Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Tag: "Śnieżka"

 • Industrialny styl wnętrz. Beton i tynk na ścianach

  materiał płatny

  Styl industrialny nawiązujący wyglądem do wnętrz dawnych fabryk charakteryzuje się dużymi przestrzeniami, ubogą kolorystyką, surowym charakterem wyposażenia oraz brakiem jakichkolwiek elementów dekoracyjnych.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-26

 • Łazienka na poddaszu. Przykładowy dobór farb i kolorów: C29 Szary Piryt i C31 Grafitowy Marmur, C45 Biały

  Malowanie poddasza - wybór farb i kolorów

  materiał płatny

  Wnętrze poddasza użytkowego jest specyficzne ze względu na dużą powierzchnię skosów, ograniczających przestrzeń. Na poddaszu zacierają się granice między tradycyjnymi ścianami pionowymi a sufitem. W tego rodzaju oryginalnym wnętrzu dobrym doradcą jest umiar, zarówno jeśli chodzi o wybór kolorów farb, ich zestawienie, jak i technikę malowania ścian.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-26

 • Jak łączyć kolory ścian? Ciekawe pomysły na zestawienia kolorystyczne ścian

  materiał płatny

  Wybór kolorów ścian oraz rodzaju farby do malowania to podstawowe zadanie przy wykańczaniu wnętrza, a także przy odnawianiu czy remoncie. Łączenie kolorów ścian to prawdziwa sztuka. Miłośnikom niebanalnych wnętrz podpowiadamy, jak zestawiać kolory ścian.

  Ostatnia aktualizacja: 2016-02-26

 • Samum - efekt pustynnego piasku. Technika wykonania dekoracji ściennej

  materiał płatny

  Samum - gorący, suchy wiatr afrykański - stał się inspiracją do opracowania ciekawej, połyskującej dekoracji ściennej, przywodzącej na myśl pustynny piasek. Jej efekt końcowy zależy od techniki aplikacji farby dekoracyjnej i zastosowanego narzędzia. Dekoracja ścienna Samum jest odporna zabrudzenia.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15

 • Stiuk wapienny - dekoracja ściany krok po kroku

  materiał płatny

  Stiuk wapienny wyglądem przypomina marmur, jego powierzchnia jest idealnie gładka, delikatnie połyskująca i daje efekt głębi. Do wykonania stiuku wapiennego na ścianie wykorzystuje się dekoracyjną farbę strukturalną. Dekorację ścienną można otrzymać w 16 różnych kolorach.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-15

 • Nakładanie zabarwionego lakieru

  Efekt trawertynu na ścianie - technika wykonania tynku ozdobnego

  materiał płatny

  Trawertyn, kamień naturalny z charakterystycznymi przetarciami czy wżerami, może imitować mineralny tynk dekoracyjny i jego odpowiednia aplikacja. Dekoracja ścienna dostępna jest w 15 wersjach kolorystycznych.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-12

 • Nanoszenie na ścianę drugiej warstwy farby dekoracyjnej

  Stiuk perłowy na ścianie - sposób wykonania dekoracji ściennej

  materiał płatny

  Ściana z delikatnymi przetarciami, lekko połyskująca w zależności od kąta padania światła - do wykonania tej efektownej dekoracji ściennej przeznaczona jest specjalna cienkowarstwowa farba strukturalna Stiuk Perłowy MAGNAT Style. Farbę dekoracyjną do ścian można zabarwić na 10 stonowanych kolorów.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-11

 • Nanoszenie pędzlem Glinki Weneckiej MAGNAT Style

  Glinka wenecka na ścianie - technika malowania ściany farbą strukturalną

  materiał płatny

  Glinkę wenecką - efekt przetartego tynku - uzyskuje się akrylową, strukturalną farbą do ścian. Istnieje możliwość zabarwienia farby pigmentem na 16 różnych kolorów. Narzędziami potrzebnymi do wykonania tej dekoracji ściennej są pędzel oraz paca, przeznaczone specjalnie do glinki weneckiej.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-08

 • Rozcieranie pacą gąbkową Lakieru Rustykalnego MAGNAT Style

  Jak uzyskać efekt marmuru na ścianie - polecane produkty i technika dekoracji ściany

  materiał płatny

  Marmurową dekorację ścienną można otrzymać, wykorzystując specjalną masę akrylową, pacę wenecką i pacę gąbkową. Wzór marmuru na ścianie jest niepowtarzalny i zależy od inwencji wykonawcy.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-08

 • Wydrapywanie w tynku wzorów

  Jak uzyskać efekt betonu na ścianie - polecane produkty i technika tynkowania ściany

  materiał płatny

  Efekt betonowej ściany można uzyskać za pomocą specjalistycznego, dekoracyjnego tynku mineralnego. Przy wykonywaniu dekoracji ściennej ważne jest właściwe przygotowanie podłoża i sposób aplikacji tynku dekoracyjnego, imitującego beton. Potrzebne narzędzia to: wałek lub pędzel do malowania ściany oraz paca do nakładania tynku.

  Ostatnia aktualizacja: 2015-05-08

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: