Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje komercyjne

Rzeszów: Mayland Real Estate rusza z budową centrum handlowego Bella Dolina

Tagi:
Bella Dolina
,
Bella Dolina w RZeszowie
,
centrum handlowe na Podkarpaciu
,
centrum handlowe w Rzeszowie
,
Mayland Real Estate

Rozpoczyna się realizacja projektu Bella Dolina w Rzeszowie – największego regionalnego centrum handlowego na Podkarpaciu. Firma Mayland Real Estate i władze Rzeszowa podpisały umowę o zamianie działek, która umożliwi budowę największej handlowej inwestycji w regionie o powierzchni 90 000 mkw GLA. Otwarcie Bella Doliny planowane jest na koniec 2013 roku.

Galeria
Pokaz slajdów:

Bella Dolina powstanie na Staromieściu, w północnej części miasta, w połowie drogi pomiędzy centrum Rzeszowa a lotniskiem w Jasionce, otoczona przyszłą obwodnicą miasta i autostradą A4. To najszybciej rozwijająca się dzielnica miasta. Wokół kompleksu planowana jest dzielnica mieszkaniowa, a w sąsiedztwie rozbudowuje się rzeszowska “dolina krzemowa” – park technologiczny.

Zobacz także: Interbud-West wybuduje galerię Zielona Przystań w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia handlowa Bella Doliny będzie zorganizowana wokół czterech stref tematycznych: codzienne zakupy (artykuły spożywcze, usługi), wyposażenie domu, moda i akcesoria, rozrywka i wypoczynek (sport, fitness, multimedia, kino, bary, restauracje). Centrum zaoferuje klientom największy w regionie hipermarket oraz duży sklep typu “DIY” (wyposażenie domu) . Powstanie tutaj łącznie 170 sklepów i parking na 2800 samochodów. 

Firma Mayland Real Estate Sp. z o.o. specjalizuje się w budowie regionalnych centrów handlowych. Utworzony w 2006 roku Mayland, oddał do użytku w 2008 roku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz Jantara w Słupsku. Mayland planuje w najbliższych latach budowę centrów handlowych o łącznej powierzchni ok. 240 tys. mkw GLA.


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: