca. Oficjalne otwarcie galerii odbyło się 7 listopada 2017. Koszty przebudowy obiektu wyniosły blisko 15 milionów euro.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-10

 • nowa galeria handlowa Color Park ma być gotowa na przełomie III i IV kwartału 2018

  Na Podhalu powstanie duża galeria handlowa. Gdzie?

  To będzie największa galeria handlowo-rozrywkowa na Podhalu. Color Park wybuduje firma FB Antczak z Kalisza. W nowym centrum handlowym powstanie aż 28 tys. m² powierzchni najmu. Lokalizacja też jest atrakcyjna.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-10-10

 • Centrum handlowe Aleja Bielany we Wrocławiu

  TOP 10: Największe galerie handlowe w Polsce [FOTOGALERIA]

  Redakcja Muratorplus prezentuje 10 największych galerii handlowych w Polsce pod względem powierzchni najmu. Czy wiesz które centrum handlowe jest największe? Możemy podpowiedzieć, że póki co nie jest to żadna z warszawskich galerii handlowych. Największe centrum znajduje się w...

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-02

 • Ikea w Lublinie. Sprawdź kiedy wielkie otwarcie

  To pierwsza Ikea w województwie lubelskim. Budynek z zewnątrz jest już prawie gotowy. Do centrum dotarły pierwsze partie produktów. Wewnątrz trwają prace związane z wykończeniem wnętrz.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-01

 • Wiosną 2017 ruszy budowa centrum Karuzela w Piasecznie

  W podwarszawskim Piasecznie powstanie kolejny obiekt sieci parków handlowych Karuzela. Inwestor uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę. W najbliższym czasie rozpoczną się prace na budowie.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-24

 • fotogaleria
  Inwestorem Centrum Posnania jest firma Apsys

  Centrum Posnania otwarte

  Budowa Posnanii ruszyła w lipcu 2014. Otwarcie nowego centrum handlowego zgodnie z planem nastąpiło 19 października 2016. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 300 mln euro. Inwestorem jest firma Apsys.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-24

 • Galeria handlowa INBAG w Lubaniu

  Bogatynia i Kraśnik z galeriami handlowymi INBAG

  Centra handlowe typu convenience fundusz INBAP wybuduje w dwóch kolejnych lokalizacjach: Bogatyni w województwie dolnośląskim i Kraśniku w województwie lubelskim. Inwestor konsekwentnie realizuje plan budowy galerii handlowych w małych i średnich miastach.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-05

 • Nowa część CH Szembeka została otwarta 1 czerwca 2016

  Otwarcie nowej części CH Szembeka

  Nowe centrum handlowe z początkiem czerwca 2016 otwiera się dla klientów. Galeria powstała na miejscu dawnego bazaru Szembeka, u zbiegu ul. Grochowskiej i Zamienieckiej w Warszawie.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-01

 • Rusza budowa galerii handlowej w Szamotułach, ok. 35 km na północny-zachód od Poznania. Inwestorem jest Fundusz Inwestycyjny INBAP

  Centrum handlowe INBAG w Szamotułach otwarte

  Fundusz Inwestycyjny INBAP zakonczył realizację galerii handlowej INBAG w Szamotułach. Generalnym wykonawcą  inwestycji była firma AKS Budownictwo. Projekt architektoniczny wykonała pracowania Król – projektowanie architektoniczne.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-04

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: