Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Centrum handlowe"

 • Wiosną 2017 ruszy budowa centrum Karuzela w Piasecznie

  W podwarszawskim Piasecznie powstanie kolejny obiekt sieci parków handlowych Karuzela. Inwestor uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę. W najbliższym czasie rozpoczną się prace na budowie.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-01-24

 • HOCHTIEF rozpoczął budowę centrum IKEA w Lublinie

  Konsorcjum HOCHTIEF Polska i Mercury Engineering Polska rozpoczęły prace związane z budową centrum handlowego IKEA przy Alei Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Będzie to dziesiąty punkt handlowy firmy w Polsce i pierwszy w województwie lubelskim.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-29

 • fotogaleria
  Inwestorem Centrum Posnania jest firma Apsys

  Centrum Posnania otwarte

  Budowa Posnanii ruszyła w lipcu 2014. Otwarcie nowego centrum handlowego zgodnie z planem nastąpiło 19 października 2016. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 300 mln euro. Inwestorem jest firma Apsys.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-24

 • Galeria handlowa INBAG w Lubaniu

  Bogatynia i Kraśnik z galeriami handlowymi INBAG

  Centra handlowe typu convenience fundusz INBAP wybuduje w dwóch kolejnych lokalizacjach: Bogatyni w województwie dolnośląskim i Kraśniku w województwie lubelskim. Inwestor konsekwentnie realizuje plan budowy galerii handlowych w małych i średnich miastach.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-05

 • Modernizacja centrum ETC Swarzędz

  Ruszyły prace związane z przebudową najstarszego centrum handlowego w Wielkopolsce. Otwarcie obiektu przewidziane jest na drugą połowę 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-26

 • Nowa część CH Szembeka została otwarta 1 czerwca 2016

  Otwarcie nowej części CH Szembeka

  Nowe centrum handlowe z początkiem czerwca 2016 otwiera się dla klientów. Galeria powstała na miejscu dawnego bazaru Szembeka, u zbiegu ul. Grochowskiej i Zamienieckiej w Warszawie.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-06-01

 • Rusza budowa galerii handlowej w Szamotułach, ok. 35 km na północny-zachód od Poznania. Inwestorem jest Fundusz Inwestycyjny INBAP

  Centrum handlowe INBAG w Szamotułach otwarte

  Fundusz Inwestycyjny INBAP zakonczył realizację galerii handlowej INBAG w Szamotułach. Generalnym wykonawcą  inwestycji była firma AKS Budownictwo. Projekt architektoniczny wykonała pracowania Król – projektowanie architektoniczne.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-05-04

 • W nowej części CH Galaxy powstaną lokale gastronomiczne, strefa rozrywki m.in. duży, nowoczesny klub fitness.

  Rozbudowa centrum Galaxy w Szczecinie

  Spółka Echo Investment rozpoczęła prace związane z rozbudową centrum Galaxy – największego kompleksu handlowo-rozrywkowego w regionie zachodniopomorskim. Zakończenie budowy inwestor zaplanował na III kwartał 2017.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-18

 • Modernizacja najstarszego centrum handlowego projektu JSK Architekci

  Najstarsze cenrtum handlowe w Wielkopolsce, ETC Swarzędz, czeka modernizacja. Projekt architektoniczny przebudowy przygotowała pracowania JSK Architekci. Opracowanie projektu wykonawczego modernizacji centrum handlowego oraz przeprowadzenie prac budowlanych inwestor powierzył Korporacji Budowlanej DORACO.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-25

 • fotogaleria
  Atrium Promenada Warszawa – fasadę wykonano z perforowanej blachy aluminiowej

  Otwiera się pierwsza część rozbudowanej Promenady

  Nowa część warszawskiego centrum handlowego Atrium Promenada już działa. Na dobudowanej powierzchni zagościło sześciu najemców. Rozbudowa obiektu rozpoczęła się na początku 2015 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma CFE Polska.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-08

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: