Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje mieszkaniowe

Wronia 45: nowa inwestycja J.W. Construction

Tagi:
inwestycje mieszkaniowe warszawa
,
J.W. Construction Holding SA
,
J.W. Construction SA
,
Wronia 45

Firma J.W. Construction S.A. została generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowo - komercyjnej przy ul. Wroniej 45 w Warszawie. Wartość kontraktu wynosi 80 mln zł. Przekazanie inwestycji do użytku planowane jest w drugim kwartale 2013 roku.

Budynek przy ulicy Wroniej 45 podzielony będzie na segmenty 9 i 8 - kondygnacyjne. Powierzchnie zaprojektowanych mieszkań będą zamykały się w przedziale od 40 m2 do 160 m2, z czego około 90% stanowić będą lokale 2 i 3 - pokojowe. Powstanie także dwupoziomowy garaż podziemny na 298 stanowisk. Atutem inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja - około 3 km od ścisłego centrum Warszawy

Przeczytaj koniecznie: Kwartał Kamienic: inwestycja Inpro w Gdańsku

– To dla nas ważny, prestiżowy projekt, którym chcemy otworzyć drzwi do realizacji podobnych inwestycji dla zewnętrznych inwestorów. Projekt posiada już prawomocne pozwolenie na budowę, więc jesteśmy gotowi do rozpoczęcia prac od zaraz. Jako generalny wykonawca odpowiadamy nie tylko za wybudowanie części mieszkaniowo - komercyjnej, ale również za realizację niezbędnej infrastruktury technicznej w zakresie sieci, przyłączy, węzłów cieplnych, dróg, parkingów, chodników, zieleni i elementów zagospodarowania terenu z podłączeniem do infrastruktury – komentuje Wojciech Rajchert, Prezes Zarządu J.W. Construction S.A.

Budynek przy ulicy Wroniej 45 został zaprojektowany przez biuro Rafaela de La- Hoz Castanys
Budynek przy ulicy Wroniej 45 został zaprojektowany przez biuro Rafaela de La- Hoz Castanys
Fot.: Martis Consulting

Wypracowywane zyski z tytułu realizacji kontraktu będą na bieżąco rozpoznawane w wyniku skonsolidowanym Grupy J.W. Construction Holding S.A. Ten jak i inne w realizowane w przyszłości zewnętrzne kontrakty zależnej spółki budowlanej będą stabilizować wynik Grupy Kapitałowej.

Przekazanie inwestycji do użytku planowane jest na drugi kwartał 2013 roku.

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: