Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje mieszkaniowe

Powstaną kolejne mieszkania na wynajem? Jest szansa…

Tagi:
mieszkanie plus
,
nowe inwestycje Poznań
,
nowe inwestycje warszawa

Tym razem na warszawskich Odolanach i poznańskich Wolnych Torach. Działki te mogą wkrótce stać się własnością państwowych podmiotów, które mogą angażować się w inwestycje w ramach programu Mieszkanie Plus.

Jak donosi „Puls Biznesu", w stolicy mają powstać mieszkania dla aż 100 tysięcy osób, a w Poznaniu dla około 30 tys. Program Mieszkanie Plus zakłada szybką i niedrogą budowę mieszkań na wynajem, dlatego też budynki być może powstaną z prefabrykatów. Stworzenie tak dużych osiedli będzie wymagało budowy całej infrastruktury: dróg, szkół oraz sklepów.

Przypomnijmy, że z początkiem 2017 roku ruszyła budowa pierwszych osiedli w ramach programu Mieszkanie Plus –  w Białej Podlaskiej i w Jarocinie. Więcej informacji na temat trwającej inwestycji>>


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: