Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Baumit"

 • Budynek mieszkalny jednorodzinny, Jastrzębie, ul. Ptaków Leśnych. Wykonawca: Zakład Remontowo-Budowlany Wróbel Józef. Zastosowane produkty: System ociepleń Baumit Pro (ProContact, UniPrimer, SilikonTop), SilikonColor Obiekt zgłoszony do Konkursu Fasada Roku 2012. Fot. Baumit

  Konkurs Baumit Fasada Roku 2014

  Firma Baumit ogłasza kolejną edycję konkursu Fasada Roku 2014. Po raz ósmy wyłonione zostaną najlepsze obiekty wykończone z wykorzystaniem systemów ociepleń, tynków z wykończeniem lub programów renowacji budynków firmy Baumit. Zgłoszone realizacje oceniane będą przez profesjonalne jury, do wygrania jest po 10.000 pln w każdej z pięciu kategorii

  Ostatnia aktualizacja: 2014-09-15

 • Idealnie gładkie ściany uzyskamy dzięki nowoczesnym produktom chemii budowlanej

  Profesjonalna chemia budowlana do wykańczania ścian i sufitów

  O jakości wykończenia ścian i sufitów na pewno decydują umiejętności wykonawcy. Doświadczony wykonawca sięgnie też po nowoczesne produkty chemii budowlanej, dzięki którym praca przy wykańczaniu ścian będzie przyjemnością, a efektem pracy idealnie gładkie i równe powierzchnie.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-28

 • Wystartowała „Fasada Roku 2017”. Zgłoszenia do końca roku

  Jedenasta już edycja „Fasady Roku” ruszyła 1 września 2017. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest firma Baumit. Projekt jest kierowany do architektów, wykonawców, inwestorów, właścicieli i zarządców nieruchomości, którzy zechcą zaprezentować budynki, w których wykorzystano kompletną technologię Baumit.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-09-01

 • 853 kolorów elewacji z farbą Baumit PuraColor

  852 kolory elewacji

  Gotowa do użycia, elewacyjna farba akrylowa, przeznaczona do malowania ścian zewnętrznych budynków, ręcznie lub maszynowo - farba elewacyjna Baumit PuraColor. Farba daje możliwść wyboru spośród 852 kolorów elewacji.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-06-30

 • Fasada Roku 2016 – ostatnie dni na zgłoszenie inwestycji

  Tylko do 31 grudnia 2016 roku można zgłaszać budynki do konkursu Fasada Roku 2016, organizowanego już po raz 10. przez firmę Baumit.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-12-07

 • Fasada Roku już po raz dziesiąty

  Do końca roku 2016 można zgłaszać udział do jubileuszowej 10. edycji konkursu Fasada Roku. Przypomnijmy, że za tym wydarzeniem stoi firma Baumit, która w ten sposób zachęca do stosowania swoich produktów i nagradza najciekawsze rozwiązania elewacyjne. Konkursowe realizacje mogą zgłaszać architekci, inwestorzy, wykonawcy, właściciele i zarządcy nieruchomości.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-08-17

 • Farby fasadowe Baumit klasy Premium

  Do oferty firmy Baumit dołączyły farby elewacyjne klasy Premium. Są to silikonowe farby fasadowe Baumit StarColor oraz akrylowe Baumit ProColor, polecane szczególnie do malowania tynków mineralnych w systemach ociepleń lub do przemalowań remontowych elewacji, również obiektów zabytkowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-07-14

 • Podkład podłogowy Baumit Rapido 1 Speed

  Podkład cementowy Baumit Rapido 1 Speed

  Fabrycznie przygotowana, sucha mieszanka cementowa Baumit Rapido 1 Speed, sklasyfikowana jako CT-C30-F6-A12, znajduje zastosowanie do ręcznego lub maszynowego wykonywania szybkowiążących posadzek oraz wszelkiego rodzaju podkładów podłogowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-04-07

 • Fasada Roku 2015, laureat w kategorii budynek wielorodzinny nowy. Osiedle "Morena” przy ul. Stanisława Dorantta w Olsztynie, projekt  KAPS ARCHITEKCI Korneluk Parysek, inwestor Novdom Sp. z o.o., wykonawca Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane BUDWIL Paweł Wilan

  Najlepsze fasady roku 2015

  Już po raz 9. został rozstrzygnięty konkurs firmy Baumit na Fasadę Roku. Do konkursu zostało zgłoszonych niemal 200 obiektów w pięciu kategoriach, nagroda główna warta jest 10 000 zł. Laureaci rozpoczynają teraz rywalizację o kolejną prestiżową nagrodę, dołączając do międzynarodowej obsady Baumit Life Challenge.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-21

 • Tynk wewnętrzny Baumit MPI 30 Speed

  Szybkowiażący tynk wewnętrzny Baumit MPI 30 Speed

  Baumit MPI 30 Speed to jednowarstwowy, szybkowiążący tynk cementowo-wapienny w postaci fabrycznie przygotowanej suchej mieszanki. Tynk, dzięki swoim właściowściom, umożliwia szybkie wykończenie wnętrz, znacznie skracając czas od momentu nałożenie tynku do jego zatarcia.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-03-07

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: