Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje komercyjne

Bartoszyce będą miały galerię handlową. Mniejsze miasta duży potencjał

Tagi:
Bartoszyce
,
Biuro Prawno-Finansowe INWESTOR
,
Centrum handlowe
,
Dekpol
,
Galeria handlowa
,
Inbag
,
INBAP

Nowe centrum handlowe zostanie wybudowane w Bartoszycach przy ul. Orzeszkowej. Inwestor rozpoczął już prace budowlane. Pierwszych klientów galeria handlowa przyjmie wiosną 2014 roku.

Bartoszyce to ponad dwudziestotysięczne miasto w województwie warmińsko-mazurskim. Od przyszłego roku Bartoszyce będą mogły pochwalić się nową galerią handlową. Inwestor - INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty działający przez spółkę Real Estate Inwestorbp (poprzednia nazwa Biuro Prawno-Finansowe INWESTOR) ma pozwolenie na budowę i zaczął prace budowlane na inwestycji.

Galeria handlowa typu convenience o nazwie Inbag powstanie w centrum Bartoszyc. Wg raportów firm doradczych zajmujących się rynkiem powierzchni handlowym to właśnie ten typ galerii i centrów handlowych oferujących codzienne zakupy w dogodnej lokalizacji  ma w Polsce wyraźny trend wzrostowy. Ten trend ma się utrzymać również w roku 2014.

Centrum handlowe Inbag w Bartoszycach będzie jednokondygnacyjnym obiektem o powierzchni najmu 4000 m2. Co ciekawe galeria jest już praktycznie skomercjalizowana. Znajdzie się w niej supermarket spożywczy, drogeria, apteka, sklep RTV AGD, a także sklepy ubraniowe i obuwnicze. Inwestor obiecuje także parking na 106 miejsc.

Galerię handlową zaprojektowało biuro architektoniczne Sosak&Sosak z Olsztyna. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Dekpol. Planowane otwarcie centrum handlowego ma nastąpić w pierwszej połowie 2014 roku. Inwestor nie podaje kosztów inwestycji.

Galeria handlowa Inbag w Bartoszycach została skomercjalizowana prawie w 100% jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych
Galeria handlowa Inbag w Bartoszycach została skomercjalizowana prawie w 100% jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych
Fot.: INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: