Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

Złote Medale BUDMY 2017

Tagi:
BUDMA

Od kilku lat Złote Medale BUDMY są przyznawane jeszcze przed targami, by odwiedzający poznali nagrodzone produkty wcześniej. Ma to ułatwić odnalezienie ich na stoiskach wystawców, otrzymując więcej informacji „z pierwszej ręki”. Na BUDMIE 2017 takich produktów jest 26.

ALIVE Kolekcja armatury
JAQUAR AND COMPANY PVT Ltd., Indie
zgłaszający: JAQUAR EUROPE S.R.L.
Oddział w Polsce, Warszawa
pawilon 3 stoisko 60

Armatura serii Alive jest przykładem nowych trendów we wzornictwie. Łącząc łuki z liniami prostymi, przedstawia nowe możliwości, jakie niesie za sobą asymetryczny wzór, co jest odważnym krokiem we wzornictwie i propozycją dla odważnych użytkowników.

Bezszczotkowe akumulatorowe wiertarko-wkrętarki serii DS14/DV14/DS18/DV18/DBL2
HITACHI KOKI Co., Ltd., Japonia
zgłaszający: Hitachi Power Tools Sp. z o.o., Warszawa
pawilon 8A stoisko 2

Wiertarko-wkrętarki serii DS/DV14/18/DBL2 to efekt zastosowania wydajnych, bezobsługowych silników bezszczotkowych w technologii akumulatorowej, gwarantujący użytkownikowi wysoką moc wiercenia i wkręcania dzięki innowacyjnym rozwiązaniom elektronicznej kontroli procesu roboczego, od sterowania przepływem prądu z akumulatora do silnika bezszczotkowego, kontroli termicznej elementów oraz użytkownika przed skutkami nagłych skutków zaklinowania się narzędzia. Gwałtowny wzrost przeciążenia i momentu obrotowego jest neutralizowany przez system RFC lub zaawansowane sprzęgło przeciążeniowe.


Drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky
FAKRO Sp. z o.o., Nowy Sącz
pawilon 5 stoisko 79 i 80
pawilon 7 stoisko 26

Drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky to przede wszystkim nieograniczony widok. Dzięki specjalnej konstrukcji, szyba stałego – niejezdnego skrzydła, zamocowana jest bezpośrednio w ościeżnicy dając tym samym znacznie większą powierzchnię przeszklenia. Drzwi HST-Sky to jedyny tego typu produkt na rynku. Drzwi mają wszystkie najnowsze rozwiązania zintegrowane w jednym produkcie.

Drzwi wewnętrzne DESTINO UNICO
INVADO Sp. z o.o., Dzielna, Ciasna
pawilon 3A stoisko 45

Elegancja i nowoczesność to cechy wyróżniające kolekcję Destino Unico. W zależności od preferencji, można wybrać drzwi ze wstawkami szklanymi w kolorach: pomarańczowym, wiśniowym, fioletowym, szarym lub czarnym. Rama w skrzydłach wykonana jest z płyty MDF, oklejona okleiną sztuczną. Wypełnieniem skrzydła są płyciny grubości 22 mm, szyba ma grubość 4 mm. Szerokość wstawek szklanych wynosi 80 mm. Zgodnie z technologią Invado krawędzie pionowe skrzydeł zostały zaokrąglone.

Epoxy
CERAMIKA TUBĄDZIN III Sp. z o.o., Sieradz
zgłaszający: TUBĄDZIN MANAGEMENT GROUP Sp. z o.o., Ozorków
pawilon 6A stoisko 58

Produkty z kolekcji Epoxy to rewolucja na polskim rynku płytek ceramicznych. Płytki można montować nie tylko na ścianach i podłogach, lecz również na elewacjach budynków. Sprawdzą się nie tylko przy dużych inwestycjach, ale również we wnętrzach prywatnych. Rozmiary płytek w obrębie kolekcji sięgają aż 120x240 cm. Dotychczas wielkoformatowe płytki były sprowadzane na polski rynek wyłącznie z zagranicy.

Gruntowy wymiennik ciepła GEOSTRONG
P.H.U. GLOBAL-TECH, Dąbrowa Górnicza
pawilon 8 stoisko 14

GWC GEOSTRONG to opatentowany przez firmę GLOBAL-TECH system współpracujący z wentylacją mechaniczną. Celem tego rozwiązania jest wykorzystanie temperatur gruntu do podgrzewania (zimą) i chłodzenia (latem) przepływającego w systemie powietrza, które transportowane jest następnie do centrali wentylacyjnej. Dzięki temu obniżają się koszty ponoszone na ogrzewanie i chłodzenie obiektów, dla których pracuje ten system. W GWC następuje dowilżanie latem.

HST PASSIV CORNER VIEW
Firma ADAMS H.Pędzich, Mrągowo
pawilon 5 stoisko 38

System okien unoszono-przesuwnych HST PASSIV CORNER VIEW to przykład optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie narożnych wyjść tarasowych. Z myślą o nieograniczonej swobodzie, komforcie użytkowania i energooszczędności stworzono system drzwi z obniżonym skrzydłem stałym, niskim progiem oraz narożnym połączeniu szyb technologia STEP, które dają dużą ilość światła dziennego przy optymalnym wykorzystaniu powierzchni mieszkalnej.

Hydrofobowy tynk sanitarny Izonil
IZONIL GROUP s.r.o., Słowacja
zgłaszający: ISONIL Deutschland GmbH, Niemcy
pawilon 3 stoisko 87

Obecnie wprowadzany do obrotu na rynku polskim. Dystrybucja produktu będzie uruchomiona po targach budowlanych BUDMA 2017, podczas których przeprowadzane będą prezentacje i szkolenia w zakresie właściwości tego produktu i jego stosowania.

Czytaj dalej:
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: