Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje mieszkaniowe

Żoliborz Artystyczny. Osiedle Dom Development w Warszawie

Tagi:
Dom Development
,
Eiffage Polska Budownictwo
,
mieszkania na Żoliborzu
,
nowe mieszkania w Warszawie
,
Żoliborz Artystyczny

Spółka Dom Development rozpoczęła budowę osiedla Żoliborz Artystyczny. W ramach inwestycji na warszawskim Żoliborzu powstanie 1700 mieszkań. Na 10 ha działce zostanie wybudowanych 13 budynków mieszkalnych. I etap inwestycji, którego wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo, obejmuje budowę trzech budynków, w których znajdą się 223 mieszkania. Nowe mieszkania na Żoliborzu od Dom Development będą gotowe w IV kwartale 2014 roku.

Osiedle Żoliborz Artystyczny
Osiedle Żoliborz Artystyczny
Fot.: Dom Development

Nowe mieszkania w Warszawie od Dom Development. Żoliborz Artystyczny

Nowa inwestycja spółki Dom Development powstanie na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Powązkowskiej. W ramach inwestycji zostanie wybudowanych 13 budynków, w których znajdzie się w sumie 1700 mieszkań. Osiedle Żoliborz Artystyczny będzie realizowane etapami. W I etapie powstaną 3 budynki mieszkalne o wysokości od VI do VIII kondygnacji nadziemnych, w których znajdą się 223 mieszkania. Powierzchnia użytkowa obiektów wyniesie 12 893 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będzie parking podziemny z 253 stanowiskami.

Projekt osiedla Żoliborz Artystyczny przygotowali architekci z pracowni mąka.sojka.architekci. Generalnym wykonawcą I etapu inwestycji jest firma Eiffage Polska Budownictwo. Mieszkania na Żoliborzu zostaną oddane do użytku w IV kwartale 2014 roku.

Na osiedlu Żoliborz Artystyczny będzie dużo zieleni oraz niska, pięcio-, sześcio- i siedmiopiętrowa zabudowa. Na terenie inwestycji powstaną punkty handlowo-usługowe, liczne kawiarnie i restauracje, otoczone zielenią, oczkami wodnymi i fontannami, zaplanowano również nowoczesny i bezpieczny plac zabaw.  Artyści związani z Żoliborzem zostaną upamiętnieni w nazwach ulic, bulwarów oraz kolonii, które zostały zaprojektowane na osiedlu Dom Development.

Nowe mieszkania w Warszawie już w 2014 roku będą dostępne na osiedlu spółki Dom Development Żoliborz Artystyczny
Nowe mieszkania w Warszawie już w 2014 roku będą dostępne na osiedlu spółki Dom Development Żoliborz Artystyczny
Fot.: Dom Development

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: