Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Budimex"

 • Na warszawskiej Woli rozpoczęła się budowa Metropoint

  To prestiżowa inwestycja apartamentowa firmy deweloperskiej Asbud Group. Generalnym wykonawcą Metropoint jest spółka Budimex. Budowa ma być zakończona w I kwartale 2019 r.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-07-06

 • Budimex testuje nowe technologie drogowe

  Nowa technologia drogowa z mieszanek mineralno-asfaltowych

  Czy będziemy mieć kolejną rewolucję w budowie dróg w Polsce? Na drodze gminnej w ciągu ulicy Kieleckiej w Jędrzejowie została ułożona po raz pierwszy unikalna nawierzchnia drogowa z użyciem mieszanki mineralno-asfaltowej. Eksperymentalną drogę w nowej technologii wykona Budimex.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-30

 • Nowa siedziba firmy Budimex na warszawskiej Woli – wizualizacja

  Warszawska Wola z kolejnym biurowcem

  Tym razem LC Corp wybuduje nową siedzibę dla firmy Budimex – Wola Retro. Obiekt powstanie u zbiegu ulic Skierniewickiej i Siedmiogrodzkiej. Wartość kontraktu opiewa na kwotę 125 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-28

 • Na lotnisku w Pyrzowicach powstaje nowa wieża kontroli lotów

  Minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk uczestniczył 23 czerwca 2017 r. w uroczystości podpisania aktu erekcyjnego i wmurowaniu go w powstającą wieżę kontroli lotów na katowickim lotnisku w Pyrzowicach.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-23

 • Gazociąg – instalacja odcinka długości 550 m metodą horyzontalnego przewiertu sterowanego

  Gazociąg na Dolnym Śląsku

  Inwestycja jest realizowana na zlecenie firmy Gaz-System. Konsorcjum Budimex  i Mostostal Kraków wybuduje gazociąg wysokiego ciśnienia relacji Czeszów-Kiełczów na Dolnym Śląsku. To kolejny etap rozbudowy systemu przesyłowego na linii korytarza gazowego Północ-Południe. Wartość kontraktu to 63,79 mln zł netto.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-08

 • Praca w budownictwie: najbardziej pożądani pracodawcy

  Od siedmiu lat firma Antal przeprowadza badanie „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów”. W branży budowlanej we wszystkich zestawieniach dwie firmy są jak dotychczas niekwestionowanymi liderami: Skanska i Budimex.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-23

 • Budimex zawiesił wiechę na Centrum Medycyny Nieinwazyjnej

  Na budowie Centrum Medycyny Nieinwazyjnej w Gdańsku odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budimex. Projekt architektoniczny kompleksu powstał w pracowni Arch-Deco z Gdyni.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16

 • W zabytkowym obiekcie powstaną powierzchnie biurowo-usługowe − Sepia Office

  Ruszyła budowa biurowców Teal i Sepia Office

  Dwa wielofunkcyjne budynki biurowo-usługowe powstają w łódzkiej przestrzeni OFF Piotrkowska Center. Generalnym wykonawcą jest Budimex. Budowa ruszyła w kwietniu 2017, a zakończy się w letnich miesiącach 2018.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-05-04

 • Budimex zakończył budowę obwodnicy Bełchatowa

  Prawie 11-kilometrowy odcinek drogi krajowej nr 74 został oddany do użytku cztery miesiące przed wyznaczonym terminem. Uroczyste otwarcie obwodnicy odbyło się 23 grudnia 2016.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-29

 • Budimex i Strabag budują most na S5

  Zakończyła się skomplikowana operacja nasuwania elementów ustrojów nośnych jednego z najdłuższych mostów w ciągu drogi S5 Korzeńsko-Wrocław. Przeprawa powstaje w Żmigrodzie nad rzeką Barycz. Most będzie miał 748 m długości.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-11-29

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: