Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje komercyjne

Śląskie Centrum Logistyczne

Tagi:
BIK
,
centrum logistyczne
,
Śląsk

Zrealizowana została już II faza Śląskiego Centrum Logistycznego. W nowym obiekcie wynajęto już 30% powierzchni.

Biuro Inwestycji Kapitałowych SA zakończyło realizację kolejnej inwestycji. W ramach II etapu Śląskiego Centrum Logistycznego wybudowana została hala magazynowa. Powierzchnia nowego obiektu wynosi 13 000 m2. Śląskie Centrum Logistyczne mieści się w Sosnowcu - 3 km od przecięcia trasy S1 z autostradą A4. Dzięki wysokiemu standardowy wykonania inwestycja gwarantuje sobie czołowe miejsce wśród obiektów magazynowych na Górnym Śląsku.
Z planowanych 65 000 m2 na 13,5 ha działce, w ramach I Fazy, zostały oddane 22 000 m2 – natomiast teraz przekazane zostało 13 000 m2, z czego prawie 30% jest już wynajęte. Aktualnie dostępna jest powierzchnia 9000 m2 składająca się z 10 modułów magazynowych po 900 m2 każdy.

Fot.: Biuro Inwestycji Kapitałowych SA

Fot.: Biuro Inwestycji Kapitałowych SA

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: