Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Nieruchomości na sprzedaż

Nieruchomości Wojskowej Agencji Mieszkaniowej na sprzedaż

Tagi:
nieruchomości na sprzedaż
,
oferty inwestycyjne
,
oferty nieruchomości
,
WAM
,
Wojskowa Agencja Mieszkaniowa

Wojskowa Agencja Mieszkaniowa zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży położonych w wielu miejscowościach na terenie Polski. Każdy z inwestorów, dla którego przygotowane są oferty, w zależności od potrzeb i wymagań, znajdzie w nich określony potencjał inwestycyjny.

Szklarska Poręba, ul. Górna 4
Szklarska Poręba, ul. Górna 4
Fot.: Wojskowa Agencja Mieszkaniowa

Województwo dolnośląskie: Szklarska Poręba, ul. Górna 4

Powierzchnia działki: 2,52 ha
Nr działki: 36

Charakterystyka: Nieruchomość zabudowana budynkiem pensjonatu murowanym o powierzchni użytkowej 688,63 m², wybudowanym w roku 1904, z rozbudową przeprowadzo­ną w 1928 r. dwukondygnacyjnym z poddaszem użytkowym i podpiwniczeniem, o nieregularnej bryle. W sąsiedztwie nieruchomości zabudowa mieszkaniowo­-pensjonatowa oraz tereny zielone.

Świdnica, Plac Grunwaldzki 2
Świdnica, Plac Grunwaldzki 2
Fot.: Wojskowa Agencja Mieszkaniowa

Województwo dolnośląskie: Świdnica, Plac Grunwaldzki 2

Powierzchnia działki: 0,12 ha
Nr działki: 19

Charakterystyka: Nieruchomość zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 2034,17 m², trzykondygnacyjnym ze strychem nieużytkowym, podpiwniczonym oraz budynkiem 6 garażowym o powierzchni 104,23 m² w zabudowie szere­gowej. Nieruchomość ogrodzona wraz z bramą wjazdową na dziedziniec nie­ruchomości. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa jedno i wielorodzinna z usługami.


Warszawa, ul. Królewska 2
Warszawa, ul. Królewska 2
Fot.: Wojskowa Agencja Mieszkaniowa

Województwo mazowieckie: Warszawa, ul. Królewska 2

(lokal użytkowy o nr ewid. 1U-144)

Powierzchnia działki: 0,28 ha
Nr działki: 53/2

Charakterystyka: Lokal użytkowy o powierzchni 214,86 mkw. usytuowany jest na pierwszym pię­trze w budynku mieszkalnym (tzw. Dom bez kantów), przy Trakcie Królewskim – głównym ciągu spacerowym najczęściej odwiedzanym przez polskich i za­granicznych turystów; w bliskim sąsiedztwie znajduje się m.in. hotel Bristol, Uniwersytet Warszawski, Pałac Prezydencki RP, w nieco dalszym – Zamek Kró­lewski, Stare Miasto.

Zegrze, ul. Drewnowskiego
Zegrze, ul. Drewnowskiego
Fot.: Wojskowa Agencja Mieszkaniowa

Województwo mazowieckie: Zegrze, ul. Drewnowskiego

 

Powierzchnia działki: 0,82 ha
Nr działki: 111/50

Charakterystyka: Nieruchomość położona na terenie osiedla mieszkalnego tuż nad Jeziorem Ze­grzyńskim. W pobliżu znajdują się porty i ośrodki wypoczynkowe. Lokalizacja niezwykle atrakcyjna ze względów przyrodniczych i krajobrazowych (m.in. pięk­ny widok na jezioro Zegrze). Dogodną komunikację zapewnia sąsiedztwo drogi krajowej nr 61 (Warszawa – Serock).Pobierz KATALOG NIERUCHOMOŚCI WAM 2012

 

Wybrane nieruchomości na sprzedaż Wojskowej Agencji Mieszkaniowej

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: