Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Armstrong"

 • METAL Baffle służą do maskowania przestrzeni ponadsufitowej wszędzie tam, gdzie konieczny jest stały dostęp do urządzeń serwisowych, w częściowo widocznym środowisku peronu kolejowego oraz jako estetyczne rozwiązanie sufitowe dla pomieszczeń wielkoprzestrzennych

  Sufity podwieszane z pionowych paneli akustycznych METAL Baffle firmy Armstrong

  materiał płatny

  Panele akustyczne METAL Baffle firmy Armstrong to pionowe, perforowane listwy o dobrych parametrach pochłaniania dźwięku.  Stosowane są do wykonania sufitów podwieszanych m.in. w szkołach, biurach, pomieszczeniach wielkoprzestrzennych oraz do maskowania przestrzeni ponadsufitowych. Linearne wzornictwo podkreśla nowoczesność architektury wnętrz, a dostępność w różnych rozmiarach i kolorach pozwala na realizację zindywidualizowanych projektów

  Ostatnia aktualizacja: 2013-08-27

 • Sufity podwieszane i bezpieczeństwo pożarowe budynku

  materiał płatny

  Armstrong Building Products proponuje sufity podwieszane jako sposób na zwiększenie bezpieczeństwa pożarowego, przy jednoczesnej poprawie własności akustycznych oraz estetyki wnętrz budynków użytkowych.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-10-26

 • Nowa linia produkcyjna sufitów podwieszanych Armstronga w fabryce w Pontarlier

  Więcej sufitów podwieszanych Armstronga

  Armstrong, producent akustycznych sufitów podwieszanych, uruchomił nową linię produkcyjną w fabryce w Pontarlier, we Francji. To chociażby oznacza, że do Polski sufity podwieszane Armstronga będą docierać szybciej od momentu zamówienia.

  Ostatnia aktualizacja: 2017-04-11

 • Sufit podwieszany TechZone zintegrowany z instalacjami technicznymi

  TechZone - system sufitowy zintegrowany z instalacjami technicznymi

  Armstrong proponuje system sufitu podwieszanego TechZone, który znacznie ułatwia projektowanie i montaż instalacji technicznych. Płyty sufitowe porządkują elementy oświetlenia, dyfuzory powietrza, jak i inne elementy techniczne.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-10-26

 • Akustyczny sufit podwieszany Perla

  Płyty sufitowe Armstrong Perla w klasie pochłaniania dźwięków A

  Najwyższa klasa pochłaniania dźwięków A, certyfikat zrównoważonego rozwoju Cradle-to-Cradle, wzmocnione przez malowanie krawędzie, to właściwości unowocześnionej serii akustycznych płyt sufitowych Perla, których producentem jest Armstrong.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-12-01

 • Pionowe płyty sufitowe Optima Baffles Curves wyraźnie poprawiają akustykę pomieszczeń

  Optima Baffles Curves - pionowe baffle z krawędzią w kształcie fali

  Pionowe baffle to rozwiązanie polecane do kształtowania akustyki pomieszczeń. Zastępują klasyczne sufity podwieszane lub są ich uzupełnieniem. Do tej pory te akustyczne panele sufitowe znane były z prostokątnego kształtu. Firma Armstrong wprowadziła zupełnie nową ich formę.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-10-22

 • Profile aluminiowe Blind Box estetycznie wykańczają połączenie sufitu ze ścianą, maskują mechanizmy rolet okiennych

  Blind Box – profile wykończeniowe do sufitów podwieszanych

  Profile aluminiowe Blind Box znajdują zastosowanie przy montażu sufitów podwieszanych. Służą do szybkiego i estetycznego wykończenia łączeń sufitów, maskowania mechanizmów rolet okiennych czy oświetlenia. Te praktyczne profile aluminiowe do sufitów podwieszanych są nowością Armstronga.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-03-25

 • Zrównoważony rozwój. Certyfikacja Cradle to Cradle® dla sufitów podwieszanych Armstrong

  Certyfikacja Cradle to Cradle® charakteryzuje się innowacyjnym podejściem do kwestii ochrony środowiska naturalnego, wyznaczając nowy kierunek w dążeniu do zrównoważonego rozwoju i stawiając coraz wyższe wymagania światowej gospodarce i firmom produkcyjnym. Wśród niewielu przedsiębiorstw na całym świecie, które świadomie dążą do poprawy jakości środowiska naturalnego, stosując filozofię oraz model Cradle to Cradle® w swojej produkcji, znajduje się m.in. firma Armstrong.

  Ostatnia aktualizacja: 2014-09-12

 • Budownictwo przyjazne środowisku. Konkurs studencki Armstrong Green Buildings Award

  Firma Armstrong specjalizująca się w projektowaniu i produkcji sufitów podwieszanych ogłosiła międzynarodowy konkurs dla studentów architektury pod hasłem zielonego budownictwa; termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 października 2013. Główną nagrodą jest wyjazd do Dubaju

  Ostatnia aktualizacja: 2013-07-30

 • Budownictwo zrównoważone. Modułowe pasywne sufity podwieszane CoolZone Armstrong z PCM

  Innowacyjny sufit podwieszany CoolZone wykorzystujący technologię PCM (materiałów zmiennofazowych) jest uzupełnieniem oferty sufitów firmy Armstrong przeznaczonych dla budownictwa zrównoważonego. Zmniejszeniu zużycia energii elektrycznej służą sufity o wysokim współczynniku odbicia światła.

  Ostatnia aktualizacja: 2012-11-29

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: