Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Budimex"

 • Budowa firmy Skanska

  TOP 500 największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Czy na liście są firmy budowlane z Polski?

  Na liście 500 największych firm w Europie Środkowo-Wschodniej nie brakuje firm z Polski. W pierwszej 10, włącznie liderem, którym jest PKN Orlen, są cztery. Czy budownictwo w tej części Europy jest mocną branżą? Sprawdź, czy polskie firmy budowlane znalazły się w „500” największych.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-20

 • Zakończenie pierwszego etapu rewitalizacji w centrum planowana jest na początek 2019 roku

  Rewitalizacja Poznania. Na początek przebudowa ul. Święty Marcin

  Projekt Centrum – taką nazwę nosi największa inwestycja rewitalizacyjna Poznania. Już we wrześniu ma ruszyć pierwszy z dwóch etapów projektu. Będzie to przebudowa ul. Święty Marcin. Wykonawcą tej fazy inwestycji został Budimex.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-24

 • Kontrakty budowlane zgarniają wielkie firmy, a małe - bankrutują

  Skanska rozbudowuje cmentarz w Opolu, Budimex – dworzec kolejowy w Kartuzach. Potentaci budowlani nie gardzą już także stosunkowo małymi kontraktami, zabierając je mniejszym lokalnym firmom. Wiele z nich najprawdopodobniej nie przetrwa tej konkurencji.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-23

 • Całkowita długość mostu powstającego pod Ostródą wyniesie 677 m. Natomiast most pod Kwidzynem, mimo krótszego przęsła, ma długość całkowitą 808,5 m.

  Most pod Ostródą z najdłuższym przęsłem w Europie. Zobacz najnowsze zdjęcia z budowy

  Inwestycja powstaje w ciągu drogi krajowej nr 16 w ramach modernizacji drogi ekspresowej S7. Generalnym wykonawcą przeprawy typu extradosed jest Budimex. To drugi tego typu most w Polsce. Pierwszy powstał w Kwidzynie, wykonawcą był również Budimex. Chcecie wiedzieć jaką długość będzie miało najdłuższe przęsło mostu typu extradosed w Europie?

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-07

 • Firmy budowlane stawiają na innowacje. A może imowacja zamiast innowacji?

  Jednym z elementów konkurencji jest dzisiaj innowacyjność przedsiębiorstw. W porównaniu z innymi krajami Polska nie jest potęgą w tym obszarze, a już na pewno nie kojarzą nam się od razu z innowacjami firmy budowlane. A jednak, coraz częściej słychać o nowościach technologicznych, w które zaangażowane są właśnie przedsiębiorstwa związane z budownictwem.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-08-03

 • Na warszawskiej Woli rozpoczęła się budowa Metropoint

  To prestiżowa inwestycja apartamentowa firmy deweloperskiej Asbud Group. Generalnym wykonawcą Metropoint jest spółka Budimex. Budowa ma być zakończona w I kwartale 2019 r.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-06

 • Budimex testuje nowe technologie drogowe

  Nowa technologia drogowa z mieszanek mineralno-asfaltowych

  Czy będziemy mieć kolejną rewolucję w budowie dróg w Polsce? Na drodze gminnej w ciągu ulicy Kieleckiej w Jędrzejowie została ułożona po raz pierwszy unikalna nawierzchnia drogowa z użyciem mieszanki mineralno-asfaltowej. Eksperymentalną drogę w nowej technologii wykona Budimex.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-30

 • Nowa siedziba firmy Budimex na warszawskiej Woli – wizualizacja

  Warszawska Wola z kolejnym biurowcem

  Tym razem LC Corp wybuduje nową siedzibę dla firmy Budimex – Wola Retro. Obiekt powstanie u zbiegu ulic Skierniewickiej i Siedmiogrodzkiej. Wartość kontraktu opiewa na kwotę 125 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-28

 • Na lotnisku w Pyrzowicach powstaje nowa wieża kontroli lotów

  Minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk uczestniczył 23 czerwca 2017 r. w uroczystości podpisania aktu erekcyjnego i wmurowaniu go w powstającą wieżę kontroli lotów na katowickim lotnisku w Pyrzowicach.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-23

 • Gazociąg – instalacja odcinka długości 550 m metodą horyzontalnego przewiertu sterowanego

  Gazociąg na Dolnym Śląsku

  Inwestycja jest realizowana na zlecenie firmy Gaz-System. Konsorcjum Budimex  i Mostostal Kraków wybuduje gazociąg wysokiego ciśnienia relacji Czeszów-Kiełczów na Dolnym Śląsku. To kolejny etap rozbudowy systemu przesyłowego na linii korytarza gazowego Północ-Południe. Wartość kontraktu to 63,79 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: